Aktualności
Aktualności zawierające tag: wykładziny/dywany Zobacz wszystkie
Fot. Komfort - wykładziny elastyczne
19-08-2008

Oferta dla firm - "KONTRAKT" to grupa produktów o podwyższonej wytrzymałości, przeznaczona do instalacji w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Posiada ona wszelkie wymagane w polskim prawie... »

Fot. Tarkett
07-08-2008

1 lipca 2008 r. w miejscowości Dobra k./Strykowa, w pobliżu przyszłego skrzyżowania dwóch autostrad, Tarkett Wykładziny Sp. z o.o. otworzyła nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne wraz z... »

20-05-2008

Rok 2008 jest dla spółki Sklepy KOMFORT bardzo ważny, upłynie bowiem pod znakiem realizacji projektów, które znacząco wzmocnią pozycję firmy na rynku. Jednym z najważniejszych... »

Fot Komfort - aranżacja
19-03-2008

Spółka Sklepy KOMFORT, największy w Polsce dystrybutor pokryć podłogowych, rozpoczyna nowy sezon wzbogacając ofertę dywanów, wykładzin i paneli podłogowych o nowe wzory. Jedną z... »

14-12-2007

Targi DOMOTEX HANNOVER 2008 zyskują na znaczeniu: - Międzynarodowa impreza branżowa rozrasta się z roku na rok: ponad pięcioprocentowy wzrost liczby wystawców - 80% wystawców z zagranicy - W... »

29-10-2007

Chemifarb, spółka zajmująca się sprzedażą wykładzin podłogowych, złożyła prospekt do KNF. Chemifarb chce pozyskać z emisji około 25 mln zł. Oferującym akcje Chemifarb jest Dom... »

Fot. Sztuka Beskidzka - FIVE O'CLOTH „dla Pań”
13-09-2007

Mówi się o angielskim szyku i elegancji. Brytyjczycy znani są też w świecie ze swojego specyficznego poczucia humoru i uświęconej tradycją "herbatki o piątej". Wykonany z sukna dywan Sztuki... »

Fot. Komfort
28-08-2007

Wykładziny dywanowe na ogół nie lubią wody. Nie dotyczy to jednak wprowadzonej właśnie do oferty KOMFORT wykładziny MASSAI, która kontakt z wodą i słońcem znosi na tyle dobrze, że można... »

21-08-2007

Spółka Sklepy Komfort, sieć sklepów z wykładzinami i podłogami, kupiła za 12 mln zł firmę Topwert Świat Dywanów od Taeppeland Holding. W ciągu kilku miesięcy sklepy należące do sieci... »

Fot. Sztuka Beskidzka
17-08-2007

Łączenie ze sobą różnorodnych materiałów może przynieść bardzo intrygujące efekty. Nie trzeba o tym przekonywać SZTUKI BESKIDZKIEJ. Pracownicy i projektanci współpracujący z tym... »

Fot. Lentex
10-08-2007

Zarząd Zakładów Lentex S.A. informuje, że zostały podpisane 2 nowe kontrakty na dostawy wykładzin do Kazachstanu. Kontrakty obejmują dostawy wykładzin zarówno domowych jak i obiektowych. W... »

Fot. Sztuka Beskidzka
03-08-2007

Po kilku latach niełaski powracają, ale wyglądają zupełnie inaczej - mowa o dywanach. Czasy ciężkich i dużych dywanów wschodnich zajmujących większość pokoju odeszły raczej w... »

Fot. Sztuka Beskidzka
20-07-2007

Dywany z kolekcji FLO wytwarzane są metodą handtaftingu (ręcznego igłowania). Oryginalny efekt uzyskano oplatając przędzę jednej barwy na rdzeniu innego koloru, a następnie poddając je... »

fot. Dywan FLO
18-07-2007

Morskie zwierzęta były inspiracją dla kolekcji dywanów FLO Sztuki Beskidzkiej. W jej wyniku powstała unikatowa kolekcja dywanów nawiązujaca do rafy koralowej. Dywany z kolekcji FLO wytwarzane... »

Fot. Galeria Gala
03-07-2007

Do otwarcia Lubelskiej Galeria Gala "Dom i Wętrze" już tylko kilka tygodni. W ostatnich dniach firma Carpetright podpisała umowę najmu lokalu w centrum handlowym o charakterze dom i wnętrze.... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!