Podziel się:

Diament Meblarstwa 2020” ze sportowymi wspomnieniami w tle

09-01-2020
Do schowka
Centrum Olimpijskie w Warszawie to miejsce, w którym 4 grudnia wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu „Diamentu Meblarstwa 2020”. W wyjątkowej scenerii, wśród wielu pamiątek po najsłynniejszych polskich sportowcach, dotarliśmy do mety czternastej edycji konkursu.

Laureaci konkursu „Diament Meblarstwa 2020”:

W kategorii strefa dzienna – meble

• klasa premium – kolekcja „Vertigo” firmy Meble Olejnikowski

• klasa standard – „Enjoy” firmy Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski

W kategorii strefa komfortu – meble

• klasa premium – „Tactic” marki Noème / Emmohl (Grupa Poldem) oraz „Biano” firmy Stagra Meble

• klasa standard – sofa „Illum” firmy Idźczak Meble

W kategorii strefa komfortu – podstawa komfortu

• klasa premium – tkanina „Vivid” firmy Fargotex Group

• klasa standard – tkanina obiciowa „Hug Me” firmy Agmamito Group oraz kolekcja tkanin „Arte” firmy Davis Poland

W kategorii media/sprzęt

• klasa premium – system sterowania oświetleniem LED poprzez sieć WiFi „Kido” firmy HLT

W kategorii strefa kuchenna – meble

• klasa premium – kolekcja kuchenna „Ariana” firmy Halupczok

W kategorii strefa kuchenna – wyposażenie kuchni

• klasa premium – zlewozmywak granitowy „Komodo” firmy Laveo

W kategorii strefa jadalni – meble

• klasa premium – stół „Enke” firmy Trebord

W kategorii strefa łazienki – meble

• modułowe meble łazienkowe „Stilla” firmy Deftrans / marka Ø NAS

W kategorii strefa łazienki – wyposażenie łazienki

• klasa premium – kolekcja akcesoriów łazienkowych „Mokko” firmy Deante

W kategorii strefa snu – meble

• klasa premium – „Jakobina” firmy Fabryki Mebli Forte

• klasa standard – sypialnia „Lyon Jasny” firmy Meble Wójcik

W kategorii strefa young – meble dziecięce i młodzieżowe

• klasa premium – „Funflex” firmy Meble Matkowski / Inmondo

• klasa standard – „Stella” firmy Meble Matkowski / Inmondo

W kategorii strefa światło – oświetlenie

• klasa premium – oprawa LED do szafy lub garderoby „Futura PIR” firmy Design Light

W kategorii strefa outdoor – meble

• klasa premium – kolekcja „Toscania” firmy Rondo Polska

W kategorii strefa pracy – meble biurowe

• klasa premium – biurko „Unique” firmy RC Design

W kategorii strefa publiczna – meble

• klasa premium – kolekcja mebli „Avenir” firmy ABM

W kategorii komponenty mebla

• metalowe stelaże do samodzielnego montażu „Profil System” firmy Gamet

W kategorii powierzchnie meblowe

• klasa premium – „Invisible Grey” firmy Impress Decor

• klasa standard – dekor „Pietra Spezia” firmy Interprint

W kategorii design mebla

• klasa premium – kolekcja „Torn” firmy Nomet

W kategorii funkcje mebla

• okucie do klapy „Free Space” firmy Häfele Polska

W kategorii inne

• klasa premium – „Miralite Natura” firmy Saint-Gobain Building Glass Polska

• klasa standard – „Oa” firmy fabb

W kategorii młody design

• zestaw mebli kinetycznych „Kin.Tic”, projekt Angelika Fedorczuk

 

Fotorelacja w styczniowym wydaniu miesięcznika „BIZNES meble.pl”, w wydaniu on-line TUTAJ

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
ARENA DESIGN
Polska - Poznań
2020-02-25 | 2020-02-28
MEBLE POLSKA
Polska - Poznań
2020-02-25 | 2020-02-28
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!
  • Agnieszka Łagan
  • Tomasz Sprężyna Horodyski
  • Edyta Antas
  • Rafał Olesiewicz
  • Agnieszka Sikorska-Augustyn Z Łobodów
  • Anahit Buniatyan
  • Beata Stachura
  • Adam Kwiatkowski
  • Bartosz Wojnar
  • Maciej Jaśkiewicz
  • Hanna Wyłupek Boś
  • Anna Morus
  • Kinga Kobielak
  • Andżelika Rzepka
  • Marta Zaręba-Lubańska
  • Jarosław Stachura
  • Marzena Podziewska
  • Izabela Simlat-Makuch
  • Magdalena Bielecka
  • Gabriela Kopeć
  • Anna Mackiewicz
  • Małgorzata Kozłowska
  • Mariusz Jota
  • Marta Zaremba
  • Beata Demianiuk
  • Darek Bałtowski
  • Wieslaw Pirkel
  • Anna Derkacz
  • Michał Jankowski
  • Krzysztof Wasilewski