Aktualności
Aktualności zawierające tag: drewno Zobacz wszystkie
Dot Adpol - Okno SASH
25-02-2008

Brytyjski odział firmy Adpol S.A. już działa. Producent ekskluzywnej stolarki drewnianej i drewniano-alumioniewej otworzył siedzibę w Wielkiej Brytanii. Siedziba Adpol Ltd. mieści się w... »

Tagi: drewno, okna
13-02-2008

NEPCon Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: "Nowe wymogi w certyfikacji FSC dla firm przemysłu drzewnego, papierniczego i poligraficznego w 2008 roku". Szkolenie odbędzie się 6... »

Fot. Barlinek
13-02-2008

Barlinek wprowadza do oferty nowy gatunek egzotyczny sucupirę, której drewno należy do najtwardszych na świecie. Warstwa wierzchnia nowej deski barlineckiej zbudowana jest w całości z jednego... »

01-02-2008

Firma ADPOL S.A., jako jedna z dziesięciu firm w Polsce przeszła pomyślnie weryfikację Certyfikacji Gospodarki Leśnej FSC na produkcję okien i drzwi zgodnie ze standardami FSC. Certyfikacja... »

28-01-2008

Komisja Leśno-Drzewna na posiedzeniu 18 stycznia 2008 r. ustaliła zasady rozpatrywania odwołań od rozstrzygnięć rokowań internetowych w sprawie sprzedaży drewna. Po zakończeniu rokowań do... »

Fot. Barlinek - Deska barlinecka merbau
23-01-2008

O co chodzi z tym fioletem? To kolor ciepły czy zimny? Przez wielu uważany jest za trudny do zestawienia z innymi barwami, a jednak chętnie sięgają po niego dekoratorzy wnętrz, nie mówiąc... »

23-01-2008

Ruszyła roczna sprzedaż najcenniejszego polskiego drewna. Nasz jawor osiąga najwyższą cenę w Europie, nawet 27 tys. zł za metr sześcienny. W Polsce cenne drewno sprzedają trzy regionalne... »

23-01-2008

Komisja Leśno-Drzewna zebrała się po raz pierwszy w tym roku. Spotkanie zdominował temat odwołań od klientów Portalu Leśno-Drzewnego. Chociaż Portal Leśno-Drzewny sprawdził się jako... »

Fot. Szczecinek.net
10-01-2008

Za 7,8 miliona złotych spółka Drembo odkupiła pakiet kontrolny akcji Koszalińskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego w Szczecinku od Narodowego Funduszu Inwestycyjnego Foksal. Firmę... »

10-01-2008

Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu organizuje kurs brakarski w Zwierzyńcu (RDLP Lublin). Kurs przeznaczony jest dla osób ubiegających się o trzecią (najniższą) i... »

04-01-2008

Zarząd KPPD-Szczecinek SA informuje o podpisaniu w dniu 03.01.2008 r. z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Pile umowy na dostawy surowca drzewnego w 2008 r. Szacunkowa wartość umowy... »

Tagi: drewno, lasy, umowy
Fot. Gawin
03-01-2008

Ascetyzm formy, subtelność kształtów, kontrast brązu drewna i bieli tkanin - to meble SPARTAN firmy Gawin. Sprawią, że nasza jadalnia stanie się miejscem nie tylko funkcjonalnym, lecz także... »

Fot. Grabo
31-12-2007

Łóżka DINO przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku, przeznaczone są również do pomieszczeń użyteczności publicznej, na przykład do hoteli. Wykonane są z drewna bukowego pokrytego... »

31-12-2007

Zarząd KPPD-Szczecinek informuje o podpisaniu w dniu 27.12.2007 r. z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Szczecinie umowy na dostawy surowca drzewnego w 2008 r. Szacunkowa wartość umowy... »

21-12-2007

KPPD SA gwarancja bankowa Pekao SA zabezpieczona hipoteką Zarząd KPPD-Szczecinek SA informuje o podpisaniu w dniu 19.12.2007 r. pierwszej z trzech umów z bankiem Polska Kasa Opieki SA o udzielenie... »

Najczęściej czytane

 • Branża meblarska vs. COVID-19
  W czterech pismach skierowanych do: Andrzeja Dudy, Prezydenta RP, Mateusza Morawieckiego, Premiera Rządu RP, Jadwigi Emilewicz, Minister Rozwoju i Pawła Borysa, Prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju, zaproponowano rozwiązania konieczne dla utrzymania nie tylko miejsc pracy w przemyśle meblarskim,...
 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!