Aktualności
Aktualności zawierające tag: statuetki Zobacz wszystkie
27-10-2009

15 października 2009r w hotelu Sheraton odbyła się uroczysta Gala i wręczenie wyróżnień II edycji Programu „VIP-Najlepsze okna i drzwi”. »

18-06-2009

23 czerwca o godz. 18.00 na Zamku Królewskiego w Warszawie odbędzie się uroczystość wręczenia Diamentów 2009. »

29-01-2009

Firma Knauf Bauprodukte Sp. z o.o. została uhonorowana prestiżową statuetką TOP BUILDER 2009 dla nowej linii klejów do płytek. »

Fot. Murator EXPO
10-09-2008

Twój głos w ważnej sprawie - pod tym hasłem odbyła się V edycja Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Murator EXPO, partnerem... »

Fot. Oknoplast
16-06-2008

Już po raz szósty tytuł Lidera Rynku trafił do OKNOPLAST-Kraków! Co więcej, to zaszczytne wyróżnienie kapituła konkursu przyznała nam również w kategorii "Produkt" za okno PLATINIUM,... »

Fot. Klose
12-06-2008

Kolekcja Mebli KLOSE już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi.... »

Fot. Witar
11-06-2008

W dniach 16/17 maja odbyło się I Sympozjum Drzewno - Budowlane WITAR 2008, na którym firma Witar gościła ponad 40 kluczowych klientów i partnerów biznesowych. Z relacji Gości Witar można... »

Fot. BCC
02-06-2008

Jury konkursu Lider Polskiego Biznesu dziękuje za wszystkie nadesłane zgłoszenia do udziału w drugim etapie konkursu - Diamenty 2008. Po analizie nadesłanych wyników finansowo-ekonomicznych... »

Fot. BN Office Solution - STATUETKA
27-05-2008

Przypominamy, że rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu 3E organizowana przez BN Office Solution, którego celem jest wyłonienie i promowanie najciekawszych rozwiązań architektury biurowej... »

07-05-2008

Zwycięscy Konkursu 3E - Ergonomia, Estetyka, Ekonomia Przestrzeni Biurowej otrzymają statuetkę zaprojektowaną i wykonaną przez uczniów renomowanej Szkoły Plastycznej im. Antoniego Kenara w... »

Fot. Tece
18-04-2008

Firma TECE odebrała w marcu dwie nagrody przyznane produktom TECEdrainline oraz rurze wielowarstwowej TECEflex. Wprowadzony na rynek w maju ubiegłego roku system odwodnień liniowych TECEdrainline... »

Fot. Targi Kielce - Wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba wręcza statuetkę prezesowi Andrzejowi...
08-04-2008

Laury Świętokrzyskie 2007 rozdane. 28 marca zostali wyłonieni laureaci Laurów Świętokrzyskich, nagrody przyznawanej przez Wojewodę Świętokrzyskiego za wkład w rozwój regionu, jego... »

Fot. Polwood
08-02-2008

II Forum Gospodarcze Polskiego Przemysłu Drzewnego Polwood 2008 zakończy wręczenie nagrody Polwood dla najlepszej inwestycji 2007 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród 10 firm wskazanych... »

Fot. Wajnert
25-01-2008

9 stycznia 2008 r. w Teatrze Polskim we Wrocławiu, podczas uroczystej gali, “Puls Biznesu" nagrodził najszybciej rozwijające się firmy Dolnego Śląska przyznając im tytuł Gazel... »

31-12-2007

Trzecia Gazela Biznesu pod rząd dla firmy Mebel Art. Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy Mebel-Art Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej... »

Najczęściej czytane

 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • ANKIETA: wpływ epidemii na...
  Połączenie potencjału portalu www.biznes.meble.pl i miesięcznika ,,BIZNES meble.pl" umożliwia nie tylko przeprowadzenie ankiety wśród przedsiębiorców z branży meblarskiej, ale też rzetelne opracowanie wyników i publikację ich zarówno na łamach...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • „Meble Polska 2020” wg...
  Największe kontraktacje meblowe w Europie, targi „Meble Polska 2020” odwiedziły tysiące kupców meblowych z aż 69 krajów. Międzynarodowy charakter wydarzenia mogło przysłonić tylko widmokoronawirusa wywołującego COVID-19, czego efektem była nieco mniejsza...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
 • Negocjacje meblarzy z Lasami...
  Pismo, które 6 kwietnia Jan Szynaka, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli skierował do Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, to odpowiedź na komunikat Andrzeja Koniecznego, dyrektora generalnego Lasów Państwowych z 2 kwietnia. W...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!