BIZNES room - biura
Aktualności zawierające tag: biura Zobacz wszystkie
 Michał Balcerkiewicz, prezes Zarządu Fabryki Mebli Balma.
12-10-2021

Michał Balcerkiewicz, prezes Zarządu Fabryki Mebli Balma, o sytuacji na rynku mebli biurowych, problemach z dostępnością i cenami materiałów, a także o redefinicji przestrzeni biurowej. »

Tagi: biura, wywiad
Beata Osiecka, prezes Zarządu Kinnarps Polska.
25-09-2021

Podczas debaty „Biurowce przyszłości - jak je projektować i nimi zarządzać” dyskutowano m.in. o trendach w przestrzeni pracy. Spotkanie odbyło się 23 września w Centrum Prasowym PAP. »

Tagi: biura
30-08-2021

Jedną z pierwszych najbardziej widocznych oznak pandemii były puste lokale usługowe, biura i zamknięte biznesy. Jakie zmiany przyniósł COVID-19 na rynku nieruchomości komercyjnych? »

Tagi: biura
Kolekcja Wariant, prod. MARO Office Furniture, rynek - Bliski Wschód.
21-06-2021

Przestrzeń biurową definiuje lokalizacja - co kraj, to inne biuro. Z czego wynikają te różnice i na czym polegają? Oto doświadczenia zebrane z kilku rynków na świecie. »

21-12-2020

Środowisko pracy już nigdy nie będzie takie samo. Nawet jeśli w nowej rzeczywistości pracownicy wrócą do biur, nie będzie to powrót do tego, co było. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!