Aktualności
Aktualności zawierające tag: biznes Zobacz wszystkie
Fot. SEP
26-06-2008

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych ogłasza II edycję konkursu Złota Strona Emitentana najlepszą witrynę internetową spółki giełdowej. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych firmowych... »

Fot. Grupa Nowy Styl
24-06-2008

20 czerwca odbył się finał konkursu Złota Setka Największych Firm Podkarpacia. Grupa Kapitałowa Nowy Styl znalazła się na pierwszym miejscu w zestawieniu zatrudnienia, wyprzedzając... »

18-06-2008

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza jutro 19 czerwca na godz. 11:30 na 2.Konferencję Klubu Przedsiębiorców. Temat konferencji: Wzornictwo jako element wzrostu konkurencyjności firm.... »

Fot. Klose
12-06-2008

Kolekcja Mebli KLOSE już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi.... »

Fot. MTP
31-05-2008

31.05.2008 - sobota - to już ostatni dzień targów Meble 2008, Home Decor i Budma Interior. 12:00 - Biznes w sieci organizator: ALLEGRO paw. 3 speaker’s corner 12:00 - SHOW we współpracy z... »

27-05-2008

Instytut Rynku Hotelarskiego zaprasza seminarium z cyklu Buduj Hotel. Odbędzie się ono w dniu 30 maja br. (piątek) na targach BUDMA Interior w Poznaniu w godz. 11-14. Udział w seminarium jest... »

23-05-2008

Prezes UOKiK Marek Niechciał wydał zgodę na przejęcie przez Leroy-Merlin Inwestycje kontroli nad Conforamą. Przedsiębiorcy posiadają w Polsce sieć sklepów wielkopowierzchniowych.... »

21-05-2008

Eksportuj.pl - serwis szkoleniowy zaprasza na kolejne jednodniowe szkolenie pt. Certyfikacja wyrobów na rynek rosyjski. Szkolenie odbędzie się 5 czerwca br. w Warszawie. Seminarium skierowane jest... »

20-05-2008

Rok 2008 jest dla spółki Sklepy KOMFORT bardzo ważny, upłynie bowiem pod znakiem realizacji projektów, które znacząco wzmocnią pozycję firmy na rynku. Jednym z najważniejszych... »

Fot Rynki Zagraniczne
19-05-2008

Po raz jedenasty, podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Fabryce Trzciny w Warszawie w dniu 9 maja br. zostaną wręczone nagrody konkursu Wybitny Polski Eksporter. Organizatorzy Konkursu (Krajowa... »

Fot. Zamek Cieszyn
13-05-2008

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie zaprasza polskich i czeskich przedsiębiorców, rzemieślników oraz przedstawicieli wolnych zawodów na II Targi Klubu Przedsiębiorcy.... »

Fot. Targi Kraków
12-05-2008

Światowe trendy w Spa & Wellness w Krakowie 29-31 maja 2008. Profesjonalne Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów Spa&Wellness w Krakowie to niecodzienne wydarzenie łączące wszystkie... »

09-05-2008

Na pierwsze dwa dni targów MEBLE 2008 zaproszeni są przede wszystkim profesjonaliści z branży. Swój przyjazd zapowiedzieli kupcy z Europy, USA oraz rynku krajowego. Specjalnie dla nich... »

Tagi: biznes, targi
07-05-2008

Meblowa grupa potrzebuje 300 mln zł na rozwój sieci i przejęcia. Najpewniej zbierze je z giełdy, o ile sytuacja na niej się poprawi. Biłgorajska grupa Black Red White (BRW), produkująca i... »

Fot. Bosch
06-05-2008

* Do roku 2010 Bosch zatrudni w Warszawie 130 informatyków * W 2007 roku obroty grupy Bosch w Polsce zwiększyły się o 11 proc. * W maju 2008 rozpocznie się budowa nowej siedziby spółki Bosch w... »

Najczęściej czytane

 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
 • „Meble Polska 2020” wg...
  Największe kontraktacje meblowe w Europie, targi „Meble Polska 2020” odwiedziły tysiące kupców meblowych z aż 69 krajów. Międzynarodowy charakter wydarzenia mogło przysłonić tylko widmokoronawirusa wywołującego COVID-19, czego efektem była nieco mniejsza...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!