Aktualności
Aktualności zawierające tag: wspólpraca Zobacz wszystkie
Fot. Klose
26-03-2007

W dniach od 14-18.03.2007 odbyły się największe na terenie Czech targi meblowe "Mobitex 2007". Już tradycyjnie jak co roku wspólne stoisko stworzyli partnerzy handlowi Nabytek Kler i... »

Fot. Lentex
23-03-2007

Lentex informuje, że w dniu 21 marca 2007 r. podpisany został kontrakt handlowy z turecką firmą dystrybucyjną na dostawę wykładzin podłogowych, głównie obiektowych, na rok 2007 o wartości... »

Fot. Sanwil
16-03-2007

14 marca br. SANWIL S.A. podpisał umowę o współpracy handlowej z austriacką firmą COLOP, na dostawę wyrobów koagulowanych. Wytwarzane przez Sanwil materiały będą wykorzystywane do... »

Fot. Soudal - Umowę o współpracy podpisują: Albert Vilanova, Sales Director Huntsman i Vic Swerts, prezes Soudal...
05-03-2007

Kleje Araldite DIY wchodzą na rynek państw Europy Środkowej i Wschodniej. Huntsman rozszerza działalność segmentu DIY poprzez rozpoczęcie współpracy dystrybucyjnej z firmą Soudal.... »

Fot. Junget - siedziba firmy
12-02-2007

Historia firmy TOMMANIN sięga roku 1963. Wtedy rozpoczęto produkcję polewarek lakieru oraz nakładarek walcowych i szczotkarek. Urządzenia po dzień dzisiejszy znajdują zastosowanie głównie w... »

Fot. ASP - uczelnia
05-02-2007

Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu informuje o współpracy europejskiej ERASMUS, która wchodzi w nowy etap od 2007-2008. Studenci wyjeżdżający za granicę celem odbycia studiów częściowych w... »

Fot. Lentex
16-01-2007

Zarząd Zakładów "Lentex" S.A. informuje, że wczoraj na na targach Domotex w Hanowerze został zawarty kontrakt handlowy na rok 2007 z firmą Komfort Market Sp. z o.o. Przedmiotem sprzedaży... »

15-01-2007

Agencja Ciszewski Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą Kler, producentem ekskluzywnych mebli wypoczynkowych. Podstawowym zadaniem powierzonym agencji jest prowadzenie kompleksowych... »

Fot. Roca
12-01-2007

ROCA i POOL-SPA zostały partnerami akcji BUDSHOW 2007 "Dom dla każdego", której finał odbędzie się w trakcie Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA 2007. W ramach projektu w pawilonie 12... »

Fot. MTP
10-01-2007

Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały umowę o współpracy z Rosyjskim Związkiem Wystaw i Targów. Celem umowy jest zwiększenie udziału firm rosyjskich w targach organizowanych przez MTP w... »

09-01-2007

FORTES.A. 8 stycznia 2007 roku podpisał z Pfleiderer Grajewo S.A. kolejny kontrakt na dostawy w roku 2007 płyty wiórowej laminowanej. Także w dniu 8 stycznia 2007 r. FORTE S.A. zawarły z... »

05-01-2007

Zarząd Zakładów "Lentex" S.A. informuje, że 03.01.2007 został podpisany list intencyjny o nawiązaniu ściślejszej współpracy handlowej w 2007r. z Novita S.A. W celu uzupełnienia oferty... »

04-01-2007

Wieloletnie doświadczenie Jacka Wojciecha Suszka w projektowaniu mebli oraz chęć pokazania nowoczesnych, unikalnych projektów przyczyniły się do powstania nowej kolekcji autorskiej, nowej marki... »

03-01-2007

W dniu 11 grudnia 2006 roku w Nanterre pod Paryżem zostały podpisane finalne dokumenty dotyczące wspólnego przedsięwzięcia w zakresie dystrybucji na terenie Polski obiektowych wykładzin... »

15-12-2006

Od 1 grudnia 2006 roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego pomaga przedsiębiorcom tworzyć dobre wzory na portalu PARP Innowacje. PARP Innowacje we współpracy zIWP uruchomił dla przedsiębiorstw... »

Najczęściej czytane

 • Branża meblarska vs. COVID-19
  W czterech pismach skierowanych do: Andrzeja Dudy, Prezydenta RP, Mateusza Morawieckiego, Premiera Rządu RP, Jadwigi Emilewicz, Minister Rozwoju i Pawła Borysa, Prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju, zaproponowano rozwiązania konieczne dla utrzymania nie tylko miejsc pracy w przemyśle meblarskim,...
 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!