Aktualności
Aktualności zawierające tag: konferencje Zobacz wszystkie
02-11-2007

Instytut Technologii Drewna zaprasza na Międzynarodową i międzybranżową konferencję pt. RYNEK DREWNA W POLSCE - W DRODZE KU STABILIZACJI. Organizatorzy: Dyrekcja Generalna Lasów... »

31-10-2007

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce i Stowarzyszenie Zawodowe Przedstawicieli Handlowych zapraszają na konferencję "Jak sprzedawać we Francji - optymalizacja kosztów", która odbędzie... »

22-10-2007

Akademia Rolnicza im. A.Cieszkowskiego w Poznaniu Centrum Transferu Innowacji i Technologii dla Meblarstwa, Katedra Meblarstwa oraz Komitet Technologii Drewna PAN zapraszają na konferencję tematem... »

22-10-2007

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na konferencję prasową, podczas której nastąpi oficjalne ogłoszenie zwycięzców XIII edycji konkursu Polska Nagroda Jakości.W konferencji wezmą udział... »

ZAPROSZENIE - VIRTUS
18-10-2007

VIRTUS zaprasza na konferencję dla producentów mebli w Warszawie. Termin: 26.10.2007 Miejsce: Centrum Konferencyjno-Kongresowe ul. Bobrowiecka 9 Warszawa Więcej: w załączonym zaproszeniu »

17-10-2007

Łódź Design to pierwsza tego rodzaju impreza w Polsce, poświęcona szeroko pojętemu designowi która odbędzie się 18-31 października 2007 w Łódź Art Center. PROGRAM GŁÓWNY DOM POLSKI -... »

Fot. Koelnmesse
09-10-2007

Wystąpienie Udo Trägera, dyrektora obszaru targów Furniture, Interior Design and Textiles Koelnmesse GmbH z okazji konferencji prasowej w Warszawie dnia 4 października 2007. Targi imm cologne... »

Fot. IWP
08-10-2007

3. Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Projektowanie ergonomiczne dla szkół. Zintegrowane stanowisko pracy z komputerem" odbędzie się 10 października 2007 w IWP w Warszawie. Komitet Naukowy... »

Fot. Budujemy Dom - rys.1
03-10-2007

Podczas gdy my zajmujemy się maglem politycznym, Europa rozwiązuje ważne problemy. W dniach 18-19.09., specjaliści z całej Europy spotkali się w Norymberdze na konferencji poświęconej pompom... »

02-10-2007

Wpływ inwestycji zagranicznych na polski rynek pracy, porównanie płac polskich i europejskich oraz profil pracowników poszukiwanych przez międzynarodowe koncerny będzie tematem najbliższej... »

Fot. TopSolid
05-09-2007

TopSolid Wood został wybrany jako najlepszy kompleksowy system CAD/CAM dla meblarstwa, według opinii Wydziału Technologii Drewna, Akademii Rolniczej w Poznaniu. Dzięki współpracy firmy... »

30-08-2007

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego zaprasza w dniach 26 - 28 września 2007 r. do Darłówka na konferencję: "Aspekty prawne i technologiczne produkcji drewna konstrukcyjnego" PROGRAM... »

Fot. Martela
23-08-2007

Projekt stołów konferencyjnych Tangent pozwala wszystkim uczestnikom na interaktywną rozmowę. Funkcja regulacji wysokości przyczynia się do wielofunkcyjnego i elastycznego charakteru tych... »

09-08-2007

W dniach 13-16 września w Podkowie Leśnej pod Warszawą odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. Dom, Ogród, Miasto - Styl Życia na XXI wiek W programie m.in.: - prezentacje dobrych praktyk... »

Fot. Zamek Cieszyn
08-08-2007

"Design w przestrzeni publicznej" to kolejna inicjatywa Śląskiego Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie, która ma uzmysłowić mieszkańcom oraz władzom gmin, że warto zmieniać... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!