Aktualności
Aktualności zawierające tag: rada nadzorcza Zobacz wszystkie
04-03-2009

Zarząd FORTE S.A. informuje, że w dniu 3 marca br. Rada Nadzorcza podjęła uchwałę dot. restrukturyzacji Spółki polegającej na likwidacji Oddziału Forte w Przemyślu. »

18-08-2008

Zarząd Swarzędz Meble S.A., że Spółka rozpoczęła stosowanie zasady nr 2 części III "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW". Spółka opracowała procedurę pozyskiwania od... »

Fot. Śnieżka
23-06-2008

19 czerwca 2008 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podjęto uchwałę o podziale zysku netto za 2007 rok.... »

09-06-2008

Zarząd Polcolorit S.A. informuje, że Rada Nadzorcza Polcolorit S.A., na posiedzeniu w dniu 5 czerwca 2008 roku zawiesiła w czynnościach Prezesa Zarządu Vittorio Marconi na czas nieokreślony z... »

04-06-2008

Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A. informuje o zaopiniowaniu przez Radę Nadzorczą Spółki wniosku Zarządu dotyczącego podziału zysku Spółki za rok obrotowy 2007. Rada Nadzorcza rekomenduje... »

23-05-2008

W dniu 16 maja br. Skarb Państwa dokonał zmian w składzie Rady Nadzorczej MTP. Zmiany dotyczyły trzech spośród czterech reprezentantów Skarbu Państwa w Radzie Nadzorczej. Nowymi członkami... »

21-05-2008

Zarząd KPPD-Szczecinek SA informuje, że w dniu 20.05.2008 r. powziął nieformalną wiadomość, że znaczący inwestor, Drembo Sp. z o.o. nie będzie występował o przedłużenie mandatu na... »

22-04-2008

Kasper Rorsted został mianowany Prezesem Zarządu Henkla podczas corocznego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Jego poprzednik - Ulrich Lehner - zrezygnował ze stanowiska, które pełnił przez... »

14-04-2008

Zarząd KPPD-Szczecinek SA informuje o skierowaniu do oceny przez Radę Nadzorczą Spółki wniosku, w którym proponuje wykazany w bilansie zysk netto za rok obrotowy 2007 w kwocie 15.295.077,96 zł... »

30-08-2007

5 września br. odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki Polcolorit SA. Przedmiotem obrad będzie m.in. podjecie uchwały o podniesieniu kapitału zakładowego Spółki... »

23-08-2007

Swarzędz Meble S.A. informuje, iż Rada Nadzorcza, na posiedzeniu w dniu 22.08.2007 r., podjęła decyzję o wyborze Pana Łukasza Stelmaszyka na Członka Zarządu spółki Swarzędz Meble S.A. i... »

14-08-2007

Swarzędz Meble S.A. informuje, iż w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa związanego z niegospodarnym wydatkowaniem środków pieniężnych w grupie kapitałowej Swarzędz, Rada... »

08-08-2007

Swarzędz Meble S.A. informuje, że Rada Nadzorcza, na posiedzeniu w dniu 06.08.2007 r., odwołała z tym dniem Pana Włodzimierza Ehrenhalta ze stanowiska Prezesa Zarządu Spółki. Jednocześnie... »

Fot. Sanwil
07-08-2007

Zarząd "SANWIL" Spółka Akcyjna informuje, że realizuje przyjęte na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy uchwały o działaniach Spółki zmierzających do przygotowania emisji z... »

06-07-2007

Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A.informuje że w dniu 05.07.2007 r. Rada Nadzorcza Spółki wyraziła zgodę na realizację przez Spółkę nowej inwestycji polegającej na budowie przez Spółkę... »

Najczęściej czytane

 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Premier o wsparciu dla branży...
  Dzisiaj jest symboliczny dzień. Przekroczyliśmy 50 mld zł bezpośredniej pomocy dla przedsiębiorców – powiedział Prezes Rady Ministrów w trakcie czwartkowych odwiedzin w Furniko Concept Warszawa. Mateusz Morawiecki miał na myśli rządowe wsparcie z Tarczy Antykryzysowej i...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Spadki sprzedaży, wzrosty w...
  Według danych GUS w kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub.r., kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o...
 • Polska 5. partnerem handlowym...
  Jak podaje Ministerstwo Rozwoju, Polska – wg danych za styczeń i luty – wyprzedziła Włochy i stała się 5. partnerem handlowym Niemiec. Pierwsze miesiące br. przyniosły wzrost we wzajemnych obrotach handlowych rzędu 6,6%. Bilans handlowy z Niemcami osiągnął pułap 21 mld euro....
 • Przyszłość jest niepewna
  Ostrożność w finansach wykazuje 77,6% firm z sektora MŚP. Okazuje się, że im mniejsza firma, tym bardziej powściągliwa w wydatkach. W czasie epidemii firmy wolą zachować pieniądze na czarną godzinę i niechętnie planują inwestycje. Według KRD przedsiębiorcy z reguły podejmują...
 • „Diament Meblarstwa 2021” –...
  To już 15. edycja znanego i cenionego w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz konkursu, który od wielu lat pozwala budować pozytywny wizerunek firm i promować wartościowe produkty, wskazane przez szerokie grono ekspertów. W tym roku zgłoszenia będą przyjmowane do...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!