Aktualności
Aktualności zawierające tag: wspólpraca Zobacz wszystkie
20-11-2007

Zgodnie z misją Klubu Gepardy Biznesu teraz Targi Kielce będą również wspierały pozostałych członków Klubu, do którego należą firmy z całej Polski, instytucje finansowe, gminy i miasta.... »

Fot. Targi Kielce
12-11-2007

Targi Kielce nawiązały współpracę w ramach projektu Business Billboard Poland. Wymiana handlowa między Polską a krajami UE systematycznie rośnie. Przedsiębiorcy dostrzegli potencjał... »

Fot. Martela - Martela - Ahrend - inauguracja
24-10-2007

Umacnianie pozycji rynkowej w Europie Środkowej i Wschodniej - Ahrend i Martela Polska podpisują umowę o współpracy. • Strategiczna współpraca na polskim rynku mebli biurowych •... »

Fot. Mikomax - siedziba SONATRACH
24-10-2007

17 października informowaliśmy Państwa o wielkim sukcesie firmy Mikomax, która podpisała z algierskim potentatem naftowym kontrakt o wartości około miliona euro. Dzisiaj Mikomax na... »

23-10-2007

Zarząd Armatury Kraków S.A informuje, że w dniu 22 października 2007 roku Spółka otrzymała zwrotnie oryginał aneksu do Umowy o współpracy podpisanej przez TECHNOPLAST Sp. z o.o., z... »

ZAPROSZENIE - VIRTUS
18-10-2007

VIRTUS zaprasza na konferencję dla producentów mebli w Warszawie. Termin: 26.10.2007 Miejsce: Centrum Konferencyjno-Kongresowe ul. Bobrowiecka 9 Warszawa Więcej: w załączonym zaproszeniu »

Fot. Profil Habitat
18-10-2007

PROFIL HABITAT serdecznie zaprasza architektów i projektantów na prezentację nowej kolekcji POLYREY 2007 - 2012 - producenta płyt i laminatów dekoracyjnych do wystroju wnętrz. Spotkanie będzie... »

Fot. Mikomax - VISION
17-10-2007

Firma Mikomax podpisała z algierskim potentatem naftowym kontrakt o wartości około miliona euro. Trzeci na świecie eksporter naturalnego gazu ziemnego do końca 2007 roku ma wyposażyć swoją... »

Fot. OSP
10-10-2007

Po niemal siedmiu latach działania dwa największe stowarzyszenia działające w branży parkieciarskiej postanowiły rozpocząć proces łączenia. Zarządy obu organizacji wyznaczyły sobie... »

05-10-2007

Agencja E.C.H.O. Communications z Wrocławia podpisała we wrześniu 2007 r. umowę o współpracy z Ruck Zuck. Ruck Zuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy... »

Fot. Eksportuj.pl
28-09-2007

Niemieckie Federalne Stowarzyszenie Średnich Przedsiębiorstw (BVMW) i Kancelaria Adwokacka Vielhauer i Eggner z Herne organizują Polsko-Niemieckie Targi Gospodarcze. Odbędą się one 15 listopada... »

24-09-2007

IV Forum Leśne "Człowiek - Las - Drewno" odbędzie się w dniu 28 września br. o godz. 11.00 w pawilonie 5 w trakcie Międzynarodowych Targów Hodowli, Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich... »

24-09-2007

We wrześniu 2007 wrocławska Agencja E.C.H.O. Communications podpisała umowę o stałej współpracy z Fabryką Mebli Gawin, renomowanym producentem segmentów pokojowych, mebli systemowych,... »

Fot. Eksportuj.pl
19-09-2007

Niebywałą okazją nawiązania kontaktów biznesowych stwarza w najbliższym czasie "Dzień polskich przedsiębiorców w Republice Czeskiej". "Dzień polskich przedsiębiorców w Republice Czeskiej"... »

Fot. Tak Mieszkam
14-09-2007

Magazyn o urządzaniu wnętrz mieszkalnych "Tak Mieszkam" zaprasza do współpracy architektów i pracownie architektoniczne. Na adres takmieszkam@proszynskimedia.pl należy przesłać zdjęcia... »

Najczęściej czytane

 • Branża meblarska vs. COVID-19
  W czterech pismach skierowanych do: Andrzeja Dudy, Prezydenta RP, Mateusza Morawieckiego, Premiera Rządu RP, Jadwigi Emilewicz, Minister Rozwoju i Pawła Borysa, Prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju, zaproponowano rozwiązania konieczne dla utrzymania nie tylko miejsc pracy w przemyśle meblarskim,...
 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!