Aktualności
Aktualności zawierające tag: wspólpraca Zobacz wszystkie
Fot. Eksportuj
13-09-2007

Chcesz nawiązać kontakty z hiszpańskimi przedsiębiorcami? Jeśli tak, stań się członkiem spotkania gospodarczego pod nazwą "Polsko-Hiszpańskie Forum Inwestycyjne". Odbędzie się ono 15-16... »

11-09-2007

OSRAM i Seoul Semiconductor podpisali umowę o wymianie licencji na patenty. OSRAM (Niemcy) udzielił Seoul Semiconductors za wynagrodzeniem licencji na produkcję i sprzedaż białych diod... »

07-09-2007

Szanowni Państwo, Mamy nieskrywaną przyjemność zaprosić Państwa na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 13 września 2007r na terenie naszej siedziby, w Chróścicach k/Opola, przy ulicy... »

07-09-2007

Już w październiku tysiące handlowców z całego świata spotka się w Hongkongu, stolicy azjatyckiego biznesu, na ośmiu międzynarodowych wystawach, by zawrzeć umowy i pozyskać informacje o... »

Fot. TopSolid
05-09-2007

TopSolid Wood został wybrany jako najlepszy kompleksowy system CAD/CAM dla meblarstwa, według opinii Wydziału Technologii Drewna, Akademii Rolniczej w Poznaniu. Dzięki współpracy firmy... »

Fot. MTP
27-08-2007

21 sierpnia Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały umowę z Targami Bydgoskimi SAWO w sprawie organizacji Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Umowa... »

21-08-2007

Agencja SOMA zaprasza do udziału w spotkaniu z delegacją producentów z Chin, podczas którego przedstawione zostaną możliwości eksportu wybranych wyrobów na rynek chiński a także produkcji... »

20-08-2007

Agencja SOMA informuje, że Targi ŚWIATŁO 2007 i Targi ELEKTROTECHNIKA 2007 odwiedzą przedstawiciele zarządu rosyjskiej sieci handlowej MAXIDOM. Celem MAXIDOMu jest nawiązanie kontaktów... »

17-08-2007

Kolejny krok w kierunku wzmocnienia pozycji lidera na globalnym rynku klejów. W ślad za zgodą Komitetu Akcjonariuszy Henkel KGaA, firma podpisała wczoraj umowę "back-to-back" z... »

17-08-2007

Zarząd Polcolorit S.A. informuje, że w dniu 16.08.2007r. spółka zależna CERAMIKA MARCONI Sp. z o.o. pozyskała nowy kontrakt na dostawę płytek ceramicznych do lidera rynku sprzedaży... »

Fot. Lentex
10-08-2007

Zarząd Zakładów Lentex S.A. informuje, że zostały podpisane 2 nowe kontrakty na dostawy wykładzin do Kazachstanu. Kontrakty obejmują dostawy wykładzin zarówno domowych jak i obiektowych. W... »

09-08-2007

W wyniku połączenia transportu kontenerowego drogą morską z kolejowym spółka Schenker Deutschland AG zaoferowała firmie Kronotex GmbH specjalną ofertę dla obsługi światowego eksportu... »

07-08-2007

Zarząd Zelmer S.A. informuje, iż Spółka otrzymała podpisaną umowę z "Avans International" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, której przedmiotem jest ustalenie zasad współpracy pomiędzy... »

03-08-2007

Zarząd Armatury Kraków S.A. - producenta wyposażenia łazienek informuje, że z dniem 1 sierpnia 2007 roku Spółka podpisała Umowę Ramową Długotrwałej Współpracy Gospodarczej wraz z... »

Fot. Łukasz Pączkowski -
18-07-2007

W Meblarskiej Spółdzielni Pracy w Nowym Mieście, jednej z największych firm, które współpracowały z zakładami MMI, do najbliższego poniedziałku została wstrzymana produkcja. Jeżeli... »

Najczęściej czytane

 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • „Meble Polska 2020” wg...
  Największe kontraktacje meblowe w Europie, targi „Meble Polska 2020” odwiedziły tysiące kupców meblowych z aż 69 krajów. Międzynarodowy charakter wydarzenia mogło przysłonić tylko widmokoronawirusa wywołującego COVID-19, czego efektem była nieco mniejsza...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
 • ANKIETA: wpływ epidemii na...
  Połączenie potencjału portalu www.biznes.meble.pl i miesięcznika ,,BIZNES meble.pl" umożliwia nie tylko przeprowadzenie ankiety wśród przedsiębiorców z branży meblarskiej, ale też rzetelne opracowanie wyników i publikację ich zarówno na łamach...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!