BIZNES room
„Diabeł tkwi w szczegółach”, dlatego niezbędne jest spojrzenie na takie czynniki, jak koniunktura i uwzględnienie takich zjawisk, jak inflacja.
19-09-2022

Magdalena Puszman-Kornak, prezes marki Puszman, o historii powstania firmy, pasji tworzenia i nowatorskich pomysłach wprowadzanych z poszanowaniem dorobku przeszłości. »

Tagi: wywiady
Anna Pawlak-Kuliga
16-09-2022

Anna Pawlak-Kuliga zasiądzie w Zarządzie Grupy Ingka. Obejmie stanowisko Global CFO w IKEA Retail - Grupa Ingka. »

Józef Szyszka, dyrektor targów MEBLE POLSKA, Bartłomiej Wajnert z Zarządu firmy Wajnert Meble i Tomasz Kobierski, prezes Zarządu
15-09-2022

Misty to nazwa kolekcji mebli, która otrzymała Złoty Medal Wybór Konsumentów. Nagrodę wręczono firmie Wajnert Meble podczas niedawno zakończonych targów DREMA. »

08-09-2022

Co zrobić, aby meblarski e-commerce był użyteczny, a w konsekwencji sprzedawał więcej? »

LAMINAM x Interstone
06-09-2022

30 sierpnia sfinalizowana została największa transakcja na rynku kamieniarskim w Polsce: włoski LAMINAM zainwestował w polską firmę Interstone. »

05-09-2022

Wchodzę i pytam: „Są klienci?” „Nie ma” – pada odpowiedź obsługi. „A wy co robicie” – pytam obsługę? „Czekamy na nich”. »

niepewna przyszłość branży meblarskiej
05-09-2022

Czy rosnące płace i rachunki za energię, problemy z surowcem drzewnym, a także spadek zamówień doprowadzą do wzrostu restrukturyzacji i upadłości firm meblarskich? »

02-09-2022

Gmina Moszczenica zaprasza na III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z odnawialnymi źródłami energii, które towarzyszyć będą tegorocznym... »

Tagi: targi
Anna Gąsiorowska, właścicielka firmy Negocjator Anna Gąsiorowska i trener windykacyjny.
24-08-2022

Wszyscy widzimy, jak mocno drożeją drewno, stal i inne surowce, i to nie rok do roku, a często – z tygodnia na tydzień. A niektóre spore podwyżki, jak ceny energii – dopiero przed nami. »

Tagi: felietony
trendy na rynku pracy, wynagrodzenia, satysfakcja pracowników, modele pracy
18-08-2022

Z raportu Hays Poland wynika, że mimo iż w pierwszej połowie roku 83% firm podwyższyło wynagrodzenia, zaledwie 37% specjalistów i menedżerów deklaruje zadowolenie ze swoich zarobków. »

17-08-2022

Monika Struska i Tomek Matejczyk, właściciele marki Nobonobo, o znaczeniu powtarzalności procesu, budowaniu komfortu i konkurencyjności. »

Tagi: wywiady
LG Elecronics prezentuje wyniki finansowe i wzrost sprzedaży urządzeń z segmentu premium
15-08-2022

Rekordowe w historii firmy LG Electronics przychody w drugim kwartale odzwierciedlają m.in. wzrost sprzedaży urządzeń AGD z segmentu premium. »

kiedy pojawiają się pierwsze symptomy bankructwa
14-08-2022

W I półroczu problem niewypłacalności dotknął 1059 firm. Według danych Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej 197 z nich ogłosiło upadłość, a 862 postawiło na restrukturyzację. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!