Aktualności
Aktualności zawierające tag: narzędzia Zobacz wszystkie
25-05-2011

Od połowy maja w ramach projektu 1000 narzędzi – 1000 testerów użytkownicy w całej Europie mają szansę bezpłatnie przetestować nowości produktowe z linii narzędzi profesjonalnych firmy... »

12-05-2010

Najnowsza oferta narzędziowa firmy Stanley, w postaci katalogu, jest już dostępna. W ramach koordynacji działań biur w Europie Południowej i Wschodniej po raz pierwszy został on przygotowany... »

08-03-2010

Najnowszy katalog „Maszyny i narzędzia 2010” firmy Proma Polska zawiera pełną i aktualną ofertę produktów marki WORX, łączących w sobie technologie pochodzące z amerykańskich... »

20-08-2009

TOPEX, jedna z najbardziej znanych marek narzędziowych w Polsce, została uhonorowana prestiżowym złotym „Laurem Klienta 2009” w kategorii „Narzędzia ręczne”. »

26-05-2009

Zgłoś się do testu do firmy Festool. Wśród zgłoszeń Festool wylosuje 4 firmy, którym umożliwi bezpłatne testowanie przez 30 dni jednego z trzech dowolnie skonfigurowanych odkurzaczy... »

03-02-2009

Podczas tegorocznych targów BUDMA oprócz najnowszych produktów, Stanley zaprezentował nowy sposób ekspozycji narzędzi linii FatMax i FatMax XL – „Shop In Shop”. »

15-12-2008

METABO zaprasza do do zapoznania się z najnowszą Promocją INFO zima. »

10-12-2008

Felder zaprasza do odwiedzenia sklepu internetowego - każdy znajdzie w nim coś dla swojego warsztatu! »

Fot. Proma - nowa siedziba
29-09-2008

W październiku wrocławska firma Proma Polska zmienia lokalizację swojej siedziby. Dystrybutor maszyn, narzędzi i elektronarzędzi przenosi się do nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu, który... »

Fot. Hitachi - szczegóły promocji
23-09-2008

Wczoraj ruszyła najnowsza promocja Hitachi Power Tools weź w niej udział i TY. Czas trwania promocji od 22 września do 30 listopada br. Wszystkie szczegóły w załączniku. »

Fot. Metabo
07-08-2008

W METABO wystartowała Promocja Letnia 2008. Przy zakupie, którejś z akumulatorówek otrzymują Państwo w prezencie zestaw bitów lub wierteł i metrówkę o łącznej wartości przynajmniej 130... »

Fot. Hitachi
24-07-2008

Hitachi Power Tools Polska rozpoczęło kolejną, wielką promocję. Promocja trwa od 15.07.08 do 31.08.08 lub do wyczerpania zapasów i obejmuje takie narzędzia jak: szlifierki, młotowiertarki,... »

Fot. Felder
23-07-2008

Szukacie narzędzi lub przystawek do swojego warsztatu? Koniecznie zajrzyjcie do ulotki promocyjnej firmy FELDER. Państwo wiecie najlepiej - w warsztat stolarski trzeba na bieżąco inwestować, bo... »

Fot. Festool - Akcja ROTEX
07-07-2008

W firmie FESTOOL rozpoczęła się akcja promocyjna z udziałem szlifierki ROTEX oraz akcja "LATO 2008". Jest to doskonała okazja do zakupu wymarzonego sprzętu wraz z wyposażeniem po bardzo... »

02-07-2008

Przejęcie segmentu przyrządów pomiarowych od firmy Stanley to kolejny krok Boscha w stronę dalszego umocnienia pozycji w branży elektronarzędzi. Urządzenia pomiarowe były w minionym roku... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!