Aktualności
Aktualności zawierające tag: wyroby drewnopochodne Zobacz wszystkie
Fot. Pfleiderer
19-09-2008

Ponad 500 wystawców z 17 krajów wzięło udział w targach Bife-TIMB 2008, które odbyły się w dniach 3-7 września br. w Bukareszcie. Tematyka targów obejmowała meble i wyposażenie wnętrz,... »

Fot. Belmeb
13-08-2008

Wielka promocja w firmie BEMLMEB z całą paletą prezentów. Od sierpnia do października w promocji BELMEB możesz otrzymać: - aparaty cyfrowe Samsung - nawigacje GPS Mio - telefony komórkowe LG »

Fot. Pfleiderer
31-07-2008

Nowy zakład powstaje na powierzchni 40.000 m². Dokumentację projektową sporządza Otwarta Spółka Akcyjna "Instytut "Nowgorodgrażdanprojekt". Budowa zaplanowana jest na kilka etapów . Etap... »

25-07-2008

Pfleiderer Grajewo liczy, że wyniki firmy w drugim półroczu poprawią się w porównaniu z okresem styczeń- czerwiec ze względu na historycznie lepszą drugą połowę roku. To jedyna... »

17-06-2008

Jednym z podstawowych filarów społecznej odpowiedzialności biznesu Koncernu Pfleiderer, jest dbałość o środowisko naturalne. W ramach programu wspierającego ochronę środowiska Pfleiderer... »

Fot. Pfleiderer Łazienka dekor Zebrao Malawi
30-05-2008

Przystanek ŁAZIENKA - ostatni dzień podróży do Studia Aranżacji Wnętrz Pfleiderera. Aby stworzyć wyjątkowy klimat i zaaranżować atrakcyjne pomieszczenie a miejscu tadycyjnej łazienki,... »

16-04-2008

Kolejna, trzecia już edycja rankingu opiniotwórczego dwumiesięcznika Produkcja Mebli wyłoniła firmę Pfleiderer jako laureata w kategorii "Dostawcy półfabrykatów i elementów... »

Fot. Pfleiderer - Legno ciemne
25-03-2008

Pfleiderer niezmiennie oferuje wysoką jakość, sprawdzone technologie a także nowoczesne wzornictwo. W ofercie Pfleiderera na rok 2008 przygotowano produkty odpowiadające najnowszym tendencjom w... »

04-03-2008

Firma Kronopol producentów płyt i wyrobów drewnopochodnycho w rankingu "Partner Roku" 2007 otrzymała wyróżnienie w kategorii: dostawcy półfabrykatów i elementów meblowych. Ranking został... »

22-02-2008

Pfleiderer Grajewo prowadzi rozmowy w sprawie akwizycji fabryki płyt wiórowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. na Ukrainie i Białorusi. W optymistycznym scenariuszu do przejęcia... »

Fot. Pfleiderer - Stosiko Pfleiderer w BOMAR w Elblągu
13-02-2008

Firma Bomar Sp. J. powstała w roku 1994 w Grajewie. Od samego początku związana była z firmą Pfleiderer Grajewo S.A. i należy do sieci autoryzowanych dealerów Pfleiderer Partner. Obecnie firma... »

Fot. Sonae Indústria - Lounge_dekore - Wiśnia Diament, Nature i Średnio-szary do szlachetnych elementów...
07-01-2008

Na targach budowlanych Budma 2008 w Poznaniu w dniach 22-25 stycznia Sonae Indústria zaprezentuje szeroką ofertę materiałów drewnopochodnych do zastosowań dekoracyjnych i konstrukcyjnych. W... »

07-01-2008

Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A.informuje, że w dniu 3.01.2008 r. Pfleiderer MDF OOO w Rosji, spółka zależna od Pfleiderer Grajewo S.A., otrzymała zawartą korespondencyjnie z Andritz AG z... »

21-12-2007

Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A. informuje, że w dniu 19.12.2007 Pfleiderer Grajewo S.A. wykupił wszystkie wyemitowane papiery komercyjne w formie obligacji krótkoterminowych o wartości nominalnej... »

15-11-2007

Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A. informuje, że w dniu 14.11.2007 r. Spółka otrzymała decyzję władz podatkowych Federacji Rosyjskiej w sprawie rejestracji w dniu 12.11.2007 r. podwyższenia... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!