Aktualności
Aktualności zawierające tag: czasopisma Zobacz wszystkie
Fot. Villa
02-08-2007

Złote Ville to prestiżowe nagrody przyznawane co roku przez miesięcznik Villa najciekawszym nowym produktom z branży wnętrzarskiej. Konkurs ma na celu promowanie najlepszych polskich i... »

Fot. Vox
20-07-2007

Ukazał się kolejny już numer kwartalnika VOX DESIGN wydawcą którego jest firma Vox Industrie S.A. Vox Design poświęcony jest najnowszym trendom w światowym designie, architekturze i sztuce.... »

Fot. Cztery Kąty - numer sierpniowy
18-07-2007

W kwietniu 2007 roku cztery tytuły z segmentu miesięczników wnętrzarskich zanotowały wzrost sprzedaży w porównaniu z tym samym miesiącem ub.r., a cztery sprzedawały się gorzej niż rok... »

Fot. Euro Info
11-07-2007

Numer lipcowy Biuletynu Euro Info jest poświęcony wzornictwu przemysłowemu. A w nim m.in.: - Jak wybrać dobrego projektanta? - Najczęstsze błędy popełniane przez przedsiębiorców przy... »

25-06-2007

W dniu 13.czerwca 2007 w dzienniku "Rzeczpospolita" ukazał się dodatek branżowy - Polskie Meble. Polskie Meble w "Rzeczpospolitej" to 12 stron poświęconych wyłącznie producentom mebli i... »

Fot. Publikator - Przedstawiciele firm nagrodzonych w rankingu „Partner Roku 2006”.
24-05-2007

Uroczystym spotkaniem z laureatami i wyróżnionymi podczas tegorocznej edycji poznańskich targów "Drema" i "Furnica", redakcja branżowego dwumiesięcznika "Produkcja... »

Fot. Publikator
18-05-2007

24 maja na rynku pojawi się "Urządzamy Kuchnie"- najnowszy przewodnik wydawnictwa Publikator. Po "Urządzamy Łazienki" to już drugi tytuł z serii "Udane zakupy" tego wydawnictwa. "Urządzamy... »

Fot. Instalprojekt
18-05-2007

COEL grzejnik dekoracyjny zaprojektowany przez Marcina Jędrzaka - projektanta form przemysłowych, otrzymał wyróżnienie Wybór Roku 2007 w konkursie miesięcznika Łazienka w kategorii grzejniki.... »

09-05-2007

Market in Poland to nowy, anglojęzyczny magazyn skierowany do osób decyzyjnych działających w branży drzewnej i meblarskiej. Chodzi w nim o zakres współpracy produkcyjnej oraz dystrybucji... »

kolekcja baterii Massaud firmy Axor
08-05-2007

Konkurs Trendy "Dobrego Wnętrza" 2006 został rozstrzygnięty. Razem z Czytelnikami Dobre Wnętrze wyłoniło najciekawsze designerskie debiuty, które pojawiły się na polskim rynku po 1 stycznia... »

Fot. Architektura-murator
30-04-2007

"Architektura-murator" otrzymała dwa wyróżnienia w konkursie Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku GrandFront, w kategorii czasopism branżowych. Nagrodzone zostały okładki numerów... »

06-04-2007

To już szósty numer biuletynu Wielkopolskiego Klastra Meblarskiego. W aktualnym numerze m.in: - aktualności - dotacje inwestycyjne dla firm w latach 2007-2013 - szkolenia językowe dla branży... »

Fot. Domoteka
05-04-2007

Ukazał się drugi numer MAGAZYNU DOMOTEKA. Magazyn liczy aż 52 strony i w bieżącym numerze m.in.: FOTOTEKA - Jarosław Jaworski: Święta rodzinne LUDZIE- Maciej Falkowski: Boże Narodzenie pod... »

Fot. Migut
19-03-2007

Już wkrótce nakładem wydawnictwa Migut Media SA ukaże się kolejna książka w serii "Z biblioteki miesięcznika Villa". W odróżnieniu od poprzednich publikacji najnowsza przedstawia światowe... »

12-03-2007

Wydawnictwo INWESTOR oragnizuje konkurs dla prenumeratorów Gazety Przemysłu Drzewnego i Meblarstwa, w którym wygraną jest bon o wartości 50 000 zł, uprawniający do zakupu maszyn z oferty... »

Najczęściej czytane

 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
 • Premier o wsparciu dla branży...
  Dzisiaj jest symboliczny dzień. Przekroczyliśmy 50 mld zł bezpośredniej pomocy dla przedsiębiorców – powiedział Prezes Rady Ministrów w trakcie czwartkowych odwiedzin w Furniko Concept Warszawa. Mateusz Morawiecki miał na myśli rządowe wsparcie z Tarczy Antykryzysowej i...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Spadki sprzedaży, wzrosty w...
  Według danych GUS w kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub.r., kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o...
 • Polska 5. partnerem handlowym...
  Jak podaje Ministerstwo Rozwoju, Polska – wg danych za styczeń i luty – wyprzedziła Włochy i stała się 5. partnerem handlowym Niemiec. Pierwsze miesiące br. przyniosły wzrost we wzajemnych obrotach handlowych rzędu 6,6%. Bilans handlowy z Niemcami osiągnął pułap 21 mld euro....
 • Przyszłość jest niepewna
  Ostrożność w finansach wykazuje 77,6% firm z sektora MŚP. Okazuje się, że im mniejsza firma, tym bardziej powściągliwa w wydatkach. W czasie epidemii firmy wolą zachować pieniądze na czarną godzinę i niechętnie planują inwestycje. Według KRD przedsiębiorcy z reguły podejmują...
 • „Diament Meblarstwa 2021” –...
  To już 15. edycja znanego i cenionego w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz konkursu, który od wielu lat pozwala budować pozytywny wizerunek firm i promować wartościowe produkty, wskazane przez szerokie grono ekspertów. W tym roku zgłoszenia będą przyjmowane do...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!