Aktualności
Aktualności zawierające tag: design Zobacz wszystkie
14-02-2022

Architekci, projektanci i wszyscy poszukiwacze komfortowych rozwiązań do sypialni - na rynku pojawił się właśnie „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu”. »

Tagi: design, trendy
01-02-2022

Łódź Design Festival odbędzie się w dniach 12-22 maja 2022 roku pod hasłem RE:GENERACJA. Organizatorzy zapraszają do wspólnego poszukania odpowiedzi na wyzwania przyszłości. »

Roman Modzelewski
09-01-2022

Rada Miejska w Łodzi podjęła uchwałę w sprawie nazwania roku 2022 imieniem wybitnego polskiego projektanta - profesora Romana Modzelewskiego. »

20-12-2021

Jaki zestaw wypoczynkowy wybrać? Jak zaaranżować funkcjonalną strefę relaksu? Odpowiedzi dostarcza dziewiąte wydanie „Przewodnika Architekta: komfortowy wypoczynek”. »

Tagi: design, trendy
Kolor Roku 2022 Pantone
09-12-2021

Już wiadomo, jaki kolor zdominuje nadchodzący rok. PANTONE® 17-3938 Very Peri, czyli Pantone Color of the Year 2022, jest odważny, zachęca do twórczej inwencji i kreatywności. »

Tagi: design, trendy
29-11-2021

Nina Bailey, Design Manager w Formica Group w Europie, wyjaśnia, w jaki sposób nowe podejście i motywy projektowe ukształtowały fascynujący rozwój projektów z wykorzystaniem drewna z kolekcji... »

Tagi: design, trendy
15-11-2021

Jak będą wyglądać nowoczesne domy? „Przewodnik Architekta” to przegląd rozwiązań na miarę XXI wieku. Wejdź i rozejrzyj się po domu przyszłości! »

Tagi: design, trendy
18-10-2021

Obejmując laminaty w modnych odcieniach kolorystycznych, odpowiednich do każdego wykończenia, nowa kolekcja laminatów Formica® spełnia stale zmieniające się wymogi dotyczące pięknych i... »

Tagi: design, trendy
16-09-2021

Specjalna, dodatkowa edycja Łódź Design Festival, pod hasłem LEPIEJ 2.0, potrwa od 16 do 19 września. Na festiwalową publiczność czeka ponad 20 wystaw - wszystkie dostępne bezpłatnie! »

13-09-2021

Najnowsze tendencje, prezentacje produktowe oraz dostęp online do katalogów firm - to wszystko zawiera „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja”. »

Tagi: design, trendy
06-09-2021

Trwa Supersalone, specjalne wydarzenie Salone del Mobile.Milano, a design ponownie nabiera rozpędu zarówno w świecie rzeczywistym, jak i cyfrowym. Czy Mediolan może być symbolem odnowy? »

30-08-2021

Do targów meblowych w Mediolanie, które powracają po ponad dwuletniej przerwie, pozostał niecały tydzień. Edycja specjalna pod nazwą Supersalone odbędzie się w dniach 5-10 września 2021 r. »

17-08-2021

ŁDF w jesiennej odsłonie pod hasłem LEPIEJ 2.0 wystartuje 16 września. Organizatorzy wracają do prezentacji obiektów w Centrum Festiwalowym przy ul. Tymienieckiego. Jakie atrakcje szykują? »

Salone del Mobile.Milano.
21-07-2021

Nowy format i wyjątkowy kurator – architekt Stefano Boeri – to wyróżniki Supersalone, wydarzenia specjalnego pod szyldem Salone del Mobile.Milano. »

12-07-2021

Co będzie modne we wnętrzach? Sprawdź w najnowszym „NA WYMIAR”! Wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” dostępne jest w wersji papierowej oraz jako e-wydanie. »

Tagi: design, trendy

Najczęściej czytane

 • Inwestycja wielkości 6 sklepów...
  IKEA Industry Zbąszynek poinformowała o rozpoczęciu budowy jednej z największych farm fotowoltaicznych na użytek własny w Polsce i w Europie. Panele słoneczne o łącznej mocy 19 MW staną na terenie zakładów IKEA Industry w Babimoście i Zbąszynku. Inwestycja przyniesie...
 • Podsumowanie targów MEBLE POLSKA...
  Od lat MEBLE POLSKA uznawane są za najbardziej międzynarodowe wydarzenie w kalendarzu targów poznańskich. Targi MEBLE POLSKA odwiedzili zwiedzający z 70 krajów Jak podkreślają organizatorzy - Grupa MTP - już przed targami można było się spodziewać, że udział zagranicznych...
 • Jak się sprzedają meble w...
  W pierwszym kwartale tego roku niemiecki przemysł meblarski zwiększył swoją sprzedaż o 16,1% do około 4,8 miliarda euro. Tym samym meblarstwo w Niemczech osiągnęło wzrost o 15,6%. Niemieccy producenci sprzedali za granicę o 17,1% więcej mebli niż w analogicznym okresie roku...
 • Jak uzyskać tańszą i zdrowszą...
  OIGPM i targi MEBLE POLSKA zapraszają na wykład poświęcony optymalizacji polityki energetycznej i zmniejszeniu kosztów oraz wprowadzeniu zdrowej energii w branży meblowej. Prezentacja odbędzie się w najbliższy wtorek w godzinach 14.30-15.45 na targach MEBLE POLSKA w Sali Zielonej we...
 • Świat E-commerce w Meblarstwie
  Variantic to autorskie rozwiązanie TopSolution Integracje, znanego przede wszystkim dzięki oprogramowaniu do projektowania mebli TopSolid Wood CAD/CAM, które wykorzystywane jest w ponad 450 przedsiębiorstwach. System Variantic to w zasadzie platforma do budowania internetowych...
 • 12 maja ruszyła kolejna edycja...
  FSC Furniture Awards to konkurs stworzony przez Forest Stewardship Council®w celu uznania zaangażowania firm z sektora meblarskiego w system FSC i w zrównoważony rozwój . Do udziału w konkursie FSC zaprasza posiadaczy certyfikatów FSC i posiadaczy licencji promocyjnych w...
 • Jak zwiększyć sprzedaż w...
  Jak pozyskać nowych klientów sklepu meblowego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz biorąc udział w profesjonalnych wykładach dla sklepów wnętrzarskich, które już 17 maja odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorami szkoleń są...
 • Spotkajmy się na targach MEBLE...
  Targi MEBLE POLSKA są największym wydarzeniem dla branży meblarskiej w Polsce. Podczas targów prezentowana jest oferta największych polskich producentów mebli, a wydarzenie ma charakter międzynarodowych kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla branży meblarskiej....
 • A gdzie Ty chowasz Twoje skarby?...
  Z okazji Dnia Dziecka REHAU Polska i Hettich Polska ogłaszają wspólny konkurs na projekt skrzyni na zabawki. O co chodzi? Posłuchajcie! Jakie są zasady konkursu? Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Co muszą zrobić? Po prostu pokazać nam jak powinna wyglądać ich...
 • Szybki skup nieruchomości - czy...
  Obecne na rynku firmy „szybkiej sprzedaży” oferują kupno nieruchomości za gotówkę lub znalezienie osób zainteresowanych kupnem. Stanowi to dobre rozwiązane w momencie, kiedy nie masz czasu na samodzielne szukanie nabywcy i zajmowanie się formalnościami związanymi...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!