Aktualności
Aktualności zawierające tag: udziały Zobacz wszystkie
06-05-2011

Ministerstwo Skarbu Państwa zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w aukcji w sprawie sprzedaży udziałów spółki pod firmą Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Przemysłu Płyt... »

16-02-2011

Mebelplast S.A. jeden z wiodących, polskich producentów mebli tapicerowanych nabył od inwestora Square Four (SQ4) 100% udziałów w firmie Weco Polstermöbelmanufaktur Leimbach GmbH. Umowę... »

13-08-2010

Minister Skarbu Państwa zaprasza do wzięcia udziału w aukcji ogłoszonej publicznie prowadzonej w formie ustnej w sprawie nabycia akcji/udziałów dwóch spółek: »

30-07-2010

Międzynarodowe Targi Poznańskie przejęły 30,5% udziałów MTL, stając się nowym ważnym udziałowcem lubelskiej spółki targowej. »

07-06-2010

Minister Skarbu Państwa zaprasza do wzięcia udziału w aukcji ogłoszonej publicznie prowadzonej w formie ustnej w sprawie nabycia akcji i udziałów Ośrodka Badawczo Rozwojowy Przemysłu Płyt... »

01-04-2010

12 marca 2010 Selena FM SA sfinalizowała umowę z firmą Boryszew SA dotyczącą przejęcia 100% akcji w Przedsiębiorstwie Materiałów Izolacyjnych „Izolacja - Matizol” SA z Gorlic. »

27-01-2010

Minister Skarbu Państwa RP zaprasza do negocjacji w sprawie nabycia udziałów spółki: Zakłady Maszynowe HAMECH Sp. z o.o. z siedzibą w Hajnówce. »

30-09-2009

Skarb Państwa zbywa w trybie aukcji spółkę z programu NFI: Zielonogórskie Fabryki Mebli S.A. »

15-07-2009

Selena Co SA – spółka odpowiedzialna za działalność zagraniczną Grupy Selena – objęła 51% udziałów w hiszpańskiej spółce Industrias Quimicas Löwenberg (Quilosa), zajmującej się... »

01-07-2009

Ministerstwo Skarbu Państwa podjęło decyzję w procesie prywatyzacji spółki Fabryka "Sklejka-Pisz" S.A. z siedzibą w Piszu. »

24-06-2009

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – zwiększa swój... »

13-05-2009

Selena Co, spółka z grupy Selena, nabyła 100 proc. udziałów w rosyjskiej spółce OOO Kvadro za 658 tys. euro - ok 3 mln zł. »

20-04-2009

W piątek 3 kwietnia doszło do rejestracji spółki zależnej Zelmer S.A. na Węgrzech. Firma Zelmer Magyarorszäg K.f.t. będzie odpowiedzialna za prowadzenie operacji sprzedażowych na tamtejszym... »

10-03-2009

04.03.2009 r. została podpisana umowa sprzedaży 1 (słownie: jednego) udziału przez Ministerstwo Skarbu Państwa. »

16-02-2009

Bosch, wiodący producent elektronarzędzi i osprzętu, wzmocnił swoją pozycję, rozszerzając segment materiałów ściernych. »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!