Aktualności
Aktualności zawierające tag: marka ikea Zobacz wszystkie
WSPOMINAMY - IKEA Kraków ma już 20 lat!
12-04-2018

Pierwszy sklep IKEA w południowej Polsce otwarty został w 1998 roku. Na tamte czasy było to wielkie wydarzenie, a ciekawość ludzka była tak ogromna, że pierwsi klienci pojawili się już 3 dni... »

HJÄRTELIG - projekt Andreasa Fredrikssona i Maji Ganszyniec dla IKEA
05-04-2018

Kolekcja HJÄRTELIG zaprojektowana przez Andreasa Fredrikssona i Maję Ganszyniec jest już w sprzedaży i dostępna jest we wszystkich sklepach IKEA na terenie całej Polski. »

Tagi:
Godna uwagi kolekcja INDUSTRIELL by IKEA
22-03-2018

W kwietniu br., we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski pojawi się w sprzedaży kolekcja INDUSTRIELL - efekt współpracy IKEA z holenderskim projektantem Pietem Hein Eekiem. Kolekcją tą,... »

Projekt IKEA Gościnnie - przystanek Olsztyn
23-02-2018

W Olsztynie, w Centrum handlowym Galeria Warmińska powstał nowy punkt spotkań IKEA z klientami, w którym mieszkańcy miasta i okolic mogą korzystać z profesjonalnego doradztwa, jak wygodnie... »

IVAR obchodzi 50-te urodziny
15-02-2018

Swoje 50-te urodziny obchodzi drewniany regał IVAR marki IKEA. IVAR to już ikona szwedzkiego minimalizmu - jeden z najbardziej wszechstronnych i długotrwałych produktów IKEA. »

UWAGA - mamy wiadomość od IKEA dla mieszkańców Rzeszowa i okolic
05-02-2018

2 lutego br. IKEA otworzyła kolejny stacjonarny Punkt Odbioru Zamówień. Po Opolu, Kaliszu i Szczecinie, przyszedł czas na Rzeszów. »

Kolekcja DELAKTIG - efekt współpracy IKEA z Tomem Dixonem
26-01-2018

Mamy dobrą wiadomość. W lutym 2018 roku, we wszystkich sklepach IKEA w Polsce pojawi się w sprzedaży kolekcja DELAKTIG - efekt współpracy IKEA z Tomem Dixonem. Kolekcja obejmuje meble... »

Komunikat IKEA: 10 kolejnych miast z niższą ceną transportu mebli
30-11-2017

29 listopada czyli wczoraj, IKEA wprowadziła nowe, niższe ceny transportu produktów dla kolejnych 10 miast w Polsce. »

06-11-2017

Myślicie już o świętach? Mamy dla Was dobrą wiadomość - w pełni gotowa do świąt jest już IKEA i wszystkie produkty w ramach zimowo-świątecznej kolekcji są już w sprzedaży. »

Dla IKEA trudne pomieszczenie nie istnieje - ani małe ani duże
31-10-2017

A mowa o pomieszczeniach kuchennych i tu ciekawostka, a mianowicie IKEA Kraków przeniosła do sklepu ponad 30 kuchni z istniejących mieszkań - realnych rozwiązań wprost z krakowskich i... »

YPPERLIG by IKEA
19-10-2017

IKEA wprowadziła do sprzedaży wyjątkową kolekcję YPPERLIG będącą efektem współpracy IKEA z duńską firmą projektową HAY, którą tworzy małżeński duet Mette i Rolf Hay. »

Czytelnia IKEA na dworcu w Krakowie
15-09-2017

W głównej poczekalni Dworca Autobusowego MDA w Krakowie powstała przestrzeń - czytelnia, w której pasażerowie, w dobrej atmosferze mogą oddać się czytaniu ulubionej książki. »

UWAGA - kolekcja IKEA AVSIKTLIG jest już w sprzedaży
04-05-2017

Prezentujemy nową kolekcję IKEA AVSIKTLIG, która wraz z początkiem maja jest już dostępna we wszystkich sklepach IKEA w Polsce. Kolekcja AVSIKTLIG jest wyjątkowa - to efekt współpracy IKEA z... »

IKEA STOCKHOLM 2017 jest już w sprzedaży
13-04-2017

Kolekcja IKEA STOCKHOLM to już tradycja. Pierwsza pojawiła się w 1984 roku i co roku pokazywana jest w innej odsłonie. Nowa, tegoroczna zawiera aż 44 elementy, od kwietnia jest już w sprzedaży... »

W IKEA zagościło już lato
28-02-2017

We wszystkich sklepach IKEA dostępna jest już letnia kolekcja IKEA SOMMER 2017. Są w niej funkcjonalne meble, plażowe koce, hamaki i parasole, oświetlenie, tekstylia oraz zastawa stołowa z... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!