Podziel się:

Dla lepszego jutra

26-03-2020
Do schowka
Katarzyna Zakrzewska – creative & development director i Tomasz Siekacz – prezes Zarządu Agmamito Group o filozofii firmy, zmianach związanych z sukcesją oraz nowej koncepcji marki Toccare.

For a better tomorrow (dla lepszego jutra) – pod takim hasłem Agmamito Group prezentowało się niedawno na targach „Heimtextil”. Czym dla Państwa jest to lepsze jutro? Czy tkaniny mogą kreować owo „lepsze jutro”, czy też może jest to jakieś nawiązanie do filozofii firmy?

 

Katarzyna Zakrzewska : Hasło „For a better tomorrow” to oczywiście odpowiedź na globalny trend ekologiczny, który wpisuje się w naszą filozofię biznesu. Czujemy się odpowiedzialni za otoczenie i przyszłe pokolenia, dlatego chcemy wdrażać i oferować produkty ekologiczne, projektowane z szacunkiem do środowiska naturalnego. Widzimy także zmianę w stylu życia i sposobie konsumpcji młodszych pokoleń, które są bardziej świadome zagrożeń wywoływanych przez zmiany klimatyczne czy niewłaściwe gospodarowanie surowcami naturalnymi. Chodzi nie tylko o mówienie o potencjalnych zagrożeniach czy snucie dywagacji, ale o realną, zauważalną zmianę zachowań (obserwujemy ją także wśród naszych pracowników). Coraz więcej osób jest w stanie zapłacić więcej za coś, co jest ekologiczne, wyprodukowane odpowiedzialnie, w jak najmniejszym stopniu szkodliwe dla środowiska. Tacy się stajemy, a więc również i taką ofertę chcemy oferować – na targach „Heimtextil” hasłem „For a beter tomorrow” promowaliśmy naszą najnowszą tkaninę „Tasos”, która ma podkład wykonany w 100% z pochodzących z recyklingu butelek plastikowych. Tkanina „Tasos” jest pierwszym produktem na tej drodze, ale z pewnością będziemy rozwijać, certyfikować i wdrażać kolejne. (...)

 

Rozmawiał: Marek Hryniewicki

 

Więcej w marcowym wydaniu  miesięcznika „BIZNES meble.pl”, w wydaniu on-line TUTAJ

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska - tylko...
Polska - Poznań
2021-05-24 | 2021-05-28
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!