Aktualności
Aktualności zawierające tag: maro Zobacz wszystkie
07-01-2010

Nowy mediaport Maro umożliwia skonfigurowanie kasetki dokładnie według własnych potrzeb! »

15-12-2009

Fabryka Mebli Biurowych MARO uczestniczy w programie TopPartner PROFIm od samego początku jego powstania. »

12-11-2009

Fabryka Mebli Biurowych MARO informuje, że projekt złożony w konkursie Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego okazał się najlepszy wśród wszystkich złożonych wniosków. »

06-11-2008

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Mebli i Urządzeń Biurowych ORGATEC 2008 w Kolonii, Fabryka Mebli Biurowych MARO odniosła międzynarodowy sukces. »

03-09-2008

VIRTUS zaprasza na konferencję DESIGN , która odbędzie się 20 września 2008 roku w Hali Arena ul. Wyspiańskiego 33 - Poznań 20 września, sobota - Spotkanie zamknięte dla architektów wnętrz... »

17-07-2008

Branża jest zdrowa. Zdrowa bo prywatna, rodzinna, skąpa. Tak musiało wyglądać prowadzenie interesów "dawno temu w Ameryce". Skromne biura, duże hale produkcyjne, niezły park... »

Fot. Maro
05-06-2008

Fabryka Mebli Biurowych MARO zaprasza na prezentację "Estetyka i funkcjonalność - nowe trendy w kształtowaniu przestrzeni biurowej". Podczas prezentacji multimedialnej przedstawiciele... »

03-06-2008

We środę 28 maja nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie konkursu DIAMENT MEBLARSTWA. Konkurs DIAMENT MEBLARSTWA organizowany przez portal meble.pl ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najlepszych... »

24-04-2008

Fabryka Mebli Biurowych MARO swój park maszynowy powiększyła o kolejne i to najnowocześniejsze, pełnoautomatyczne numerycznie sterowane centrum obróbcze. Warto wspomnieć, że na tegorocznych... »

Fot. Maro - Program spotkania
27-03-2008

2 kwietnia 2008 roku w Hotelu Grand odbędzie się cykl spotkań mających na celu przedstawienie najnowszych technologi, trendów, inspiracji oraz możliwości technicznych aranżacji i dekoracji... »

11-03-2008

Najnowszy katalog Mebli Gabinetowych FAbryki Mebli Biurowych MARO jest już dostępny. MARO prezentuje w nim systemy mebli gabinetowych: WING, KONSUL, DYPLOMAT oraz naszą najnowszą kolekcję... »

21-01-2008

Fabryka Mebli Biurowych MARO informuje, że zrealizowała projekt pt. Rozbudowa zakładu produkcyjnego wraz z zakupem nowych maszyn i urządzeń. Projekt był współfinansowany ze środków Unii... »

26-10-2007

Mocna marka i satysfakcja klientów to klucz do sukcesu każdej firmy. Dlatego właśnie Fabryka Mebli Biurowych MARO rozpoczęła kampanię reklamową na łamach dziennika Rzeczpospolita, która... »

05-10-2007

Fabryka Mebli Biurowych MARO zaprasza 06 października 2007 na kolejną prezentację w ramach cyklu spotkań z architektami. Prezentacja odbędzie się podczas trwania Targów Aranżacji i... »

04-10-2007

F. M. B. MARO zakończyła już kolejny etap inwestycji przewidzianych na rok 2007. Siedziba fabryki została powiększona o kolejną halę produkcyjną o powierzchni ok. 830m2. Nowo powstała... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!