Aktualności
Aktualności zawierające tag: producenci mebli Zobacz wszystkie
FSC ogłosiło konkurs dla producentów mebli
18-05-2022

FSC zaprasza do udziału w tegorocznej edycji konkursu kierowanego do producentów mebli i sprzedawców detalicznych w całej Europie, promujących zrównoważoną produkcję. »

produkcja mebli
04-05-2022

Najpierw pandemia, teraz wojna i rosnąca inflacja - branża meblarska wciąż ma pod górkę. Koniunktura na rynku znów jest zaburzona, a rentowność producentów mebli niebezpiecznie spada. »

ceny mebli będą rosły, zdjęcie ilustracyjne
27-04-2022

Perspektywy branży przed atakiem Rosji na Ukrainę rysowały się korzystnie. Po ponad 2 miesiącach wojny, niepewność co do dalszego jej przebiegu przynosi mniej optymistyczne prognozy. »

mapa Ukrainy
14-04-2022

Jak polskie firmy meblarskie wspierają ogarnięte wojną państwo ukraińskie? O szczegółach informuje Michał Strzelecki, dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. »

BoConcept zawiesza działalność w Rosji. Jakie firmy wycofują się z Rosji?
19-03-2022

Coraz więcej firm wspiera ogarniętą wojną Ukrainę. Wydłuża się też lista marek opuszczających rosyjski rynek. Jakie firmy wycofują się z Rosji? Kto dotąd nie podjął decyzji? »

14-03-2022

Przemysł meblarski, jak również sektor budowy maszyn i urządzeń w Niemczech, obawiają się skutków wojny. Z jakimi problemami już teraz mierzy się niemiecki rynek? »

skutki rosyjskiej agresji na Ukrainę dla branży meblarskiej i przemysłu drzewnego
12-03-2022

Polska gospodarka odczuwa pierwsze konsekwencje rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Jaki wpływ ma tocząca się wojna na branżę meblarską i przemysł drzewny w Polsce? »

harmonogram sprzedaży drewna
08-03-2022

Opublikowano harmonogram sprzedaży drewna w dodatkowej procedurze systemowych aukcji internetowych w aplikacji e-drewno w I półroczu 2022 roku. Kiedy rozpoczynają się licytacje? »

Jerzy i Adam Krzanowscy, właściciele firmy Nowy Styl. Fot. Piotr Waniorek.
07-03-2022

Trwa wielki exodus firm z Rosji. Do grona znanych marek, które postanowiły wycofać się z rosyjskiego rynku dołącza Nowy Styl. »

meble do wylicytowania na aukcjach Allegro podczas 30. Finału WOŚP.
29-01-2022

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra od 30 lat! Jak co roku w pomoc angażują się producenci mebli, którzy przekazali na aukcje swoje meble. Co można w tym roku wylicytować na WOŚP? »

rekord branży meblarskiej
28-01-2022

Przychody branży meblarskiej w Polsce rosną, ale niestety rentowność produkcji spada. Jakie wyniki przyniósł 2021 rok i jakie są prognozy na przyszłość? »

05-01-2022

W ciągu najbliższych 12 miesięcy rocznicę założenia firmy będzie świętowało wielu meblarzy. W gronie tegorocznych jubilatów są najwięksi przedsiębiorcy w branży meblarskiej. »

03-12-2021

Jednym z partnerów Gali konkursu „Diament Meblarstwa 2022” jest Euler Hermes. Firma zna doskonale realia tego sektora, bo na co dzień współpracuje z wieloma podmiotami z branży meblarskiej.... »

rekord w wartości produkcji sprzedanej mebli
22-10-2021

Wrzesień zawsze rozpoczynał okres wzmożonej pracy w meblarstwie. Nie w br., który wymyka się wszelkim regułom, bo w nim producenci mebli, dosłownie i w przenośni, spisują się na piątkę. »

26-08-2021

Pandemia przewróciła świat do góry nogami. Ucierpiały gospodarki większości krajów świata, a także wiele branż. Polskie meblarstwo z tego bezprecedensowego kryzysu wyszło obronną ręką. »

Najczęściej czytane

 • Czytaj majowy...
  „BIZNES.meble.pl” 5/2022 to ponad 100 stron wiedzy i inspiracji. Nie przestajemy pisać o wojnie, która trwa w Ukrainie. W bieżącym wydaniu znajdziecie teksty i felietony, w których pokazujemy, że to był, jest i będzie - tak długo, jak długo będzie toczyła się...
 • Reprezentuję interesy klienta
  Czym zajmuje się Pani firma? Jako firma spełniamy dwie podstawowe funkcje: doradczą oraz zarządczą. Działamy we wszystkich obszarach związanych ze sprzedażą mebli w internecie. Usprawniamy też procesy wewnątrz firmy, wdrażając nowoczesne narzędzia. Jak to wygląda od strony klienta?...
 • Jak uzyskać tańszą i zdrowszą...
  OIGPM i targi MEBLE POLSKA zapraszają na wykład poświęcony optymalizacji polityki energetycznej i zmniejszeniu kosztów oraz wprowadzeniu zdrowej energii w branży meblowej. Prezentacja odbędzie się w najbliższy wtorek w godzinach 14.30-15.45 na targach MEBLE POLSKA w Sali Zielonej we...
 • Jak zwiększyć sprzedaż w...
  Jak pozyskać nowych klientów sklepu meblowego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz biorąc udział w profesjonalnych wykładach dla sklepów wnętrzarskich, które już 17 maja odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorami szkoleń są...
 • Spotkajmy się na targach MEBLE...
  Targi MEBLE POLSKA są największym wydarzeniem dla branży meblarskiej w Polsce. Podczas targów prezentowana jest oferta największych polskich producentów mebli, a wydarzenie ma charakter międzynarodowych kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla branży meblarskiej....
 • 12 maja ruszyła kolejna edycja...
  FSC Furniture Awards to konkurs stworzony przez Forest Stewardship Council®w celu uznania zaangażowania firm z sektora meblarskiego w system FSC i w zrównoważony rozwój . Do udziału w konkursie FSC zaprasza posiadaczy certyfikatów FSC i posiadaczy licencji promocyjnych w...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!