BIZNES room
Polski rynek pracy zareagował na napływającą, w wyniku wojny, falę osób uchodźczych z Ukrainy. W życie weszły przepisy, na które oczekiwano od dawna. Co się zmieni i na jak długo?
09-05-2022

Świat, a więc i firmy w Polsce i gospodarka znowu zajął pozycje wyczekujące. Znowu nadleciał nad gospodarkę czarny łabędź, przeganiając jaskółki zwiastujące wiosnę. »

Dr inż. Tomasz Wiktorski. Autor jest ekspertem i konsultantem, właścicielem B+R Studio.
29-04-2022

Może nie trzeba tego mówić? Przecież wszyscy ją potępiamy! A jednak trzeba! Potępiam barbarzyńską inwazję władymira putina na niepodległą Ukrainę! »

21-04-2022

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak przy użyciu nowoczesnych technologii usprawnić procesy produkcyjne w firmie, a niektóre nawet zautomatyzować, to cykl bezpłatnych spotkań w ramach... »

Karol Wojtas, członek Zarządu firmy Silver Rock
19-04-2022

Karol Wojtas, członek Zarządu firmy Silver Rock o perspektywicznym sektorze prywatnych akademików, badaniu lokalnych potrzeb i zrównoważonym rozwoju. »

łańcuchy dostaw
18-04-2022

Nie można dopuścić do zatrzymania produkcji. Priorytetem jest zabezpieczenie interesów polskich firm, także z branży meblarskiej, w związku z wojną w Ukrainie. »

Urodziny Teleexpressu, Krynica Morska.
09-04-2022

Opowiadając o balansie pomiędzy działalnością designerską dla firmy Impress, a działalnością muzyczną, Rafał Lemieszko opisuje naszą branżę jako narkotyczną i inspirującą. »

06-04-2022

Grupa MTP dołączyła do akcji organizowanej przez Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether „Spotykamy się, by pomagać”. Część zysku z biletów spółka przeznaczy na pomoc Ukrainie. »

Jacek Kozłowski, prezes i założyciel marki Komandor oraz Rita Emilia Kozłowska, Dyrektor Operacyjny i sukcesorka marki Komandor
05-04-2022

Jacek Kozłowski, prezes i założyciel marki Komandor oraz Rita Emilia Kozłowska, Dyrektor Operacyjny i sukcesorka marki Komandor o historii i dniu dzisiejszym firmy, a także o procesie sukcesji. »

03-04-2022

Zmiany w geopolityce nakazują spodziewać się podwyższonego ryzyka prowadzenia biznesu przez co najmniej najbliższe 10 lat. »

Anna Gąsiorowska, właścicielka firmy Negocjator Anna Gąsiorowska i trener windykacyjny.
01-04-2022

Początek roku nigdy nie jest łatwy, a rok 2022 – w fundowaniu przedsiębiorcom „atrakcji” jest wyjątkowo „hojny”. »

Tomasz Defratyka, właściciel firmy Deftrans.
25-03-2022

Tomasz Defratyka, właściciel firmy Deftrans, o wynikach finansowych firmy i sprzedaży, a także o wzrostach cen surowców i energii w ostatnich 2 latach. »

ile jest ludzi w Polsce
20-03-2022

Czy wstępne wyniki Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 2021 można sprowadzić do dwóch podstawowych problemów: liczba Polaków się zmniejsza, a społeczeństwo się starzeje? »

wyniki branży meblarskiej w 2021 roku
13-03-2022

Rok 2021 okazał się absolutnie rekordowy, zwłaszcza w kwestii wartości produkcji sprzedanej mebli. Dzisiaj coraz bardziej poważne stają się obawy o to, jaki będzie dla branży rok 2022. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!