Aktualności
Aktualności zawierające tag: barlinek Zobacz wszystkie
Fot. MTŁ
24-10-2007

W dniach 12- 14 października odbyła się Jubileuszowa XV edycja Targów Wyposażenia Wnętrz oraz Artykułów i Usług dla Domu i Ogrodu INTERFLAT. Targi cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem... »

Fot. Barlinek
19-10-2007

Grupa Barlinek konsekwentnie umacnia swoją pozycję w światowej elicie największych producentów podłóg warstwowych. Po niedawnym założeniu Barlinek Deutschland GmbH, swoją działalność,... »

Fot. Barlinek - Deska barlinecka dąb olej biały
11-10-2007

Nowa spółka Grupy Barlinek: Barlinek Deutschland GmbH rozpoczęła we wrześniu b.r. działalność w Niemczech. Głównym celem firmy jest usprawnienie logistyki sprzedaży deski barlineckiej i... »

Fot. Barlinek - nowa siedziba
08-10-2007

Barlinek S.A. informuje że z dniem 1.10.2007 r. firma zmieniła adres siedziby. Nowy adres to: Aleja Solidarności 36, budynek A 25-323 Kielce tel. 041 333 11 11 fax. 041 333 00 00 NIP i Regon nie... »

05-10-2007

Zarząd Barlinek SA informuje, że w dniu 3 października 2007 roku, spółka zależna Barlinek RUS zakupiła w okolicach miasta Czerepowce w Federacji Rosyjskiej 33,6 hektara gruntu z przeznaczeniem... »

Fot. Barlinek
04-10-2007

Barlinek zainwestował blisko 30 mln pln w linię ekologicznego paliwa w postaci peletu. Nowy wydział zwiększy dotychczasowe moce wytwórcze firmy do ok. 85 tys. ton rocznie. Uruchomienie produkcji... »

Fot. Barlinek
14-09-2007

Złota polska jesień zachęca do dalszych spacerów. Piękno tej pory roku inspiruje i nic dziwnego, że "wrześniowe" kolory powszechnie wykorzystuje się w designie wnętrz.... »

Fot. Barlinek
10-09-2007

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR) wyasygnował 9,5 mln euro (financing facility) na sfinansowanie inwestycji spółki Barlinek Invest w zakłady produkcji palet i tartak w Kosiwie na... »

Fot. Barlinek
31-08-2007

Wnętrza mówią wiele o swoich właścicielach. Bez trudu możemy rozpoznać, czy w danym domu mieszka osoba delikatna i wrażliwa, czy też ktoś o mocnym charakterze i silnej osobowości. Z... »

Fot. Barlinek
27-08-2007

Cicha, wygodna i przytulna − to idealna sypialnia. Nie zawsze jest duża i przestronna, ważne jednak aby stwarzała dogodne warunki do regeneracji sił. Jak ją urządzić? Zdrowy wypoczynek... »

Tagi: barlinek
24-08-2007

Marka Barlinek została wyróżniona tytułem Business Superbrands jako jedna z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek business to business na polskim rynku. Ranking marek sektora B2B to... »

Fot. Barlinek Inwestycje
24-08-2007

Zarząd Barlinek SA przekazuje do publicznej wiadomości, że spółka zależna Barlinek Invest Spółka z o.o. w Winnicy na Ukrainie, uruchomił produkcję deski podłogowej. W okresie najbliższych... »

Fot. Barlinek
13-08-2007

Firma Barlinek S.A rozpocząła dodatkowe inwestycje w zakładzie w Barlinku. Jest to linia do produkcji tzw. peletu, czyli paliwa z odpadów produkcyjnych (głównie trocin). Zostanie wybudowana... »

Fot. Barlinek
10-08-2007

Myśląc o podłodze w salonie wyobrażamy sobie pokrycie dekoracyjne i prestiżowe, ale także odporne na różne warunki eksploatacji. Taka podłoga musi znieść zarówno drobne zanieczyszczenia... »

Fot. Barlinek
09-08-2007

Barlinek Inwestycje Spółka z o.o. ( spółka zależna Barlinek S.A. ) zawarły inwestycyjną umowę kredytową z Bankiem Polska Kasa Opieki S.A.w wysokości 35 mln zł. Kredyt przeznaczony jest na... »

Najczęściej czytane

 • Koronawirus atakuje branżę...
  W dniach 24-25 marca br. B+R Studio we współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli przeprowadziło wstępną ankietę wśród firm branży meblarskiej. W badaniu wzięło udział 15 podmiotów z grupy dużych, średnich i małych. Analizując...
 • Branża w walce z koronawirusem
  Polskie firmy z branży meblarskiej udowadniają, że nieobca jest im społeczna odpowiedzialność. Pomoc przybiera różne formy: od wsparcia finansowego poprzez produkcję maseczek ochronnych, po gotowość udostępnienia powierzchni targowych na szpitale polowe. Milion złotych na walkę...
 • Czy tarcza wystarczy, by...
  Brak rządowego wsparcia dla branży doprowadzi do tego, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy wiele fabryk mebli i sieci handlowych znajdzie się w gigantycznych kłopotach, a niektóre będą musiały ogłosić upadłość. Oznacza to nie tylko problemy dla gospodarki, w tym spadek PKB...
 • Powstała platforma „Buy...
  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z...
 • „Meble Polska 2020” wg...
  Największe kontraktacje meblowe w Europie, targi „Meble Polska 2020” odwiedziły tysiące kupców meblowych z aż 69 krajów. Międzynarodowy charakter wydarzenia mogło przysłonić tylko widmokoronawirusa wywołującego COVID-19, czego efektem była nieco mniejsza...
 • Branża drzewna apeluje o...
  Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Polski Komitet Narodowy EPAL oraz Stowarzyszenia Przemysłu Tartacznego wystąpiły do szefowej resortu rozwoju – Jadwigi Emilewicz – z apelem o udzielenie wsparcia w rozmowach z Lasami Państwowymi. Poznań, dn. 25.03.2020 r. Szanowna Pani...
 • Salone del Mobile.Milano...
  Decyzja o odroczeniu została podjęta przez Zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się niemal w każdym kraju na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszonej 25...
 • Łódź Design Festival...
  Zespół Łódź Design Festival poinformował: „Z rozwagą i ostrożnością obserwujemy rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce i za granicą. Stale rosnące zagrożenie epidemiologiczne sprawia, że z wielu...
 • „Wood Tech” – nowa data...
  W obliczu trudnej sytuacji oraz w trosce i odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz firm współpracujących, organizator „Wood Tech 2020” podjął decyzję przeniesienia terminu targów z pierwotnej daty 13-15 maja br. na 3-5...
 • ANKIETA: wpływ epidemii na...
  Połączenie potencjału portalu www.biznes.meble.pl i miesięcznika ,,BIZNES meble.pl" umożliwia nie tylko przeprowadzenie ankiety wśród przedsiębiorców z branży meblarskiej, ale też rzetelne opracowanie wyników i publikację ich zarówno na łamach...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!