Podziel się:

Nowa inwestycja firmy Libro

08-11-2018
Do schowka
Nowa inwestycja firmy Libro zlokalizowana w miejscowości Nielbark (warmińsko-mazurskie) rusza lada chwila. Na obszarze około 6 ha. M2 powstała hala produkcyjna o całkowitej powierzchni ponad 10 tys. m2. W nowej fabryce docelowo znajdzie zatrudnienie około 170 osób.

Zakład będzie funkcjonował w systemie 2-zmianowym, a produkcja będzie odbywała się na kilku wydziałach produkcyjnych. Fabryka docelowo będzie dysponować własną szwalnią, montażem kompletnych korpusów, tapicernią i wydziałami pomocniczymi. Hala wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające ergonomię pracy i właściwą organizację wszystkich wydziałów. Nowoczesny park maszynowy, w tym napycharka do poduch oraz maszyna do rozkroju pianki, pozwolą na optymalizację procesu i skrócenie łańcucha dostaw z zewnątrz.

 

Infrastruktura techniczna obiektu obejmuje nowoczesny system wentylacyjny. Zaplecze socjalne dla pracowników jest nowoczesne i bardzo estetyczne, na stołówce urządzono mini kuchnię wyposażoną w drobny sprzęt AGD. Nowa fabryka działa w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością wdrożonego we wszystkich zakładach LIBRO, co pozwala na produkcję mebli przy zachowaniu wysokich parametrów jakościowych i powtarzalność produktu.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
MEBLE Jesień
Polska - Poznań
2021-08-31 | 2021-09-03
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!