Aktualności
Aktualności zawierające tag: płytki ceramiczne Zobacz wszystkie
23-06-2010

20 milionów złotych kosztowała nowoczesna linia produkcyjna płytek Grupy Ceramiki Tubądzin, która 17 czerwca została uroczyście oddana do użytku w zakładzie w Tubądzinie. »

05-01-2010

Zarząd Polcolorit S.A. informuje, że w dniu 29 grudnia 2009 roku został zakończony proces podpisania umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości na dofinansowanie realizacji projektu... »

07-12-2009

Firma CAD PROJEKT K&A udostępniła na swojej stronie nową Bazę Płytek Ceramiki Paradyż (BAZA Paradyż i Kwadro Ceramika) z listopada 2009. »

02-02-2009

22 stycznia br. podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa „Budma 2009” odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Perły Ceramiki UE 2008 , której towarzyszyła wystawa... »

03-11-2008

Zarząd spółki Cersanit S.A. informuje, iż w dniu 30 października 2008 roku spółka zależna "Cersanit Invest" Sp. z o.o. z siedzibą w Czyżywce na Ukrainie uzyskała dokumenty podpisane przez... »

25-07-2008

Zarząd Polcoloritu uważa, że spółka nie jest zagrożona upadłością. Spółka prowadzi obecnie restrukturyzację i za dwa miesiące przeprowadzi pierwszą ocenę jej wyników - poinformował... »

Fot. Ceramstic
04-07-2008

Przywykło się uważać łazienkę za kobiece królestwo - krainę niezliczonych słoiczków, tubek, pojemniczków ze specyfikami, większości których mężczyzna nie potrafi nawet... »

01-07-2008

Zarząd Polcolorit S.A. informuje, że na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy mającym się odbyć w dniu 30 czerwca 2008 roku będzie wnioskował, aby strata... wypracowana przez POLCOLORIT... »

09-06-2008

Zarząd Polcolorit S.A. informuje, że Rada Nadzorcza Polcolorit S.A., na posiedzeniu w dniu 5 czerwca 2008 roku zawiesiła w czynnościach Prezesa Zarządu Vittorio Marconi na czas nieokreślony z... »

06-06-2008

Zarząd Polcolorit S.A. informuje, że zakończył negocjacje z poszczególnymi podmiotami i zawarł znaczące umowy handlowe na rok 2008. Łączna wartość tych umów przekracza 13 mln złotych... »

07-04-2008

Grupa Tubądzin, producent płytek ceramicznych, kupiła upadającego niemieckiego producenta klinkieru - firmę Korzilius. W czwartek 3 kwietnia br. podpisano w Niemczech umowę w tej sprawie. Do... »

06-03-2008

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) nałożyła na Opoczno SA karę pieniężną w wysokości 250 tys. zł za naruszenie obowiązków informacyjnych. KNF podała, że jednogłośnie nałożyła na... »

Fot. Polcolorit - Wiktor Marconi - Prezes Zarządu Polcolorit
28-02-2008

Przedstawiciele Polcoloritu liczą, że ten rok był ostatnim, w którym firma pokazała stratę. Spółka planuje dalszy rozwój sprzedaży, w tym eksportowej, m.in. poprzez wejście na rynki Europy... »

Fot. Unlimit - Łazienka FUTUNA
12-02-2008

Sushi, kimona i gejsze - elementy kultury japońskiej, które na stałe weszły do naszego słownika i życia. Moda na orient nie przemija od kilku lat. W naszym zabieganym, pełnym stresu życiu... »

Fot. Cersanit
30-01-2008

Firma Cersanit dostała od ASM kolejne wyróżnienie za szczególne osiągnięcia marketingowe w 2007 roku, na rynku materiałów budowlanych. ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku - organizator IV... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!