Podziel się:

Pierwsze centrum kompetencji w zakresie klejenia pianek

16-06-2021
Do schowka
2 czerwca 2021 roku ALFA Klebstoffe otworzyła w siedzibie firmy w Rafz w Szwajcarii pierwsze na świecie centrum kompetencji w zakresie klejenia pianek - „SIMALFA® Competence Center”.

 

Ze względu na obowiązujące przepisy COVID-19, centrum kompetencji zostało zaprezentowane i oficjalnie otwarte podczas wydarzenia online.

 

ALFA Klebstoffe jest wiodącym producentem klejów na bazie wody do łączenia pianek, znanych pod marką SIMALFA®. W celu dalszego rozszerzenia wsparcia i usług dla Klientów, ALFA Klebstoffe otworzyła pierwsze na świecie centrum kompetencji w zakresie klejenia pianek  - „SIMALFA® Competence Center”.

 

Misją SIMALFA® Competence Center jest odwzorowanie całego procesu klejenia w skali produkcyjnej. W tym celu centrum kompetencji zostało wyposażone, oprócz wszystkich urządzeń do natrysku kleju, w kompletną, pełnowymiarową linię walców, tak aby można było odtworzyć np. produkcję materaca od pociętych części pianki aż po pakowany w rolki produkt końcowy. Możliwe jest również przetestowanie innych zastosowań i licznych metod podawania kleju.

 

Klienci i zainteresowane strony korzystają z centrum kompetencji nie tylko w przypadku transferu wiedzy, ale przede wszystkim dlatego, że różne rozwiązania w zakresie klejenia mogą być testowane, porównywane i oceniane bez konieczności przerywania własnej działalności. W tym celu próbki, które mają zostać sklejone, przesyłane są wcześniej do SIMALFA® Competence Center i na życzenie Klienta klejone są na miejscu. Dzięki najnowszemu wyposażeniu w kamery możliwa jest również demonstracja online. W tym celu proces klejenia jest przeprowadzany przez ekspertów SIMALFA® i transmitowany na żywo. To pierwsza taka usługa na rynku, która oferuje Klientom i zainteresowanym nie tylko ogromną oszczędność czasu i bezpieczeństwo, ale także korzyści finansowe.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Co z dostępnością i cenami pianek tapicerskich?

 

 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
MEBLE Jesień
Polska - Poznań
2021-09-14 | 2021-09-17
DREMA 2021
Polska - Poznań
2021-09-14 | 2021-09-17
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!