Podziel się:

Nowy dyrektor w IKEA Retail w Polsce

08-03-2022
Do schowka
1 marca 2022 roku Paweł Bechciński objął stanowisko dyrektora ds. ludzi i kultury organizacji w IKEA Retail w Polsce.

 

Paweł Bechciński związany jest z obszarem zasobów ludzkich od ponad 12 lat. Na nowym stanowisku odpowiedzialny jest za budowanie i realizację strategii w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie przyjaznego miejsca pracy dla wszystkich pracowników zgodnie z zasadami IKEA Retail w Polsce.


Bechciński rozpoczął pracę w IKEA na początku 2018 roku na stanowisku kierownika ds. zarządzania zasobami ludzkimi – początkowo w Centrum Wsparcia Klienta Domolina IKEA, a następnie w sklepie w Jankach i IKEA w Blue City. Ostatnio był odpowiedzialny za realizację długoterminowej strategii dotyczącej rozwoju ludzi („People plan”) i za doradztwo dla krajowego kierownictwa IKEA oraz w IT Service Desk. Wspierał także procesy personalne w spółkach grupy Ingka w Polsce: w IKEA Distribution Service i Ingka Centres. Szeroki zakres jego zadań związany był także z procesami transformacyjnymi biznesu oraz struktur organizacyjnych, by tworzyć lepszą IKEA – dla klientów i dla wszystkich pracowników.

 

Paweł Bechciński jest z wykształcenia socjologiem i psychologiem. Prywatnie kocha podróże oraz pasjonuje się sportem. Nie wyobraża sobie funkcjonowania bez cotygodniowej rutyny treningowej.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jest decyzja IKEA w sprawie Rosji i Białorusi

 

 

Michał Pióro, który był członkiem Zarządu IKEA Retail w Polsce i przez ostatnie 10 lat pełnił funkcję dyrektora ds. zarządzania ludźmi i kultury organizacji IKEA Retail w Polsce, przeszedł do globalnego zespołu projektowego People Operation Transformation (POT), zajmującego się wdrożeniem nowych systemów, metod pracy, procesów i narzędzi digitalowych w ramach Działu People & Culture. Polska wspólnie z Hiszpanią są krajami pilotażowymi dla tego projektu.

 

 

By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści 

ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!