Aktualności
Aktualności zawierające tag: konferencja Zobacz wszystkie
29-01-2010

27 stycznia 2010 roku w Warszawie w hotelu Sheraton odbyła się konferencja prasowa Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Meblarskiego i Międzynarodowych Targów Poznańskich pt.„ Polskie... »

22-01-2010

Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli Pan Jacek Twaróg oraz Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Pan Andrzej Byrta mają przyjemność zaprosić wszystkich... »

24-12-2009

O tym, że korzystanie z najnowszych osiągnięć ergonomii gwarantuje przedsiębiorcom zysk, a konsumentom komfort korzystania z oferowanych produktów rozmawiali uczestnicy z kraju i z zagranicy V... »

14-12-2009

Kreatywnie i ekologicznie w Warszawie – Konferencja Design firmy Virtus Studio »

07-12-2009

Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na V Międzynarodową Konferencję Ergonomiczną - „ERGONOMIA NARZĘDZIEM INNOWACJI”. »

02-12-2009

3 i 4 grudnia 2009 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i Fundacja Twórców Architektury zapraszają na niezwykłe wydarzenie, dwudniową konferencję Architects & theirs works udziałem... »

23-11-2009

Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przypominają i zapraszają na V Międzynarodową Konferencję Ergonomiczną - „ERGONOMIA NARZĘDZIEM INNOWACJI”. »

16-11-2009

Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na V Międzynarodową Konferencję Ergonomiczną - „ERGONOMIA NARZĘDZIEM INNOWACJI”. »

09-11-2009

V Międzynarodowa Konferencja Ergonomiczna - ERGONOMIA NARZĘDZIEM INNOWACJI odbędzie się 8 grudnia 2009 r. w Warszawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. »

22-10-2009

5 listopada 2009 w hotelu Qubus w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13) odbędzie się konferencja przedstawiająca na praktycznych przykładach nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie... »

16-10-2009

Firma Virtus Studio serdecznie zaprasza na konferencję poświęconą najważniejszym zagadnieniom w branży meblarskiej - "Produkcja Mebli – Technologia. Innowacje. Wzornictwo". »

08-10-2009

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza w dniach 26 – 29 października 2009 roku na Konferencję „Informacja patentowa dla nauki i przemysłu” i Seminarium „Egzekwowanie praw własności... »

09-09-2009

W dniach 21-25 września 2009r. odbędzie się kolejna edycja konferencji szkoleniowej Know-how dla Przemysłu poświęcona wspomaganiu systemów inżynierskich – Cyfrowego Prototypowania. »

07-08-2009

4 września 2009 r.o godz.10:00, sala A, EXPO XXI, odbędzie się konferencja dla branży hotelarskiej pt.: "Najnowsze trendy w wyposażeniu hoteli". »

02-07-2009

Każdego roku odbywają się spotkania organizacji serwisowej Junkersa. Tegoroczna konferencja miała miejsce w czerwcu w Białobrzegach koło Warszawy. »

Najczęściej czytane

 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • „Meble Polska 2020” wg...
  Największe kontraktacje meblowe w Europie, targi „Meble Polska 2020” odwiedziły tysiące kupców meblowych z aż 69 krajów. Międzynarodowy charakter wydarzenia mogło przysłonić tylko widmokoronawirusa wywołującego COVID-19, czego efektem była nieco mniejsza...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
 • ANKIETA: wpływ epidemii na...
  Połączenie potencjału portalu www.biznes.meble.pl i miesięcznika ,,BIZNES meble.pl" umożliwia nie tylko przeprowadzenie ankiety wśród przedsiębiorców z branży meblarskiej, ale też rzetelne opracowanie wyników i publikację ich zarówno na łamach...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!