Aktualności
Aktualności zawierające tag: mikomax Zobacz wszystkie
28-01-2013

Nowe stoły konferencyjne MIRAGE firmy Mikomax zbudują przyjazną przestrzeń do każdego rodzaju i charakteru spotkań. »

17-07-2008

Branża jest zdrowa. Zdrowa bo prywatna, rodzinna, skąpa. Tak musiało wyglądać prowadzenie interesów "dawno temu w Ameryce". Skromne biura, duże hale produkcyjne, niezły park... »

Fot. Mikomax - Otwarcie salonu
26-05-2008

W maju został otwarty najnowszy salon MIKOMAX w Bawarii w Niemczech. W Showroomie znajduje się już najmłodszy, firmowy produkt Longplay w towarzystwie systemów takich jak Luna czy Mirage.... »

Tagi: mikomax
Fot. wzornictwo.net
10-03-2008

DME Award to nagroda przyznawana firmom za ich umiejętności zarządzania dizajnem w celu osiągnięcia sukcesu rynkowego. Firmy i organizacje z całej Europy biorące udział w konkursie DME Award,... »

Fot. Mikomax - nagrodzony Longplay
29-11-2007

Fabryka Mebli Biurowych MIKOMAX informuje, że najnowszy system Longplay zdobył główną nagrodę w prestiżowym konkursie organizowanym przez "Meble Plus". W kategorii Meble Biurowe... »

Fot. Mikomax - siedziba SONATRACH
24-10-2007

17 października informowaliśmy Państwa o wielkim sukcesie firmy Mikomax, która podpisała z algierskim potentatem naftowym kontrakt o wartości około miliona euro. Dzisiaj Mikomax na... »

Fot. Mikomax - VISION
17-10-2007

Firma Mikomax podpisała z algierskim potentatem naftowym kontrakt o wartości około miliona euro. Trzeci na świecie eksporter naturalnego gazu ziemnego do końca 2007 roku ma wyposażyć swoją... »

Fot. Mikomax
30-08-2007

Bardzo emocjonującą końcówkę miał zakończony w sobotę 25 sierpnia turniej golfowy Lexus Polish Golfers Championship 2007 w Binowie k/Szczecina . Turniej rozgrywany był w 6 grupach... »

Fot. Mikomax - System 3line
22-08-2007

Fabryka Mebli Biurowych MIKOMAX informuje, że z dniem 1 września 2007 wycofuje ze swojej oferty handlowej system mebli pracowniczych 3line. www.mikomax.pl »

10-07-2007

Mikomax informuje.... Z dniem 9 lipca 2007r. Fabryka Mebli Biurowych Mikomax wycofuje ze swojej oferty handlowej system mebli gabinetowych MER. www.mikomax.pl »

29-05-2007

Fabryka Mebli Biurowych Mikomax została wybrana jako jedyny dostawca wyposażenia meblowego nowej siedziby firmy DELL - potentata w branży informatycznej, który otwiera swoją fabrykę w Łodzi.... »

Fot. Mikomax
11-05-2007

Ponad pół tysiąca stanowisk pracy za wschodnią granicą to kolejny etap rozwoju działalności eksportowej Fabryki Mebli Biurowych Mikomax. Meble łódzkiego producenta cieszą się w Rosji i na... »

Fot. Mikomax
08-05-2007

19 kwietnia salon firmowy Mikomax 3 w Łodzi zorganizował spotkanie z grupą architektów zrzeszonych w Łódzkiej Izbie Architektów. W trakcie prezentacji goście zapoznali się z nowymi systemy... »

11-04-2007

22 marca Fabryka Mebli Biurowych Mikomax rozpoczęła cykl szkoleń handlowych dla sieci salonów firmowych. Ich efektem będzie wdrożenie nowych, adekwatnych do potrzeb rynku standardów obsługi... »

Fot. Mikomax
28-03-2007

Zaangażowanie Fabryki Mebli Biurowych Mikomax w działalność na rzecz społeczności lokalnej zostało docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w Polsce. W prestiżowym raporcie... »

Najczęściej czytane

 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • ANKIETA: wpływ epidemii na...
  Połączenie potencjału portalu www.biznes.meble.pl i miesięcznika ,,BIZNES meble.pl" umożliwia nie tylko przeprowadzenie ankiety wśród przedsiębiorców z branży meblarskiej, ale też rzetelne opracowanie wyników i publikację ich zarówno na łamach...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • „Meble Polska 2020” wg...
  Największe kontraktacje meblowe w Europie, targi „Meble Polska 2020” odwiedziły tysiące kupców meblowych z aż 69 krajów. Międzynarodowy charakter wydarzenia mogło przysłonić tylko widmokoronawirusa wywołującego COVID-19, czego efektem była nieco mniejsza...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
 • Negocjacje meblarzy z Lasami...
  Pismo, które 6 kwietnia Jan Szynaka, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli skierował do Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, to odpowiedź na komunikat Andrzeja Koniecznego, dyrektora generalnego Lasów Państwowych z 2 kwietnia. W...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!