Podziel się:

Asortyment dekorów EGGER Interior Match - zaprojektowane z myślą o spójnym designie

28-04-2021
Do schowka
Producent materiałów drewnopochodnych po raz pierwszy prezentuje inspirujące spektrum możliwości łączenia dopasowanych do siebie dekorów meblowych i podłogowych w aranżacji wnętrz, ułatwiając tym samym swoim klientom realizację interesujących i harmonijnych projektów.
Dzięki Interior Match prezentujemy możliwości zestawiania ze sobą dekorów z Kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22 wraz z dekorami z nowej Kolekcji podłóg EGGER PRO  2021+.
Trend Mix & Match już od jakiegoś czasu dominuje w projektach wnętrz. Łączenie kolorów, materiałów i powierzchni daje pole do kreatywności i indywidualizmu. Szczególnie dobrze można to zaobserwować w otwartych przestrzeniach mieszkalnych. Wraz z zacieraniem się granic 
i brakiem przestrzennego rozgraniczenia pomiędzy obszarami funkcjonalnymi, nowe wymagania stawiane są podłogom, drzwiom, czy innym elementom wyposażenia wnętrz. "Przy całej swobodzie projektowania „stałe punkty wzornicze” w pomieszczeniu zapewniają pożądaną harmonię wizualną" - podkreśla Klaus Monhoff, Dyrektor Działu Zarządzania Dekorami w Grupie EGGER. Firma EGGER wychodzi temu naprzeciw dzięki nowej koncepcji Interior Match, która stała się platformą łączącą Kolekcję materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22 z Kolekcją podłóg EGGER PRO 2021+. Portfolio 29 kombinacji połączeń dekorów meblowych i podłogowych daje zupełnie nowe perspektywy w kwestii aranżacji wnętrz. Architekci, stolarze, a także klienci końcowi mają dzięki temu możliwość bezproblemowej realizacji nowoczesnychi harmonijnych projektów. 
 
Harmonia w projektach
Interior Match obejmuje pulę dekorów meblowych i podłogowych, których bazą jest ten sam dekor oraz pulę dekorów kolorystycznie do siebie dopasowanych. W ofercie Decor Match dostępne są zarówno podłogi, jak i materiały wykorzystywane w przemyśle meblarskim oraz wyposażeniu wnętrz w tym samym dekorze, ale o różnych strukturach powierzchni. Klienci mogą wybrać ten sam dekor na różnych nośnikach takich jak: podłogi, drzwi, blaty kuchenne lub korpusy mebli, wprowadzając w ten sposób harmonię do swoich projektów. Z kolei Colour Match to dekory, które są skoordynowane kolorystycznie. "Wśród 29 propozycji dekorów można znaleźć wiele nowości z obu kolekcji. Zostały one dobrane w taki sposób, aby można je było wykorzystać na różne sposoby. Fronty, blaty robocze lub korpusy mebli można łatwo zestawić z podłogą. Niezależnie od tego, czy jest to odważny czy harmonijny styl - w Interior Match każdy znajdzie coś dla siebie" - wyjaśnia Ayla Schwarzmayr, Specjalista ds. Podłóg w Dziale Zarządzania Dekorami EGGER.
 
Dużą popularnością cieszą się obecnie autentyczne dekory. Dotyczy to zarówno wzorów w optyce drewna, które w wyglądzie i dotyku są niezwykle zbliżone do oryginału, jak i imitacji parkietu, czy deski. Reprodukcje drewna w Interior Match sięgają od naturalnego, prostego designu po rustykalne i efektowne motywy. Dużą popularnością cieszą się również dekory vintage z kolorowymi akcentami, które podkreślają interesujący charakter wnętrza. "W przypadku Dębu Sherman prezentujemy dwie synchroniczne powierzchnie, które można znaleźć w produktach meblowych i wystroju wnętrz, a także w kolekcji podłóg. Oznacza to, że ten sam materiał został użyty jako wzorzec do opracowania dekoru. W rezultacie uzyskujemy Decor Match - wspólną bazę między produktami meblarskimi i podłogą z synchroniczną powierzchnią” - wyjaśnia Klaus Monhoff. W ramach Interior Match oferowane są również reprodukcje kamienia w nowoczesnej odsłonie oraz imitacje materiałów takich jak lastryko, beton i marmur. Dzięki puli dekorów z serii Interior Match architekci i stolarze przekonają nie tylko swoimi pomysłami, ale także trwałymi i naturalnymi produktami. 
Produkty z Kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22 są dostępne u oficjalnych dystrybutorów min.: płyt, blatów roboczych i laminatów. Produkty z Kolekcji podłóg EGGER PRO 2021+ są dostępne u oficjalnych dystrybutorów podłóg.

 

Dzięki Interior Match prezentujemy możliwości zestawiania ze sobą dekorów z Kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22 wraz z dekorami z nowej Kolekcji podłóg EGGER PRO  2021+.

 
Trend Mix & Match już od jakiegoś czasu dominuje w projektach wnętrz. Łączenie kolorów, materiałów i powierzchni daje pole do kreatywności i indywidualizmu. Szczególnie dobrze można to zaobserwować w otwartych przestrzeniach mieszkalnych. Wraz z zacieraniem się granic i brakiem przestrzennego rozgraniczenia pomiędzy obszarami funkcjonalnymi, nowe wymagania stawiane są podłogom, drzwiom, czy innym elementom wyposażenia wnętrz. Przy całej swobodzie projektowania „stałe punkty wzornicze” w pomieszczeniu zapewniają pożądaną harmonię wizualną – podkreśla Klaus Monhoff, Dyrektor Działu Zarządzania Dekorami w Grupie EGGER. Firma EGGER wychodzi temu naprzeciw dzięki nowej koncepcji Interior Match, która stała się platformą łączącą Kolekcję materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22 z Kolekcją podłóg EGGER PRO 2021+. Portfolio 29 kombinacji połączeń dekorów meblowych i podłogowych daje zupełnie nowe perspektywy w kwestii aranżacji wnętrz. Architekci, stolarze, a także klienci końcowi mają dzięki temu możliwość bezproblemowej realizacji nowoczesnych i harmonijnych projektów. 
 

Harmonia w projektach

 
Interior Match obejmuje pulę dekorów meblowych i podłogowych, których bazą jest ten sam dekor oraz pulę dekorów kolorystycznie do siebie dopasowanych. W ofercie Decor Match dostępne są zarówno podłogi, jak i materiały wykorzystywane w przemyśle meblarskim oraz wyposażeniu wnętrz w tym samym dekorze, ale o różnych strukturach powierzchni. Klienci mogą wybrać ten sam dekor na różnych nośnikach takich jak: podłogi, drzwi, blaty kuchenne lub korpusy mebli, wprowadzając w ten sposób harmonię do swoich projektów. Z kolei Colour Match to dekory, które są skoordynowane kolorystycznie. Wśród 29 propozycji dekorów można znaleźć wiele nowości z obu kolekcji. Zostały one dobrane w taki sposób, aby można je było wykorzystać na różne sposoby. Fronty, blaty robocze lub korpusy mebli można łatwo zestawić z podłogą. Niezależnie od tego, czy jest to odważny czy harmonijny styl - w Interior Match każdy znajdzie coś dla siebie - wyjaśnia Ayla Schwarzmayr, Specjalista ds. Podłóg w Dziale Zarządzania Dekorami EGGER.
 
Dużą popularnością cieszą się obecnie autentyczne dekory. Dotyczy to zarówno wzorów w optyce drewna, które w wyglądzie i dotyku są niezwykle zbliżone do oryginału, jak i imitacji parkietu, czy deski. Reprodukcje drewna w Interior Match sięgają od naturalnego, prostego designu po rustykalne i efektowne motywy. Dużą popularnością cieszą się również dekory vintage z kolorowymi akcentami, które podkreślają interesujący charakter wnętrza. W przypadku Dębu Sherman prezentujemy dwie synchroniczne powierzchnie, które można znaleźć w produktach meblowych i wystroju wnętrz, a także w kolekcji podłóg. Oznacza to, że ten sam materiał został użyty jako wzorzec do opracowania dekoru. W rezultacie uzyskujemy Decor Match - wspólną bazę między produktami meblarskimi i podłogą z synchroniczną powierzchnią – wyjaśnia Klaus Monhoff. W ramach Interior Match oferowane są również reprodukcje kamienia w nowoczesnej odsłonie oraz imitacje materiałów takich jak lastryko, beton i marmur. Dzięki puli dekorów z serii Interior Match architekci i stolarze przekonają nie tylko swoimi pomysłami, ale także trwałymi i naturalnymi produktami. 
 
Produkty z Kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22 są dostępne u oficjalnych dystrybutorów min.: płyt, blatów roboczych i laminatów. Produkty z Kolekcji podłóg EGGER PRO 2021+ są dostępne u oficjalnych dystrybutorów podłóg.
 

EGGER Interior Match: z myślą o harmonii!

 

→ W ramach Interior Match EGGER po raz pierwszy łączy Kolekcję materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22 z Kolekcją podłóg EGGER PRO 2021+.

→ Decor Match: 22 dekory o różnych strukturach powierzchni, Colour Match: 7 dekorów w dopasowaniu kolorystycznym.

→ Architekci, stolarze i klienci końcowi  z Interior Match stworzą nowoczesne i spójne projekty.

→ Wybór dekorów jest zorientowany na trendy nawiązujące do  zachowania autentycznego wzornictwa i charakteru wnętrza.

→ Więcej informacji: www.egger.com/interior-match

 

 
EGGER Interior Match: z myślą o harmonii!
 
EGGER Interior Match: z myślą o harmonii!
 

Biuro Sprzedaży EGGER | 61-119 Poznań | Św. Michała 43 | tel. +48 61 650 36 01 | e-mail:  | www.egger.com

 

Materiał Partnera zewnętrznego.


 
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:

Najczęściej czytane

 • Są już skutki braku surowców...
  Na globalnym rynku mebli podaż nie nadąża za popytem. Boleśnie odczuwają to niemieccy meblarze, którzy z powodu zachwianych łańcuchów dostaw musieli zawiesić produkcję. Wiele fabryk miało w maju przestoje. Tymczasem nic nie zapowiada poprawy w tej kwestii i czerwiec...
 • IKEA w Szczecinie - od kiedy...
  W roku finansowym 2020 ponad 25 mln osób odwiedziło polskie sklepy IKEA, a strona IKEA.pl odnotowała ponad 154 mln wizyt. Nieprzypadkowo na motyw przewodni kampanii marketingowej, która będzie towarzyszyć sieci w pierwszych tygodniach pracy sklepu, wybrano otwartość...
 • Nowy sklep IKEA w Polsce otwarty
  Najnowszy sklep IKEA został otwarty w 60. rocznicę obecności koncernu w Polsce. IKEA Szczecin już otwarta! Motywem przewodnim kampanii marketingowej, która jest realizowana w pierwszych tygodniach pracy sklepu, jest „otwartość” ilustrująca różne aspekty...
 • ZOW 2022 - analogowe targi...
  Przedstawiciele organizatora - Koelnmesse oraz gospodarza imprezy - Messe Ostwestfalen podkreślają znaczenie ZOW dla branży meblarskiej. Przyznają oni, że koronawirus nadal wpływa na aktywność gospodarczą, jednak ich zdaniem w perspektywie 2022 roku sytuacja będzie stopniowo się...
 • Kiedy wrócą targi i na jakich...
  Niezależnie od rozwiązań w zakresie zachowywania dystansu społecznego, wprowadzanych w ciągu ostatniego roku, dla tradycyjnych targów czy konferencji był to bardzo trudny czas. Co prawda część z tych eventów udało się przenieść do rzeczywistości wirtualnej i tak było...
 • „Diament Meblarstwa” po raz...
  Wystartowała 16. edycja konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Do kiedy można zgłaszać produkty do „Diamentu Meblarstwa 2022”? Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy...
 • Zmiany z cyfryzacją
  O głównych kierunkach zmian w firmach specjalizujących się w produkcji mebli opowiedzą: Michał Strzelecki, dyrektor biura Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, Igor Karkoszka, dyrektor generalny Fabryki Mebli WER-SAL Kaczorowscy, Michał Kuryłło, dyrektor...
 • Zapraszamy na webinar:...
  O głównych kierunkach zmian w firmach specjalizujących się w produkcji mebli opowiedzą: Michał Strzelecki, dyrektor biura Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, Igor Karkoszka, dyrektor generalny Fabryki Mebli WER-SAL Kaczorowscy, Michał Kuryłło, dyrektor...
 • Jak się sprawdzi nowa koncepcja...
  Dwa wydarzenia BI-MU i Xylexpo - organizowane odpowiednio przez Ucimu-Sistemi per produrre - stowarzyszenie włoskich producentów obrabiarek, urządzeń i automatyki - oraz Acimall, stowarzyszenie włoskich producentów maszyn do obróbki drewna - łączą siły. BI-MU i Xylexpo...
 • Przemysł maszynowy zmienia...
  VDMA - stowarzyszenie skupiające ponad 3.200 firm - będące największym przedstawicielem sektora inżynierii mechanicznej w Unii Europejskiej, podnosi prognozę produkcji na rok 2021 z plus 7% w ujęciu realnym do plus 10%. ZOBACZ TAKŻE: Jeden z najtrudniejszych okresów w branży Co...
 • Import tkanin obiciowych z Turcji...
  BRSTUDIO: Dzień dobry. Turcja to ważny partner dla polskiego przemysłu mebli tapicerowanych – trzeci w rankingu dostawców. A w drugą stronę Polska jest największym w Unii Europejskiej odbiorcą tureckich tkanin. Czy mógłby Pan powiedzieć co wyróżnia turecki...
 • Zmiany limitów w hotelach i na...
  10 czerwca premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosili łagodzenie obostrzeń na wakacje. Kiedy wprowadzone zostaną pierwsze zmiany? Już od 13 czerwca rząd zamierza złagodzić zasady bezpieczeństwa. Zmiany, które proponuje umożliwią sprzedaż oraz...
 • Czy Polaków ogarnęła gorączka...
  Z najnowszego, majowego odczytu BIK Indeksu Popytu na Kredyty Mieszkaniowe wynika, że o 91,5% wzrosła wartość zapytań o kredyty mieszkaniowe. Wartość BIK Indeksu Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM) informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów...

Inne artykuły

Aktualności
 • Jak się sprawdzi nowa koncepcja Xylexpo?
  Dwa wydarzenia BI-MU i Xylexpo - organizowane odpowiednio przez Ucimu-Sistemi per produrre - stowarzyszenie włoskich producentów obrabiarek, urządzeń i automatyki - oraz Acimall, stowarzyszenie włoskich producentów maszyn do obróbki drewna - łączą siły. BI-MU i Xylexpo...
 • Czy Polaków ogarnęła gorączka kredytowa?
  Z najnowszego, majowego odczytu BIK Indeksu Popytu na Kredyty Mieszkaniowe wynika, że o 91,5% wzrosła wartość zapytań o kredyty mieszkaniowe. Wartość BIK Indeksu Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM) informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów...
 • Nowy sklep IKEA w Polsce otwarty
  Najnowszy sklep IKEA został otwarty w 60. rocznicę obecności koncernu w Polsce. IKEA Szczecin już otwarta! Motywem przewodnim kampanii marketingowej, która jest realizowana w pierwszych tygodniach pracy sklepu, jest „otwartość” ilustrująca różne aspekty...
 • Zmiany w handlu meblami z Turcją
  B+R Studio: Analizy rynku meblarskiego przeanalizowało zmiany wartości importu i eksportu z Turcji w ostatniej dekadzie. Na przestrzeni 10 lat import mebli z Turcji systematycznie rósł za wyjątkiem 2020 roku. W 2011 roku wartość importu mebli z tego kraju wynosiła zaledwie 3,2 mln...
 • Konferencja Autodesk Day 2021 | Meble. Projektowanie. Wzornictwo. Produkcja.
  Proces tworzenia mebli to coś więcej niż tylko projekt i produkcja. Liderzy tej branży wiedzą, jak bardzo ważna jest cyfryzacja firmy i wprowadzenie jej elementów do wszystkich etapów cyklu tworzenia - od projektu przez produkcję, wymianę danych aż po sprzedaż i marketing....
Nowości produktowe
 • Miuform - Nomad System
  Naturalne ciepło dębowych, idealnie gładkich elementów konstrukcji, w połączeniu ze stalowymi, zaokrąglonymi na brzegach półkami w kolorze antracytowym dają wrażenia haptyczne. Półki i różnej wysokości drewniane drążki w zestawie wystarczą, by tworzyć...
 • Stalmot & Wolmet - Mechanizmy SF 124-5 i SF 122-5
  Prezentowany na zdjęciu mechanizm „SF 124-5” to funkcja automatyczna, obsługiwana za pomocą silnika elektrycznego. Natomiast mechanizm „SF 122-5” to rozwiązanie manualne, umożliwiające łatwe wysunięcie lub schowanie podnóżka przez użytkownika. Funkcja...
 • Puff-Buff - High Tower
  Na jego bazie powstało już kilkadziesiąt wiszących świetlnych konstelacji. Koncept jest cały czas rozwijany, a niedawno projektanci Anna Siedlecka i Radek Achramowicz sprowadzili bąbelki na ziemię. „High Tower” w nowej odsłonie, uwolniony od zależności od stropu, można...
 • Bostik - Perfect Seal
  W przeciwieństwie do tradycyjnych silikonów, nie zawiera w swoim składzie kwasu octowego, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany na niemal wszystkich podłożach. Produkt pomoże w skutecznym i trwałym uszczelnieniu kuchennych zakamarków – blatów, mebli, zlewu...
 • Rejs - House Master
  Dostępny jest w wersji prawej i lewej i przeznaczony do szafek o szerokości 400 mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje 3 kosze o różnych rozmiarach, listwę na 3 haczyki, wieszak na rurę odkurzacza i 3 uchwyty na trzonki.

Artykuły podobne

 • Duńskie stoły
  Produkty firmy Dan-Form takie jak krzesła, fotele czy szezlongi już prezentowaliśmy. Czas pokazać szeroką kolekcję duńskich stołów. Wszystkie cechuje nowoczesna forma, wysoka jakość,...
 • Zakładka PRACA na stronie SIA
  sia Abrasives to szwajcarski producent materiałów ściernych. sia Biuro technologiczne Sp. z o.o. - Szczecin jest konsekwencją wzrostu zaangażowania sia Abrasives Holding AG w interesy w Polsce....
 • Program wydarzeń targowych w Kępnie
  Program wydarzeń targowych siódmej edycji Targów Mebli i Przedsiębiorczości Kępno '2006. 01 września 2006 r - godz. 16.00 - uroczyste otwarcie targów - Hala - KOSiR Kępno 02 września 2006 r...
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!