BIZNES room - branża
Aktualności zawierające tag: branża Zobacz wszystkie
Zuzanna Kowal, właścicielka firmy Stolarka.
22-05-2022

Jestem stolarzem, a właściwie stolarką. Fanatycznie wierzę, że nie ma przypadkowych spotkań. Cały projekt charytatywnego kalendarza jest tego najlepszym przykładem. »

Tomasz Wiktorski.
21-05-2022

Sposób myślenia o mieszkaniu determinuje sposób jego meblowania, a dla nas meblarzy determinuje sposób budowania oferty. »

Jakob Nyirö, Head of Country Management Poland w Wayfair.
13-05-2022

Jakob Nyirö, Head of Country Management Poland w Wayfair, o modelu biznesowym Wayfair, współpracy z polskimi dostawcami i przesuwaniu się popytu w kierunku kanału online. »

Zbigniew Kaczorowski, założyciel firmy Wersal.
11-05-2022

Zbigniew Kaczorowski, założyciel firmy Wersal, o konsekwencjach wojny w Ukrainie, podwyżkach cen, wynikach sprzedaży oraz sukcesji w firmie. »

09-05-2022

Świat, a więc i firmy w Polsce i gospodarka znowu zajął pozycje wyczekujące. Znowu nadleciał nad gospodarkę czarny łabędź, przeganiając jaskółki zwiastujące wiosnę. »

Dr inż. Tomasz Wiktorski. Autor jest ekspertem i konsultantem, właścicielem B+R Studio.
29-04-2022

Może nie trzeba tego mówić? Przecież wszyscy ją potępiamy! A jednak trzeba! Potępiam barbarzyńską inwazję władymira putina na niepodległą Ukrainę! »

Karol Wojtas, członek Zarządu firmy Silver Rock
19-04-2022

Karol Wojtas, członek Zarządu firmy Silver Rock o perspektywicznym sektorze prywatnych akademików, badaniu lokalnych potrzeb i zrównoważonym rozwoju. »

Urodziny Teleexpressu, Krynica Morska.
09-04-2022

Opowiadając o balansie pomiędzy działalnością designerską dla firmy Impress, a działalnością muzyczną, Rafał Lemieszko opisuje naszą branżę jako narkotyczną i inspirującą. »

Jacek Kozłowski, prezes i założyciel marki Komandor oraz Rita Emilia Kozłowska, Dyrektor Operacyjny i sukcesorka marki Komandor
05-04-2022

Jacek Kozłowski, prezes i założyciel marki Komandor oraz Rita Emilia Kozłowska, Dyrektor Operacyjny i sukcesorka marki Komandor o historii i dniu dzisiejszym firmy, a także o procesie sukcesji. »

03-04-2022

Zmiany w geopolityce nakazują spodziewać się podwyższonego ryzyka prowadzenia biznesu przez co najmniej najbliższe 10 lat. »

Anna Gąsiorowska, właścicielka firmy Negocjator Anna Gąsiorowska i trener windykacyjny.
01-04-2022

Początek roku nigdy nie jest łatwy, a rok 2022 – w fundowaniu przedsiębiorcom „atrakcji” jest wyjątkowo „hojny”. »

Tomasz Defratyka, właściciel firmy Deftrans.
25-03-2022

Tomasz Defratyka, właściciel firmy Deftrans, o wynikach finansowych firmy i sprzedaży, a także o wzrostach cen surowców i energii w ostatnich 2 latach. »

10-03-2022

Mateusz Nowotnik, właściciel firmy Miloni, o miłości do drewna, dostępności do surowca, źródle jakości stołów i potrzebie kolektywnego działania. »

20-02-2022

Tomasz Wiktorski, właściciel firmy B+R Studio o polskiej branży meblarskiej w okresie pandemii i o perspektywach współpracy krajowych producentów z rynkiem amerykańskim. »

Anna Gąsiorowska, negocjator windykacyjny
19-02-2022

Mam przed sobą najnowsze dane dotyczące branży meblarskiej za rok 2021. Produkcja mebli wzrosła o około 20% rok do roku, a szacowane przychody mogły w 2021 r. sięgnąć nawet 13 mld euro. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!