Aktualności
Aktualności zawierające tag: jubileusze Zobacz wszystkie
01-10-2010

Zainteresowanie udziałem w jubileuszowej, dwudziestej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma (11-14.01.2011) przekracza najśmielsze oczekiwania organizatorów. »

18-12-2009

Jeden z wiodących na polskim rynku producentów stolarki okiennej i drzwiowej obchodzi w tym roku jubileusz swojego istnienia. »

Fot. PSB
20-06-2008

W dniu 13 czerwca 2008 r. odbyła się uroczysta Gala z okazji 10-lecia Grupy PSB. Uroczystość odbyła się w Hali EXPO XXI w Warszawie. Gośćmi Gali (ok. 1200 osób) byli przedstawiciele... »

Fot. Tikkurila
10-06-2008

Fiński koncern Tikkurila obchodzi w czerwcu 10 lecie marki w Polsce. Produkty z logo Tikkurila wyróżnia ponad 140-letnia historia firmy mającej swój wkład w tworzenie kolorystycznych upodobań... »

Fot. UPRP
28-05-2008

W 2008 roku przypada 90. rocznica ustanowienia ochrony własności przemysłowej na ziemiach polskich oraz powstania Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, który został powołany dekretem... »

28-04-2008

Ostatnie doniesienia z rynku:Dwadzieścia lat na rynku stolarki otworowej świętuje Adpol S.A., - firma której okna zabezpieczają i zdobią apartamenty, rezydencje i wille w 12 krajach Europy i w... »

Fot. Noti
07-04-2008

30 rocznica rozpoczęcia działalności gospodarczej przez Ryszarda Balcerkiewicza. 1 KWIETNIA 1978 - wpisanie do rejestru podmiotów gospodarczych: działalność usługowo wytwórcza Ryszard... »

Fot. ITD
21-02-2008

5 lutego 2008 roku w Auli Instytutu Technologii Drewna odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 55-lecia działalności Instytutu Technologii Drewna. W uroczystościach wzięło udział ponad 100... »

14-01-2008

W ramach konkursu Dobry Wzór od 1993 roku nagradzane są najlepiej zaprojektowane produkty dostępne polskim konsumentom. Od 15 lat IWP wyróżnia najlepsze projekty i konsekwentnie buduje historię... »

Fot. Dremel
30-10-2007

Po 75 latach istnienia Dremel objął pozycję lidera w dziedzinie produkcji narzędzi specjalistycznych. U podstawy sukcesu firmy Dremel leży stałe dążenie do jak najlepszej obsługi... »

24-10-2007

Grupa Nowy Styl obchodzi w tym roku jubileusz 15 - lecia działalności na rynku. Z tej okazji firma chciała wyróżnić biznesowych Partnerów - 15 firm, które pracują z nimi najdłużej. 12... »

Fot. Bosch - Produkcja brzeszczotów w fabryce Boscha w ST. Niklaus
25-09-2007

Fabryka Boscha w St. Niklaus (Szwajcaria) produkuje brzeszczoty do wyrzynarek od 60 lat. W tym roku wyprodukowano 4 miliardowy brzeszczot. Firma stale rozwija ofertę brzeszczotów wprowadzając... »

20-09-2007

Już niedługo w Łodzi odbędą się targi INTERFLAT 2007 - XV Targi Wyposażenia Wnętrz oraz Artykułów i Usług dla Domu i Ogrodu. Termin: 12.10-14.10.2007 Z okazji jubileuszowej, piętnastej... »

Fot. Bosch - pierwsza wyrzynarka Lesto
27-07-2007

Przed 60 laty Albert Kaufmann, wówczas pracownik szwajcarskiej spółki Scintilla AG, wynalazł zasadę działania elektrycznej wyrzynarki. Pierwowzorem była maszyna do szycia jego żony.... »

Fot. Krulen
23-07-2007

1 czerwca upłynęło 17 lat od powstania firmy KRULEN Technika Świetlna. Kiedy firma Krulen zaczynała w 1990 roku jako dystrybutor źródeł światła nie przypuszczała, że uda się odnieść... »

Najczęściej czytane

 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Spadki sprzedaży, wzrosty w...
  Według danych GUS w kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub.r., kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o...
 • Polska 5. partnerem handlowym...
  Jak podaje Ministerstwo Rozwoju, Polska – wg danych za styczeń i luty – wyprzedziła Włochy i stała się 5. partnerem handlowym Niemiec. Pierwsze miesiące br. przyniosły wzrost we wzajemnych obrotach handlowych rzędu 6,6%. Bilans handlowy z Niemcami osiągnął pułap 21 mld euro....
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!