Podziel się:

Akcja „Spotykamy się, by pomagać”

06-04-2022
Do schowka
Grupa MTP dołączyła do akcji organizowanej przez Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether „Spotykamy się, by pomagać”. Część zysku z biletów spółka przeznaczy na pomoc Ukrainie.

 

Grupa MTP znajduje się w centrum działań pomocowych dla mieszkańców Ukrainy przybywających do Wielkopolski. Do tej pory włączaliśmy się w pomoc oferując naszą infrastrukturę oraz usługi. Na terenie targów zbudowaliśmy Punkt Recepcyjny i Centralny Magazyn Zbiórki Darów. Przygotowaliśmy też miejsca noclegowe w halach 7 i 7A i w poznańskiej Hali Arena. Teraz włączamy się także w pomoc finansową – mówi Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP.

 

Grupa MTP poprzez swoją Fundację In_Spire wesprze zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz potrzebujących z Ukrainy. Każdy sprzedany bilet na wydarzenia targowe organizowane przez Grupę MTP oraz zewnętrznych organizatorów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w okresie od 1 kwietnia do 31 października 2022 roku, to wsparcie zbiórki PAH. Grupa MTP będzie też promowała zbiórkę wśród swoich klientów.


Po trudnym okresie pandemii, cieszymy się, że możemy wrócić do realizacji spotkań i wydarzeń. Musimy pracować by pomagać. Kalendarz wydarzeń organizowanych przez Grupę MTP w sezonie wiosennym jest szeroki. W planach mamy aż 18 wydarzeń targowych w Poznaniu. Do tego dochodzą jeszcze wydarzenia organizowane na naszym terenie przez zewnętrznych organizatorów, takie jak kongres Impact i Europejska Konferencja Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI – mówi Filip Bittner.

 

W maju na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi Meble Polska i targi wyposażenia wnętrz Home Decor.

 

 

By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści 

ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!