Aktualności
Aktualności zawierające tag: e-commerce Zobacz wszystkie
07-05-2022

Rozmowa z Renatą Dasek, ekspertem e-commerce w branży meblarskiej, właścicielką Akademii Biznesu VORMA, która kompleksowo wspiera podmioty prowadzące sprzedaż mebli w internecie. »

13-04-2022

Każdego miesiąca badaniu B+R Studio Tomasz Wiktorski podlega około 500 mebli podzielonych na 23 grupy z 12 najpopularniejszych sklepów meblowych prowadzących sprzedaż internetową. Oto wyniki. »

26-11-2021

W branży e-commerce trwają właśnie żniwa. Czy ostatnie dni 2021 roku zadecydują o tym, w jakiej kondycji firmy wejdą w nowy rok? Czy Polacy zgodnie z deklaracjami zaczną ograniczać wydatki? »

Ranking internetowych sklepów meblowych w Europie.
03-11-2021

Jakie sklepy internetowe z meblami są najczęściej odwiedzane? Kto sprzedaje najwięcej mebli w skali światowego e-commerce? Odpowiedzi należy szukać w raporcie B+R Studio. »

19-08-2021

Na sukces e-commerce duży wpływ ma logistyka. Z badań wynika, że ważne dla klientów są szybkość dostaw (54%) oraz ich terminowość (50%). Czy e-commerce wymusi zmiany w logistyce? »

W planach zakupowych Polaków pozostających podczas urlopów w swoich czterech ścianach znajdowały się zarówno meble, jak i wyposa
15-08-2021

Raport Danae i OLX pokazuje preferencje zakupowe osób, które podczas wakacji pozostały w domu. Jaką rolę w zakupach Polaków odgrywa e-commerce? »

W 2020 roku obroty w internetowej sprzedaży detalicznej wzrosły aż o 41%
24-07-2021

Uznawana za odporną na kryzysy. Pomimo wzrostu cen surowców ma w 2021 roku rosnąć w rekordowym tempie. Czy jej potencjał jest porównywalny ze skalą rozwoju meblarstwa? »

25-06-2021

The Platform Group prowadzi 11 platform branżowych dla 3.500 sklepów detalicznych, a od czerwca 2021 roku przejęła większość udziałów w platformie meblowej Stylefy. Kolejny krok w ekspansji... »

14-12-2020

Już ponad 60% klientów sklepów internetowych nie wyobraża sobie zakupów świątecznych bez smartfona i korzysta z niego kupując nie tylko prezenty. »

06-08-2020

Pandemia stała się motorem wzrostu dla e-commerce. Rośnie liczba sklepów internetowych i firm sprzedających poprzez platformy zakupowe. Czy rok 2020 będzie rekordowy? »

23-06-2020

Majowe dane dotyczące sprzedaży detalicznej są lepsze od prognoz ekonomistów. Odnotowano wzrosty w kategorii „meble, RTV i AGD” i spadek wartości sprzedaży detalicznej przez Internet. »

26-05-2020

Sprzedaż detaliczna w cenach stałych w kwietniu br. spadła o 22,9% w ujęciu rocznym, a w ujęciu miesięcznym o 12,3% – podał Główny Urząd Statystyczny. »

Najczęściej czytane

 • Czytaj majowy...
  „BIZNES.meble.pl” 5/2022 to ponad 100 stron wiedzy i inspiracji. Nie przestajemy pisać o wojnie, która trwa w Ukrainie. W bieżącym wydaniu znajdziecie teksty i felietony, w których pokazujemy, że to był, jest i będzie - tak długo, jak długo będzie toczyła się...
 • Reprezentuję interesy klienta
  Czym zajmuje się Pani firma? Jako firma spełniamy dwie podstawowe funkcje: doradczą oraz zarządczą. Działamy we wszystkich obszarach związanych ze sprzedażą mebli w internecie. Usprawniamy też procesy wewnątrz firmy, wdrażając nowoczesne narzędzia. Jak to wygląda od strony klienta?...
 • Jak uzyskać tańszą i zdrowszą...
  OIGPM i targi MEBLE POLSKA zapraszają na wykład poświęcony optymalizacji polityki energetycznej i zmniejszeniu kosztów oraz wprowadzeniu zdrowej energii w branży meblowej. Prezentacja odbędzie się w najbliższy wtorek w godzinach 14.30-15.45 na targach MEBLE POLSKA w Sali Zielonej we...
 • Jak zwiększyć sprzedaż w...
  Jak pozyskać nowych klientów sklepu meblowego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz biorąc udział w profesjonalnych wykładach dla sklepów wnętrzarskich, które już 17 maja odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorami szkoleń są...
 • Spotkajmy się na targach MEBLE...
  Targi MEBLE POLSKA są największym wydarzeniem dla branży meblarskiej w Polsce. Podczas targów prezentowana jest oferta największych polskich producentów mebli, a wydarzenie ma charakter międzynarodowych kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla branży meblarskiej....
 • 12 maja ruszyła kolejna edycja...
  FSC Furniture Awards to konkurs stworzony przez Forest Stewardship Council®w celu uznania zaangażowania firm z sektora meblarskiego w system FSC i w zrównoważony rozwój . Do udziału w konkursie FSC zaprasza posiadaczy certyfikatów FSC i posiadaczy licencji promocyjnych w...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!