Podziel się:

Make Your Space Again: „Do biur musimy wrócić uśmiechnięci!”

18-06-2020
Do schowka
„Chodzi o to jedynie, by naprzód wciąż iść śmiało” – pisał o pokonywaniu przeciwności losu polski poeta Leopold Staff. O tym, co wspólnego mają jego słowa z powrotem do biur po pandemii koronawirusa, opowiedzą w najnowszym odcinku cyklu Make Your Space Again Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy w Nowym Stylu, oraz psycholog Jacek Walkiewicz.

W drugim odcinku programu Make Your Space Again – cyklu rozmów dotyczących projektu, w ramach którego firma Nowy Styl pomaga na nowo urządzać przestrzeń biurową oraz miejsca użyteczności publicznej – Olimpia Ajakaiye rozmawia z Karoliną Manikowską oraz Jackiem Walkiewiczem o wyzwaniu, jakie stanowi powrót pracowników do biur po okresie kilkutygodniowej izolacji w domach.

 

Biura będą nam zawsze potrzebne, bo zawsze potrzebować będziemy bezpośrednich relacji międzyludzkich – mówią zgodnie rozmówcy. Mają przy tym świadomość, że ostatnie miesiące wyzwoliły w nas pokłady strachu, które trzeba przezwyciężyć. Aby pomóc firmom zorganizować na nowo pracę biurową, Nowy Styl przygotował raport pt. „Welcome Back To The Office”. - Jest rodzajem poradnika, zawierającego zbiór wskazówek i dobrych praktyk, przedstawionych z punktu widzenia zachowań ludzkich, jak również od strony architektonicznej i produktowej – tłumaczy Karolina Manikowska.

 

Dobrze, że się boimy, bo strach pozwala być bardziej uważnym. Jednakże w obecnej sytuacji powinniśmy się bać wirusa, a nie ludzi, dlatego dzisiaj musimy szczególnie pielęgnować relacje i jak najwięcej się uśmiechać – dodaje Jacek Walkiewicz.

O czym jeszcze musimy pamiętać, przygotowując się na powrót do biur? Jakie nowe obowiązki spoczywają na managerach oraz pracownikach? I jak przekuć trudną sytuację w pozytywną zmianę? Zapraszamy do obejrzenia całości rozmowy z naszymi gośćmi!

 

Rozmowa z Karoliną Manikowską i Jackiem Walkiewiczem

 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
FURNICA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
DREMA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
Przesunięte: Łódź...
Polska - Łódź
2020-09-17 | 2020-09-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2020-11-26 | 2020-11-29
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!