Aktualności
Aktualności zawierające tag: usługi Zobacz wszystkie
14-01-2011

Konkurs Lider Usług Targowych ma na celu promocję projektantów i wykonawców stoisk targowych z PIPT, wyróżniających się stosowaniem postępowych, nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych i... »

24-12-2010

W 2010 r. PAIiIZ zakończyła pozytywną decyzją 47 projektów inwestycyjnych tj. o 11 więcej niż w roku 2009, o łącznej wartości 619,2 mln euro. Dzięki inwestycjom powstanie 9 305 nowych... »

18-05-2010

Polska Izba Przemysłu Targowego informuje, że tytuł i nagrodę w konkursie "Lider Usług Targowych 2010" otrzymała firma Meliński Minuth sp. z o.o. z Poznania, działająca pod kierownictwem p.... »

16-10-2009

Apreo Logistics SA 1 października zaprezentowała na terenie swojego centrum logistycznego w Nowej Wsi Wrocławskiej nową ofertę. »

02-10-2009

Jak bardzo warto przystąpić do prezentacji mebla jeszcze przed jego wyprodukowaniem? Firma 3DLive prezentuje meble które jeszcze nie istnieją – możliwości. »

18-09-2009

Wydział Projektowania Stoisk jest integralną częścią Międzynarodowych Targów Poznańskich. »

29-04-2009

Laureatem pierwszej edycji konkursu „Lider Usług Targowych” dla przedsiębiorstw projektujących i budujących stoiska targowe zostały Międzynarodowe Targi Poznańskie. »

13-03-2009

APREO LOGISTICS – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – uruchomił obsługę nowego kierunku. Jako jedna z pierwszych polskich firm, Apreo oferuje usługi... »

15-01-2009

APREO LOGISTICS – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnął 72 mln zł przychodu ze sprzedaży w pierwszym pełnym roku... »

01-12-2008

LUPUS z Elbląga, producent m.in. płyt meblowych, blatów i frontów meblowych wprowadził usługę cięcia i oklejania blatów roboczych. »

21-11-2008

Nowa usługa on-line pozwala architektom i projektantom branżowym tworzyć własne biblioteki CAD w serwisie. »

18-11-2008

Ciągły rozwój i wdrażanie nowych technologii usprawniających funkcjonowanie firmy to standard jakim kieruje się od wielu lat GAMET. »

Fot. Belmeb
29-04-2008

BELMEB wykonuje obróbkę blatów kuchennych. Oprócz prostego cięcia na zlecony wymiar wykonuje także krzywoliniową obróbkę blatów. Przy użyciu nowoczesnego centrum obróbczego firma Belmeb... »

28-04-2008

Agencja Promocji Zagranicznej EuroAp od wielu lat świadczy usługi reklamowe i promocyjne polskim firmom poszukującym nowych rynków zbytu oraz nowych kontrahentów w krajach Europy... »

Fot. Accuride
09-04-2008

Accuride International, firma projektująca i produkująca teleskopowe prowadnice kulkowe, uruchomiła nowy rodzaj usługi, który zaoszczędzi sporo czasu projektantom produktu i technikom podczas... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!