Aktualności
Aktualności zawierające tag: konferencje Zobacz wszystkie
Fot. Furnifab
27-03-2007

Dzisiaj w Poznaniu rozpoczynają się już V targi FurniFab - Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich w Poznaniu. Podczas tej edycji targów od 27 do 29 marca 2007... »

Fot. Zamek Cieszyn
27-03-2007

Zamek Cieszyn zaprasza na spotkanie pt. " Proces wdrożeniowy - współpraca projektanta z przedsiębiorcą". Bezpłatne spotkanie informacyjno - doradcze MIEJSCE: Śląski Zamek Sztuki i... »

Fot. Martela - CLASH
26-03-2007

Skandynawskie wzornictwo i innowacyjna konstrukcja - krzesła do sal konferencyjnych CLASH i DALE firmy MARTELA. CLASH jest nowym eleganckim krzesłem doskonale pasującym do nowoczesnych wnętrz.... »

23-03-2007

27 marca 2007 o godz. 15.00 w hali 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się konferencja prasowa towarzysząca 5 edycji targów FurniFab - Międzynarodowym Targom... »

Fot. Home City
22-03-2007

Centrum Wyposażenia Wnętrz HOME CITY zaprasza: KONFERENCJA dla architektów i studentów pod patronatem o.w. SARP 29 marca 2007r w godz. 11.00-14.00 - Warszawa, Al. Jerozolimskie 179 W programie:... »

20-03-2007

Kontynuując tradycję międzynarodowych konferencji poświęconych obróbce drewna zapoczątkowanych na Słowacji, Akademia Rolnicza im. Augusta Cieszkowskiego KATEDRA OBRABIAREK I PODSTAW... »

20-02-2007

9 edycja konferencji IMPACTOR, odbędzie się 22 lutego 2007 r. w Hotelu Marriott w Warszawie. W tej edycji po raz pierwszy konferencję Impactor poprzedzi Dzień Specjalny, który odbędzie się 21... »

15-02-2007

W dniu 19 marca 2007r. w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku organizowana jest konferencja z okazji "Święta stolarzy" nt. "Wykorzystanie technologii informacyjnej w... »

Fot. Targi Kielce
30-01-2007

W środę 31 stycznia w Kielcach odbędzie się konferencja prasowa poświęcona działalności Targów Kielce w roku 2006. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Business Centre Club o godzinie 11:00.... »

24-01-2007

Trzy przedsięwzięcia: konkurs projektowy, konferencja oraz wydanie rocznika z najlepszymi pracami. Ta nowa inicjatywa organizatorów European Awards Ltd. we współpracy z dwunastoma wiodącymi... »

19-01-2007

17 stycznia br. odbyła się konferencja Międzynarodowych Targów Poznańskich, na której to został podsumowany miniony rok 2006. A oto i liczby: Na terenach MTP odbyło się 48 wydarzeń... »

11-01-2007

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie zaprasza na wydarzenia prezentujące osiągnięcia młodych polskich projektantów. Od 26 stycznia do 4 marca w salach ekspozycyjnych Zamku... »

Fot. FTA
08-01-2007

FTA Consulting i Polyflor Polska zapraszają na konferencję Wykładziny obiektowe - nowe trendy i technologie, która odbędzie się we czwartek 25 stycznia 2007 r. podczas Targów BUDMA w sali 503... »

Fot. PUls Biznesu
25-10-2006

Puls Biznesu zaprasza do udziału w konferencji "Nowe Rynki", której gościem honorowym będzie Dr. Yegor Gaidar, były premier Federacji Rosyjskiej, wybitny ekonomista, jeden z czołowych... »

Fot. Pfleiderer
03-10-2006

Prezentacją kierunków rozwoju firmy zaingaurowano spotkanie Spółek PFLEIDERERA z licznym gronem odbiorców zagranicznych i współpracowników. Konferencja odbyła się w dniach 27 - 29 września... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!