BIZNES room - eksport
Aktualności zawierające tag: eksport Zobacz wszystkie
14-01-2022

Eksport polskich mebli najdynamiczniej, bo aż o 27%, wzrósł na rynku francuskim. Osłabienie złotówki i inflacja to niektóre z czynników decydujących o tym, czy ten wzrost uda się utrzymać. »

11-12-2021

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli i B+R Studio organizują webinar pt. „Perspektywy rozwoju eksportu mebli na rynek USA”, który odbędzie się 14 grudnia o godzinie 12.00. »

29-11-2021

Sektor meblarski w Polsce jest już na tyle rozwiniętą i dojrzałą branżą, że „stać ją” na konwergencję do liderów i stopniowego, większego dywersyfikowania kierunków sprzedaży. »

05-01-2021

Rozwój pandemii, stopy procentowe, sytuacja w USA i Brexit. Które z tych wydarzeń będą mieć największy wpływ na złotego i kursy walut w 2021 roku? »

30-12-2020

Jedną z najważniejszych składowych oceny sytuacji branży meblarskiej jest handel zagraniczny. Analiza B+R Studio opiera się na oficjalnych danych Eurostatu, które dotyczą eksportu i importu. »

21-07-2020

System statystyczny Intrastat umożliwia zbieranie informacji oraz ustalanie stanu transakcji wewnątrzwspólnotowych. W momencie, gdy został zniesiony obowiązek wspólnotowy na tego typu wymianę,... »

18-01-2016

Zdobądź rynki! Zwiększ eksport! Weź udział w targach! Firma Phoenician zaprasza do uczestnictwa w największych na świecie targach hotelarskich The Hotel Show, odbywających się w Dubaju w... »

14-12-2015

Pozyskaj rynki! Zwiększ eksport! Weź udział w targach! Firma Phoenician zaprasza do uczestnictwa w największych na świecie targach Index – targach mebli i wyposażenia wnętrz, odbywających... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!