Aktualności
Aktualności zawierające tag: biurka Zobacz wszystkie
23-11-2009

W sierpniu 2009 roku MARTELA zakończyła realizację projektu wyposażenia meblowego Kompleksu Dydaktyczno-Sportowego „SOLPARK” w Kleszczowie zaprojektowanego przez Głównego Projektanta... »

Fot. SoloMeble - Model: 3H232D
10-04-2008

SoloMeble oferuje najwyższej klasy wyposażenie biur m.in. gabinetowe biurka produkowane z najwyższej jakości materiałów. Harmonia i elegancja, tak w dwóch słowach można określić biurka... »

Tagi: biurka
23-10-2007

Fabryka Mebli Biurowych MDD uzyskała certyfikat zgodności TUV obejmujący: - stoły i biurka (systemy- TEN, Aero, Ergonomic, Status, Impuls) - recepcje (Bono, Serio, Cube, Fractal, Monic, Baroque)... »

Fot. Furniko
12-09-2007

Fabryka Mebli Biurowych FURNIKO prezentuje ponadczasowy opierający się zmieniającym trendom styl klasycznego gabinetu. Dyskretna elegancja i prestiż podkreślone poprzez starannie wyprofilowane... »

Fot. New Idea Mebel - BASIC
16-08-2007

Połowa wakacji za nami. Może warto już pomyśleć o niespodziance dla naszych pociech i na nowo, przed rokiem szkolnym, umeblować ich pokój? Producenci mebli dziecięcych i młodzieżowych... »

29-05-2007

Fabryka Mebli Biurowych Mikomax została wybrana jako jedyny dostawca wyposażenia meblowego nowej siedziby firmy DELL - potentata w branży informatycznej, który otwiera swoją fabrykę w Łodzi.... »

Fot. Maro
24-05-2007

01 czerwca 2007 w Fabryce Mebli Biurowych MARO odbędzie się spotkanie pod hasłem GREEN MARO. W atmosferze targów meblowych fabryka zaprezentuje nowości z kolekcji mebli pracowniczych oraz meble... »

Fot. Prisma-dekor
08-05-2007

Już szósty rok z rzędu Schattdecor współuczestniczy w programie edukacyjnym poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. W ramach projektu studenci mają okazję zapoznać się z procesem produkcyjnym... »

Fot. Kinnarps - stanowiska pracy
12-04-2007

Seria e® to rozbudowany i uniwersalny system mebli firmy KINNARPS, który można indywidualnie dostosować do różnych typów pomieszczeń i stanowisk w biurze. W skład serii e® wchodzą :... »

Fot. Furniko
22-03-2007

System SWING to oryginalna forma klasycznych biurek na konstrukcji płycinowej. Efekt wizualnie lekkiej konstrukcji uzyskano poprzez podniesienie blatu roboczego ponad panelami bocznymi na metalowych... »

Fot. Akademia
08-03-2007

System biurek JOYN jest kulminacją ponad 40-letnich badań prowadzonych przez firmę Vitra połączonych ze świeżym spojrzeniem francuskich projektantów. Jest otwartym systemem, który odrzuca... »

Tagi: biurka
Fot. Furniko
27-02-2007

Biurka w systemie PERFECT A firmy FURNIKO posiadają konstrukcję na stelażu ramowym. Blaty przytwierdzane są do metalowej ramy wykonanej z kształtowników stalowych o przekroju 40x20. Do ramy... »

Fot. Furniko
21-12-2006

Ergonomia jest bardzo ważnym elementem przy projektowaniu stanowisk parcy biurowej. Nawet najbardziej ergonomiczne krzesło nie wyeliminuje wszystkich zagrożeń dla naszego zdrowia związanych ze... »

Fot. MDD
12-10-2006

Zestaw mebli biurowych pracowniczych BIUROPLAN - swoboda i przestrzeń w codziennej pracy. Producentem jest Fabryka Mebli Biurowych MDD. Podstawa biurka wykonana jest z płyty wiórowej grubości... »

Fot. Martela
10-10-2006

Prezentujemy PROMO - biurko dla wymagającego i dynamicznego użytkownika producentem którego jest ceniona na rynku mebli biurowych MARTELA. Aktywna praca w różnych pozycjach, na przemian... »

Najczęściej czytane

 • Redukcja zatrudnienia w IKEA...
  IKEA Industry Wielbark to największa fabryka w Polsce produkująca meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. Redukcja zatrudnienia w fabryce koło...
 • Premier o wsparciu dla branży...
  Dzisiaj jest symboliczny dzień. Przekroczyliśmy 50 mld zł bezpośredniej pomocy dla przedsiębiorców – powiedział Prezes Rady Ministrów w trakcie czwartkowych odwiedzin w Furniko Concept Warszawa. Mateusz Morawiecki miał na myśli rządowe wsparcie z Tarczy Antykryzysowej i...
 • Współpraca i wymiana informacji...
  Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Janusz Władyczak, prezes KUKE, Konrad Klimek, prezes KUKE Finance, Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego, ekspert OIGPM oraz Radosław Urys, ekspert OIGPM, którzy kolejno zabierali głos podczas spotkania. Jak...
 • Rynek maszyn do obróbki drewna
  Czekając na więcej szczegółów, aby ocenić wpływ pandemii na gospodarkę, szczególnie przemysł drzewny, w analizie biura Acimall Studies zauważalne są pewne trendy w technologiach obróbki drewna i produkcji mebli w minionym roku. Niestety te dwanaście miesięcy...
 • Stopniowa poprawa nastrojów...
  8% przedsiębiorców planuje obecnie dalszą redukcję zatrudnienia, podczas gdy pod koniec marca zwolnienia planowało 28 % właścicieli firm. Dane te pochodzą z IV fali badania kondycji przedsiębiorstw, przeprowadzonego przez Polski Instytut Ekonomiczny i Polski Fundusz Rozwoju. Wszystko...
 • Londyńskie biennale odwołane
  London Design Biennale to globalne spotkanie najbardziej ambitnych i pomysłowych projektantów, kuratorów i przedstawicieli instytutów projektowych. Wydarzenie organizowane jest w celu gromadzenia w jednym miejscu myśli projektowych z całego świata. Jak poinformowała...
 • Spadki sprzedaży, wzrosty w...
  Według danych GUS w kwietniu br. produkcja sprzedana przemysłu była niższa o 24,6% w porównaniu z kwietniem ub.r., kiedy notowano wzrost o 9,2%, natomiast w porównaniu z marcem br. spadła o 25,5%. W okresie styczeń – kwiecień br. produkcja sprzedana przemysłu była o...
 • Polska 5. partnerem handlowym...
  Jak podaje Ministerstwo Rozwoju, Polska – wg danych za styczeń i luty – wyprzedziła Włochy i stała się 5. partnerem handlowym Niemiec. Pierwsze miesiące br. przyniosły wzrost we wzajemnych obrotach handlowych rzędu 6,6%. Bilans handlowy z Niemcami osiągnął pułap 21 mld euro....
 • Przyszłość jest niepewna
  Ostrożność w finansach wykazuje 77,6% firm z sektora MŚP. Okazuje się, że im mniejsza firma, tym bardziej powściągliwa w wydatkach. W czasie epidemii firmy wolą zachować pieniądze na czarną godzinę i niechętnie planują inwestycje. Według KRD przedsiębiorcy z reguły podejmują...
 • „Diament Meblarstwa 2021” –...
  To już 15. edycja znanego i cenionego w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz konkursu, który od wielu lat pozwala budować pozytywny wizerunek firm i promować wartościowe produkty, wskazane przez szerokie grono ekspertów. W tym roku zgłoszenia będą przyjmowane do...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!