Aktualności
Aktualności zawierające tag: park maszynowy Zobacz wszystkie
05-05-2011

W ostatnich dniach kwietnia zarząd giełdowej spółki PLAST-BOX podpisał umowę na zakup maszyn do nowego gniazda produkcyjnego. Dzięki temu już wkrótce będzie możliwe znaczne zwiększenie... »

Fot. Jotkel
25-09-2008

Płaskorzeźba, logo producenta, dowolny napis czy kontury zdjęcia. Wszystko to może wyrzeźbić w drewnie profesjonalny wysokowydajny ploter frezujący CNC o uniwersalnym przeznaczeniu. Dwie takie... »

17-07-2008

Zarząd BUDVAR Centrum SA informuje o zawarciu w dniu 15 lipca 2008 roku z TEKNOLOGIKA S.R.L. z siedzibą we Włoszech umowy kupna-sprzedaży maszyn i urządzeń do produkcji okien drewnianych.... »

10-07-2008

BUDVAR Centrum SA - jeden z wiodących producentów stolarki okiennej w Polsce - poszerza swoją ofertę o okna aluminiowe. Wzbogacenie portfolio produktów spółki to odpowiedź BUDVAR Centrum SA... »

Fot. Barlinek - linia listew
17-06-2008

Barlinek SA zakończył rozruch pierwszej linii galanterii drzewnej zlokalizowanej na terenie zakładu w Barlinku. Proces produkcyjny oparty jest o własny projekt działu technologii firmy. Koszt... »

16-06-2008

BUDVAR Centrum SA - wiodąca firma w branży stolarki okiennej - rozszerza swoją ofertę o okna drewniane. Spółka planuje rozpoczęcie produkcji w czwartym kwartale 2008. W pierwotnych planach,... »

Fot. Purmo- Franciszek Plaskura Dyrektor Generalny Rettig Heating
13-05-2008

Rettig Heating, producent grzejników marki Purmo, uruchomił w swojej fabryce w Rybniku nową linię technologiczną do produkcji grzejników płytowych. Inwestycja kosztowała 53 mln złotych.... »

24-04-2008

Fabryka Mebli Biurowych MARO swój park maszynowy powiększyła o kolejne i to najnowocześniejsze, pełnoautomatyczne numerycznie sterowane centrum obróbcze. Warto wspomnieć, że na tegorocznych... »

17-03-2008

Velux - producent okien do poddaszy i świetlików planuje wydać w tym roku ok. 60 mln zł na rozbudowę fabryki w Namysłowie. W ubiegłym roku Velux na inwestycje przeznaczył 78 mln zł na... »

22-01-2008

KPPD Szczecinek S.A. informuje o wykonanych realizacjach inwestycyjnych w oddziałach: ZPD Białogarad, ZPD Krosino ZPD Świerczyna oraz ZPD Kalisz Pomorski. W ZPD Białogard ukończono realizację... »

22-01-2008

Firma Rockwool zainwestuje w 2008 roku 250 mln zł w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w swojej fabryce w Małkini (Podlaskie). Firma wybuduje tam nową linię do produkcji skalnej wełny... »

07-01-2008

Zarząd Pfleiderer Grajewo S.A.informuje, że w dniu 3.01.2008 r. Pfleiderer MDF OOO w Rosji, spółka zależna od Pfleiderer Grajewo S.A., otrzymała zawartą korespondencyjnie z Andritz AG z... »

31-12-2007

Zarząd Lentex S.A. informuje , iż na posiedzeniu w dniu 27.12.2007 podjął uchwałę o dalszym rozwoju i umacnianiu segmentu włóknin w Lentex S.A. Na najbliższe lata planowany jest zakup... »

24-12-2007

Zarząd Zakładów Lentex S.A. informuje, że w dniu 20 grudnia 2007r. Spółka zawarła z "Interkobo" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ("Spółka Kupująca") umowę sprzedaży majątku produkcyjnego... »

Fot. Jotkel
17-12-2007

Wykrawarka laserowa Finn Power F-6 to najnowszy nabytek krotoszyńskiego Jotkela, wiodącego krajowego producenta meble metalowych i dostawcy usług kooperacyjnych. To najnowocześniejsza w Polsce... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!