Aktualności
Aktualności zawierające tag: klamki Zobacz wszystkie
16-04-2010

Włosi już dawno zyskali miano znawców nie tylko w dziedzinie mody, ale również designu i wykończenia wnętrz. Ich pomysły stają się inspiracją dla projektantów z całego świata. W Polsce... »

19-01-2009

Firma GAMET S.A. serdecznie zaprasza na prezentację najnowszych kolekcji klamek drzwiowych. »

05-05-2020

Trwa 2. etap odmrażania gospodarki. Resort rozwoju po konsultacji z GIS opracował procedury funkcjonowania sklepów meblowych i budowlanych w trakcie epidemii, w związku z ich ponownym otwarciem. »

Trendy: Jak będzie wyglądała kuchnia 2017?
22-12-2016

W kuchni 2017 nadal królować będzie drewno, którego pozycja lidera - tu pod względem doboru materiałów zdaje się nieustannie wzmacniać. Wygląda więc na to, że drewno rozgości się w... »

Tagi:
Häfele poszerza ofertę dobrych okuć budowlanych
17-12-2014

Firma Häfele, ten znany i ceniony producent i dystrybutor okuć meblowych i oświetlenia LED, rozwija swoją ofertę okuć budowlanych, poszerzając ją o nowe klamki drzwiowe, w której znalazły... »

Häfele dystrybutorem produktów Manital
30-09-2014

Dwie silne marki połączyły siły: z ponad 90-letnią tradycją, ceniony i doceniany producent producent okuć meblowych i budowlanych firma Häfele i założona w 1990 roku firma Manital - włoski... »

GAMET w obiektywie targowo-jubileuszowym
17-06-2013

Toruńska firma GAMET - lider w produkcji dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych, marka ceniona przez kontrahentów i firmy współpracujące, doceniana i zbierająca dobre opinie wśród... »

GAMET w obiektywie targowo-jubileuszowym
23-07-2010

FAM Technika Odlewnicza – spółka wchodząca w skład FAM Grupa Kapitałowa SA i jeden z wiodących producentów okuć budowlanych – zakupił nową maszynę do odlewania aluminium. »

Fot. INTERNO - klamka z serii SKY OLIVARI
05-09-2008

Rację ma ten, kto uważa, iż piękno tkwi w szczegółach. W myśl tej zasady sieć salonów INTERNO wprowadza na rynek nową kolekcję klamek SKY firmy OLIVARI. Teraz wybór drobnego wyposażenia... »

Fot. Salon-klamek
26-05-2008

Propozycje tradycyjnej włoskiej marki Enrico Cassina - producenta klamek zdobiących drzwi mediolańskiej La Scali i hoteli przy nowojorskiej Piątej Alei oraz nieobecne dotąd na polskim rynku... »

Fot. INTERNO
14-05-2008

Siła designu tkwi w detalu, a najlepiej wiedzą o tym Włosi. To oni uwodzą niebanalnym wzornictwem. Urok akcesoriów doskonale prezentują klamki do drzwi. Nowością na rynku jest kolekcja... »

Fot. GAMET - CECHA GAMET
08-05-2008

Podstawowym elementem strategii marketingowej spółki GAMET w oparciu, o który świadomie buduje wartość oraz reputację marki GAMET na rynku krajowym i międzynarodowym jest ochrona prawna... »

Fot. GAMET
07-04-2008

Wrastające zainteresowanie ze strony ukraińskich kontrahentów asortymentem firmy GAMET sprawiło, że GAMET postanowił, po kilku latach nieobecności, aktywnie uczestniczyć w tegorocznych... »

Fot. GAMET
05-02-2008

W dniach od 22 do 25 stycznia 2008 roku aktywnie uczestniczyliśmy w XVII edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które odbyły się pod hasłem - Targi nowych możliwości. Jest to... »

Fot. Kronoorginal
14-12-2007

Nie tylko fruwające pyłki roślin są utrapieniem alergików. Także żywność, tkaniny na ubrania czy bieliznę, płyny i proszki do prania, farby i lakiery - są często olbrzymim kłopotem dla... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!