Aktualności
Aktualności zawierające tag: procad Zobacz wszystkie
09-01-2012

Jeśli zastanawiasz się jeszcze nad tym, czy w tym roku odwiedzić poznańskie targi BUDMA, to mamy informację, która może rozwiać Twoje wątpliwości. »

04-01-2011

PROCAD serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska ARCHISPACE BUDMA 2011- Akademia efektywnego projektowania. Powstająca już po raz piąty przestrzeń przyciąga corocznie blisko 2000 gości –... »

23-12-2010

II Konkurs PROCAD "Dobry czas na tworzenie" wciąż trwa. »

25-11-2010

II Konkurs PROCAD "Dobry czas na tworzenie" już trwa! »

14-04-2010

Poznaj nową rodzinę systemów CAD Autodesk 2011 podczas warsztatów on-line! Teraz poznasz najnowsze osiągnięcia technologii wspomagających projektowanie nie wychodząc z biura, czy domu. »

15-01-2010

Od lat nieodłącznym elementem targów BUDMA jest Archispace. To miejsce, stoisko, idea, a także platforma informatyczna skierowana do producentów materiałów budowlanych i... »

18-11-2009

Pracujesz w systemach Autodesk? Masz ciekawy projekt? Weź udział w konkursie PROCAD „DOBRY CZAS NA TWORZENIE” i wygraj 10.000 zł, Ploter HP DJ510 lub jedną z nagród branżowych! »

03-11-2009

Zarząd PROCAD SA informuje o podpisaniu w dniu 28 października 2009 r. Listu Intencyjnego z Grażyną Parczewską i Janem Parczewskim, właścicielami AutoR Komputerowe Systemy Inżynierskie... »

06-10-2009

Przepełnione kalendarze, odległe miejsca spotkań i wieczny problem z korkami! To tylko niektóre powody dla których często nie uczestniczymy w seminariach, warsztatach czy szkoleniach... »

27-05-2009

Ponad 40 ciekawych pokazów i warsztatów na żywo - relacja z PROCAD EXPO 2009. »

18-05-2009

PROCAD EXPO już w najbliższy piątek, 22 maja. Tegoroczna edycja obfituje w niespodzianki i atrakcje. »

13-05-2009

17 Edycja Ogólnopolskiej Wystawy Użytkowników Systemów CAD - bezpłatne warsztaty i seminaria dla projektanta już wkrótce. »

29-04-2009

17 Edycja Ogólnopolskiej Wystawy Użytkowników Systemów CAD. Tradycyjnie w maju, 17 rok z rzędu, odbędzie się Ogólnopolska Wystawa Użytkowników Systemów CAD - PROCAD EXPO (wcześniej znana... »

13-03-2009

PROCAD, największy z polskich sprzedawców systemów CAD firmy Autodesk, zdobył I miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2009 w województwie pomorskim. »

23-02-2009

Bezpłatne spotkanie dla projektantów branży meblarskiej. Branża meblarska już od lat zna i wykorzystuje systemy wspomagające projektowanie. Jednak przyszłością, szczególnie w czasach... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!