Aktualności
Aktualności zawierające tag: izba gospodarcza Zobacz wszystkie
13-10-2010

Innowacje to nie tylko badania naukowe – przypomina Stowarzyszenie Europejskich Izb Handlowych i Przemysłowych Eurochambres komentując plan Komisji Europejskiej „Unia Innowacji”. »

27-11-2009

Warszawska Izba Przedsiębiorców to instytucja od 20 lat zrzeszająca kupców i przedsiębiorców z regionu Mazowsza i Miasta Stołecznego Warszawy. Od początku swojego istnienia, jednym z celów... »

14-09-2009

Krajowa Izba Gospodarcza pozytywnie ocenia skierowany do konsultacji społecznych przez Ministerstwo Sprawiedliwości projekt założeń do nowelizacji ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym. »

14-05-2009

W roku 2009 przypada 15 rocznica założenia Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP), liczącej obecnie ponad 300 firmnowe logo stowarzyszonych. »

06-05-2009

Europejski sen o doścignięciu gospodarki USA jeszcze długo nie stanie się jawą. »

12-02-2009

W dniach od 31 marca 2009 roku do 3 kwietnia 2009 roku Ogólnopolska Izba Gospodarcza Przemysłu Meblarskiego weźmie aktywny udział w Międzynarodowych Targach Komponentów Do Produkcji Mebli... »

30-12-2008

Kompromisowymi rozwiązaniami zakończyło się spotkanie przedstawicieli Lasów Państwowych i przemysłu drzewnego, które odbyło się 22 grudnia. Najistotniejszym ustaleniem jest wprowadzenie... »

29-12-2008

OIGPM posiada uprawnienia do wydawania opinii o innowacyjności. »

22-12-2008

Krajowa Izba Gospodarcza prezentuje opracowanie rezultatów badania klimatu biznesowego, które przeprowadziła wśród polskich przedsiębiorców we wrześniu i październiku 2008. »

21-11-2008

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli zaprasza na seminarium pt. „HISZPAŃSKI RYNEK MEBLARSKI”. Gościem specjalnym będzie Calixto Valenti – Prezydent Europejskiej Organizacji... »

24-10-2008

Meble są polskim przemysłem narodowym. W tym roku wartość produkcji przemysłu meblarskiego sięgnie 25 miliardów złotych, a wartość eksportu powinna wynieść 22 miliardów złotych. »

23-10-2008

Branża meblowa nie odczuwa jeszcze skutków kryzysu, który trwa od pewnego czasu w Europie i na świecie. »

24-09-2008

Na mapie polskich imprez gospodarczych przybędzie nowe wydarzenie. W dniach 25-26 września br. w Zamościu odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowego Spotkania Eksporterów i Inwestorów... »

28-08-2008

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w narodowej ekspozycji polskich firm w 13 edycji Międzynarodowych Targów Rzemiosła AF-L'Artigiano in Fiera' 2008, w terminie 29.11-8.12.2008r, które... »

27-08-2008

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowę dotyczącą przygotowania projektu indywidualnego "Promocja Gospodarcza Polski... »

Najczęściej czytane

 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!