Aktualności
Aktualności zawierające tag: oświetlenie Zobacz wszystkie
17-05-2019

Zapala się, kiedy mamy wstać do szkoły, a później pracy. Gaśnie, gdy nastaje pora oglądania filmu w sobotni wieczór. Wskazuje drogę, steruje ruchem, pomaga w wielu codziennych sytuacjach.... »

19-08-2015

KASPA to marka stworzona przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży i adresowana do odbiorców doceniających stylistykę produktu, zwracających uwagę na jakość, detale... »

29-04-2010

Równolegle z majowymi targami Home Decor odbędzie się kolejna edycja Salonu Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej LUMINEXPO 2010. »

08-12-2009

Coraz krótsze dni w sezonie zimowym sprawiają, że światło w naszych biurach pali się niemal bez przerwy. Eksperci przypominają, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie w miejscu pracy... »

07-12-2009

Internity z początkiem listopada zostało wyłącznym dystrybutorem specjalistycznego oświetlenia włoskiej grupy Targetti Poulsen. »

07-10-2009

Prezentacja najnowszych produktów i technologii z obszaru energetyki oraz branż pokrewnych, spotkania z przedstawicielami samorządów, firm branży energetycznej, a także pokazy seminaria i... »

11-08-2009

Firma GE, jeden z liderów badań nad technologią organicznych diod elektroluminescencyjnych (OLED) podjęła współpracę ze studentami wzornictwa przemysłowego z Instytutu Sztuki w Cleveland w... »

22-07-2009

O Starym Browarze w Poznaniu mówi się, że to miasto w mieście. Wielkie poindustrialne przestrzenie otoczone surowymi ceglanymi murami, powstałe na początku ubiegłego stulecia, dziś... »

15-06-2009

Technologia LED rewolucjonizuje architekturę, wytycza nowe kierunki designu, tworząc jednocześnie nową wartość w dziedzinie oświetlenia awaryjnego. »

03-06-2009

Na dzisiaj rozpoczynającej się wystawie VIVA LED, organizowanej w ramach corocznego cyklu wystaw "Oświetlić Wnętrze" na targach Home Decor w Poznaniu, zaprezentowane zostaną obiekty świetlne... »

01-06-2009

Ideą konkursu EkoDesign jest tworzenie nowych opraw oświetleniowych z myślą o najbardziej energooszczędnych źródłach światła i osprzęcie Philips (Eko) w połączeniu z nowoczeną formą... »

06-03-2009

W tym roku na odwiedzających Targi Światło czeka nie lada gratka. Architekci będą mogli spotkać się z guru światowej architektury Giampiero Peia, który poprowadzi dla nich warsztat,... »

29-12-2008

OSRAM wprowadza na rynek dwa nowe produkty. »

Fot. Krulen - Katalog HERA 2008/2009
07-10-2008

Jest już dostępny nowy katalog oświetlenia meblowego produkowanego HERA Gmbh - partnera Firmy KRULEN. Szczegółowo przedstawiona jest w nim oferta oświetlenia meblowego, podany jest szeroki... »

Fot. BoConcept
24-09-2008

Światło wspaniale eksponuje elementy pokoju które chcesz wyeksponować. Oświetlone przedmioty stają się ważnym elementem każdego pomieszczenia, a samo oświetlenie pomaga w korzystaniu z... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!