Aktualności
Aktualności zawierające tag: okleiny Zobacz wszystkie
09-12-2008

W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance oraz we współpracy z BMG TRADA, NEPCon wykonał audity w firmie „Bracia Mrozik” sp. z o.o. w miejscowości Łaszczów. »

Fot. Grabo
24-01-2008

Meble z tego szlachetnego brązowego drewna, o wyraźnym rysunku, powodują, iż każde miejsce nabiera ekskluzywnego i dostojnego charakteru. Płyty z orzecha amerykańskiego produkowane są w... »

Fot. Barlinek - Wydział Produkcji Okleiny Barlinek S.A.
25-09-2007

W sierpniu b.r. Barlinek uruchomił nową suszarnię z doprasowaniem okleiny. Zastosowane maszyny i technologia czynią ją jedną z najnowocześniejszych w Europie. Inwestycja nie tylko zwiększa... »

Fot. Yokko
06-08-2007

Harmonia i prostota to atuty, które wykorzystuje kolekcja van-ness, by zachwycać swoim wyglądem. Idealne proporcje i wyszukana forma nadają tym meblom indywidualnego charakteru. Ten szykowny... »

Fot. Paged Sklejka
09-07-2007

Paged Sklejka produkuje formatki z okleiny naturalnej łączonej stykowo na klej w wymiarach według potrzeb klienta. Formatki produkowane są głównie z okleiny bukowej, dębowej, olchowej,... »

Fot. BNOF
30-05-2007

PRIMO SPACE - system mebli gabinetowych, stworzony pod kątem indywidualnych wymagań współczesnych menedżerów, projektu włoskiego studia Castiglia Associati. Primo Space umożliwia tworzenie... »

Fot. Sitag
25-05-2007

PLIO sztuka designu - lekkość materialnej i wizualnej formy krzesła. PLIO jest krzesłem wielofunkcyjnym: w wersji z podłokietnikami lub bez podłokietników na stelażu wykonanym z aluminium... »

Fot. Barlinek
18-05-2007

Barlinek S.A., największy producent podłóg naturalnych w Polsce, należy również do czołówki wytwórców oklein naturalnych. Na przełomie kwietnia i maja firma szeroko prezentowała swoje... »

Fot. Suszek
18-04-2007

TREBBIANO - stolik z kolekcji Formy Niebywałe to kolejna propozycja projektanta Jacka Wojciecha Suszka. TREBBIANO to połączenie drewna i szkła z metalem. Elementy drewna wykonane są z wysoko... »

Fot. Paged Sklejka
31-01-2007

PAGED Sklejka S.A. poleca produkowane przez swoją firmę okleiny płaskoskrawane: buk, dąb, olcha, brzoza...... a także okleiny egzotyczne. Celem zróżnicowania oferty dotyczącej oklein podjęto... »

Walnut-beige
03-10-2006

Alpikord - HP to laminat z warstwą okleiny naturalnej na powierzchni zewnętrznej. Laminat może być pokryty: - warstwową okleiną ALPI- okleiną niemodyfikowaną Alpikord - wykończenia: - surowy... »

Tagi: okleiny
Fot. FiniT
26-09-2006

Busnelli to producent oklein rekonstruowanych, mających 100% powtarzalności wzoru i koloru. Produkowane są one w bardzo wydajnych standardowych formatach o szerokości: 60-70 cm (maks. 100 cm) i... »

Tagi: okleiny
Fot. Barlinek
07-08-2006

Barlinek to również producent oklein naturalnych. Firma oferuje szeroki asortyment oklein z gatunków rodzimych jak i egzotycznych. Rodzaje oklein naturalnych proponowanych przez BARLINEK S.A.... »

Fot. Atpol
14-07-2006

Wielowarstwowe okleiny naturalne stanowiące odwzorowanie oklein pozyskiwanych metodą tradycyjną znajdują szerokie zastosowanie przy produkcji mebli, stolarki budowlanej a także przy wyposażaniu... »

Tagi: okleiny
Fot. Haste Form
13-06-2006

HASTE FORM wyposaża ekskluzywne wnętrza w fotele, krzesła i stoły. Swoją ofertę kieruje do nowoczesnych i eleganckich biur oraz stylowych miejsc użyteczności publicznej.Wysoka jakość... »

Najczęściej czytane

 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Spadki sprzedaży, wzrosty w...
  Według danych GUS w kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub.r., kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o...
 • Polska 5. partnerem handlowym...
  Jak podaje Ministerstwo Rozwoju, Polska – wg danych za styczeń i luty – wyprzedziła Włochy i stała się 5. partnerem handlowym Niemiec. Pierwsze miesiące br. przyniosły wzrost we wzajemnych obrotach handlowych rzędu 6,6%. Bilans handlowy z Niemcami osiągnął pułap 21 mld euro....
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!