Podziel się:

Gotów na nowe wyzwania

25-05-2015
Do schowka
Z końcem czerwca 2015 roku, po ponad 5 latach kierowania Interprint Polska - Frank Tyralla ustępuje z funkcji prezesa i jak mówi jest gotów na nowe wyzwania.


        „Rozpoczynając pracę w Ozorkowie postawiłem sobie zadanie doprowadzenia Interprint Polska do pozycji stabilnej, silnej i posiadającej jasno określone perspektywy rozwoju firmy. Teraz, gdy fabryka osiągnęła te cele, nadszedł dla mnie czas na podjęcie nowych wyzwań.” – mówi Frank Tyralla.

Frank Tyralla pracę w Ozorkowie rozpoczął w styczniu 2010 roku. To pod jego kierownictwem firma Interprint Polska nie tylko mocno umocniła swoją pozycję na rynku, ale także stała się ważną, integralną częścią grupy. Wpływ na to miało wiele czynników m.im. zintensyfikowanie współpracy w zakresie papieru dekoracyjnego ze spółką z Arnsberga czy też rozwinięcie produkcji folii finish - marki Xelio.

 

        Interprint Polska jest jedyną firmą w grupie produkującą zarówno papier dekoracyjny i folię finish. Fabryka w Ozorkowie zaopatruje w Xelio klientów Interprint na całym świecie, co nadaje jej działaniom globalną skalę i czyni ważnym ogniwem grupy.

 

        „Cieszę się, że mogę przekazać stabilną i silna firmę, z doskonałymi perspektywami rozwoju.” – wyjaśnia Frank Tyralla.
 
Ponad 5 lat pracy Franka Tyralla w Interprint Polska przyczyniło się także do realizacji największych inwestycji od czasu powstania firmy w Ozorkowie, a w kwestii zatrudnionych w Interprint Polska osób, liczba ta praktycznie się podwoiła.   

         Frank Tyralla: „Serdecznie dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować. W szczególności dziękuję naszym klientom, którzy okazali mi dużo zaufania i wsparcia w realizacji postawiony celów. Czas spędzony w Polsce był dla mnie wyjątkowy. Nawiązałem wiele przyjaźni i zawsze z chęcią będę tu wracał”.

W Interprint Polska obowiązki następcy przejmie tymczasowo Holger Dzeia, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży Grupy Interprint. Wiceprezesem Interprint Polska pozostanie jak dotychczas Jochen Geiger.

 

fot. Interprint

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
FURNICA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
DREMA 2020
Polska - Poznań
2020-09-15 | 2020-09-18
Przesunięte: Łódź...
Polska - Łódź
2020-09-17 | 2020-09-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2020-11-26 | 2020-11-29
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!