Aktualności
Aktualności zawierające tag: kontrakty Zobacz wszystkie
23-03-2011

Dotyczy: 400 kontraktów IT sektora przedsiębiorstw w latach 2009-2010 »

sklep.meble.pl
08-08-2008

Kontrolowana przez Jarosława Czarnika Grupa meble.pl przejęła w lipcu dwa konkurencyjne serwisy internetowe. Wartość transakcji przekroczyła 300 tysięcy złotych. Serwisy, które zostały... »

17-07-2008

Zarząd BUDVAR Centrum SA informuje o zawarciu w dniu 15 lipca 2008 roku z TEKNOLOGIKA S.R.L. z siedzibą we Włoszech umowy kupna-sprzedaży maszyn i urządzeń do produkcji okien drewnianych.... »

Fot. BN Solution
17-04-2008

W pięknej stolicy - Tallinie - w luksusowym Hotelu Europa, można uczestniczyć w konferencji siedząc wygodnie na krzesłach BN Office Solution. Słuchać wykładów w ciekawym języku estońskim,... »

21-01-2008

Kolejny sukces BN Office Solution. Tym razem meble tej firmy trafiły do wszystkich oddziałów Raiffeisen Bank na terytorium Rumunii. Pomogła w tym firma PADMA TRADING, która meble BN Office... »

18-01-2008

Pfleiderer Grajewo S.A. informuje o zawarciu w dniu 16.01.2008, przez spółkę zależną Silekol Sp. z o.o. w Kędzierzynie-Koźlu z Pfleiderer Holzwerkstoffe GmbH & Co. KG z Niemiec, umowy... »

Fot. Bnos
16-01-2008

Już nie tylko w biurach top managerów, nie tylko w salach konferencyjnych, lecz w miejscach najwyższej rangi państwowej można odnaleźć markę BN Office Solution. SEIMAS - to litewska nazwa... »

02-11-2007

Zarząd Swarzędz Meble S.A.informuje, że w dniu 31.10.2007 r. podpisał drugostronnie umowę z dnia 18.10.2007 r. zawartą z Hotelem Monopol z siedzibą w Gorlitz jako Zamawiającym. Przedmiotem... »

Fot. Mikomax - siedziba SONATRACH
24-10-2007

17 października informowaliśmy Państwa o wielkim sukcesie firmy Mikomax, która podpisała z algierskim potentatem naftowym kontrakt o wartości około miliona euro. Dzisiaj Mikomax na... »

Fot. Mikomax - VISION
17-10-2007

Firma Mikomax podpisała z algierskim potentatem naftowym kontrakt o wartości około miliona euro. Trzeci na świecie eksporter naturalnego gazu ziemnego do końca 2007 roku ma wyposażyć swoją... »

Fot. AMICA
25-09-2007

Zarząd Amica Wronki S.A. informuje, iż w dniu 22 września 2007 roku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Hansa" (osoba prawna utworzona zgodnie z prawem Federacji Rosyjskiej; spółka... »

21-09-2007

Zarząd Swarzędz Meble S.A. podaje do wiadomości, iż podpisany został aneks do Kontraktu Sponsorskiego zawartego w dniu 16 kwietnia 2007 r. z Klubem Sportowym Akademckiego Związku Sportowego... »

28-08-2007

Zarząd Zakładów "Lentex" S.A. informuje, iż w wyniku wygranego przetargu, została podpisana kolejna umowa na dostawy włóknin wodnoigłowanych z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi.... »

17-08-2007

Zarząd Polcolorit S.A. informuje, że w dniu 16.08.2007r. spółka zależna CERAMIKA MARCONI Sp. z o.o. pozyskała nowy kontrakt na dostawę płytek ceramicznych do lidera rynku sprzedaży... »

Fot. Lentex
10-08-2007

Zarząd Zakładów Lentex S.A. informuje, że zostały podpisane 2 nowe kontrakty na dostawy wykładzin do Kazachstanu. Kontrakty obejmują dostawy wykładzin zarówno domowych jak i obiektowych. W... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!