Aktualności
Aktualności zawierające tag: cele charytatywne/społeczne Zobacz wszystkie
23-09-2008

Notowany na giełdzie producent płyt pilśniowych angażuje się we wspieranie klubów sportowych, okolicznych placówek oświatowych, organizacji oraz inicjatyw samorządowych. Hardex od lat... »

29-05-2008

W połowie maja 2008 roku firma SWISSPOR Polska rozpoczęła społeczną akcję informacyjną pt. "W drodze do paszportu", która ma na celu informowanie opinii publicznej o bieżącym stanie prac... »

29-04-2008

Miesięcznik Manager Magazin w majowym numerze publikuje ranking najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm 2008 roku. Firma ATLAS zajęła w nim 34. miejsce. Lista CSR Good Company Ranking 2008... »

Fot. Cersanit
24-04-2008

Cersanit zaprasza do udziału w nowej Akcji Promocyjnej "Diamentowy Delfin" , w której to właśnie Ty decydujesz o swojej wygranej. Akcja "Diamentowy Delfin" rozpoczyna się 1 maja 2008r.... »

Fot. Barlinek
25-07-2007

Firma Barlinek S.A. otrzymała podziękowanie za pomoc w organizacji imprezy pod hasłem "Zwyciężać mimo wszystko". Czwarta jej edycja odbyła się w dniach 16 - 17 czerwca na Krakowskim... »

Fot. Noti
19-06-2007

Firma NOTI wraz z Fabryką Mebli Balma S.A. wyposażyła w meble mieszkanie jednej z podopiecznych Stowarzyszenia - Basi z Katowic. Noti jeszcze zimą podjęła decyzję o rozesłaniu życzeń do... »

Fot. Obi
26-05-2007

"Marzenie za grosik" - wspólna akcja charytatywna Fundacji Dziecięca Fantazja i Obi rusza już po raz drugi. W dniach 26-27.05 i 1-3.06.2007 w marketach Obi na terenie całej Polski zostaną... »

Fot. Vox
15-05-2007

Complexions Contemporary Ballet wyraża różnorodności i wielokulturowości poprzez taniec. Grupa powstała w 1994 roku. Po nowojorskiej premierze w Symphony Space Complexions uznany został za... »

18-04-2007

W dniach 20-22 kwietnia odbędą się XXII Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz TARGBUD 2007. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Katowickie (MTK).... »

Fot. Mikomax
28-03-2007

Zaangażowanie Fabryki Mebli Biurowych Mikomax w działalność na rzecz społeczności lokalnej zostało docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w Polsce. W prestiżowym raporcie... »

28-02-2007

Fundacja Psychoonkologii "Ogród Nadziei" zaprasza do udziału w imprezie charytatywnej “ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI". 01.03.2007 roku w siedzibie Bussines Centre Club przy Placu Żelaznej... »

Fot. Ikea
22-01-2007

W trakcie ubiegłorocznej akcji, która odbyła się w siedmiu polskich sklepach IKEA w dniach 18.11.-23.12.2006, sprzedano 78.000 pluszaków. Jest to 19% więcej niż w roku 2005. Wzrost sprzedaży... »

Fot. Nowy Styl
16-01-2007

To już 8 bal zorganizowany przez Grupę Nowy Styl. W 2000 r. zaczynaliśmy z grupą 150 gości z kilku domów dziecka. Teraz zapraszamy już 700 młodszych i starszych wychowanków domów dziecka,... »

14-12-2006

Nowy Styl Group od początku swej działalności wspiera działania prospołeczne, tym razem postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał produkcyjny. Stąd idea stworzenia wertykalnego krzesła... »

Fot. Nowy Styl
14-12-2006

W tym roku dotarcie do dzieci pracowników Grupy Nowy Styl stanowiło dla Świętego Mikołaja wyjątkowo trudne zadanie. Zamiast mrozów panowała wiosenna pogoda i o śniegu można było jedynie... »

Najczęściej czytane

 • Pierwsze targi w Niemczech już...
  Polska branża targowa wciąż czeka na decyzje rządu odnośnie przyszłości imprez targowych, a „Meble Polska”, które odbyły się w dniach 25-28 lutego były dla przemysłu meblarskiego ostatnim międzynarodowym wydarzeniem przed wybuchem pandemii. Tymczasem za zachodnią...
 • Wzrost zadłużenia branży...
  Rok 2019 Polska kończyła jako lider sprzedaży mebli w Europie. Według oficjalnych danych Eurostatu wartość rodzimego eksportu w ub.r. wyniosła ponad 46 mld zł. Prognozy na 2020 r. były jeszcze lepsze. Sytuacja diametralnie się zmieniła w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa, która...
 • Biznes w dobie koronawirusa
  Z danych rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że od miesiąca rośnie liczba aktywnych firm. Dokładnie od 12 kwietnia odnotowano stopniowy wzrost liczby przedsiębiorstw, które wznawiają prowadzenie działalności gospodarczej. Według stanu na...
 • Dylematy rodzin biznesowych...
  Zmieniona formuła wydarzenia to 5 dni, które pozwolą systemowo spojrzeć na obszar przedsiębiorstwa, przywództwa, majątku, rodziny właścicielskiej oraz globalnego otoczenia firmy. Czy w Polsce dzięki COVID-19 narodzi się lokalny patriotyzm? Czy swój do swego po swoje,...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna w...
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Potrzeba współpracy i wymiany...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!