Aktualności
FSC ogłosiło konkurs dla producentów mebli
fsc
FSC zaprasza do udziału w tegorocznej edycji konkursu kierowanego do producentów mebli i sprzedawców detalicznych w całej Europie, promujących zrównoważoną produkcję.
14-05-2022

17 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się cykl szkoleń dla salonów meblowych, zorganizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli i Grupę MTP. »

08-05-2022

Targowe wydanie miesięcznika „BIZNES.meble.pl”, przygotowane z myślą o profesjonalistach, którzy wezmą udział w Meble Polska 2022, jest już dostępne w wersji papierowej i online. »

07-05-2022

Rozmowa z Renatą Dasek, ekspertem e-commerce w branży meblarskiej, właścicielką Akademii Biznesu VORMA, która kompleksowo wspiera podmioty prowadzące sprzedaż mebli w internecie. »

produkcja mebli
04-05-2022

Najpierw pandemia, teraz wojna i rosnąca inflacja - branża meblarska wciąż ma pod górkę. Koniunktura na rynku znów jest zaburzona, a rentowność producentów mebli niebezpiecznie spada. »

02-05-2022

Chociaż pandemia w Polsce słabnie, to sytuacja finansowa targów, spotkań i konferencji nie wróciła jeszcze do normy. Firmy z tzw. branży MICE toną w długach. »

ceny mebli będą rosły, zdjęcie ilustracyjne
27-04-2022

Perspektywy branży przed atakiem Rosji na Ukrainę rysowały się korzystnie. Po ponad 2 miesiącach wojny, niepewność co do dalszego jej przebiegu przynosi mniej optymistyczne prognozy. »

Targi-Meble-Polska-2022-portal-biznes-meble-pl
26-04-2022

W dniach 16-19 maja 2022 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja targów MEBLE POLSKA – największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej. »

sklep IKEA
24-04-2022

Czy IKEA planuje powrót do Rosji? O zamiarach IKEA poinformował rosyjski wiceminister, a na komentarz koncernu nie trzeba było długo czekać. »

23-04-2022

FSC International poinformowało, że Techniczna Grupa Robocza sfinalizuje standard dla Polski. Nowy krajowy standard zacznie obowiązywać w 2024 roku. »

Światowy Dzień Ziemi
22-04-2022

Dwie trzecie polskich firm nie nie ma opracowanych szczegółowych planów redukcji emisji dwutlenku węgla. Światowy Dzień Ziemi to dobra okazja, by przyjrzeć się temu problemowi. »

Ostatnia edycja targów ZOW odbyła się w lutym 2020 r. Na zdjęciu stoisko firmy Impress.
20-04-2022

Zaplanowane w dniach 3-5 maja 2022 roku targi dostawców dla branży meblarskiej i sektora wyposażenia wnętrz - ZOW - nie odbędą się. Koelnmesse koncentruje się na targach interzum. »

18-04-2022

95% przedsiębiorców jest zdania, że wojna w Ukrainie ma lub będzie miała wpływ na polską gospodarkę. Aż 70% z nich wierzy, że Polska będzie brała udział w odbudowie Ukrainy. »

mapa Ukrainy
14-04-2022

Jak polskie firmy meblarskie wspierają ogarnięte wojną państwo ukraińskie? O szczegółach informuje Michał Strzelecki, dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. »

Najczęściej czytane

 • Czytaj majowy...
  „BIZNES.meble.pl” 5/2022 to ponad 100 stron wiedzy i inspiracji. Nie przestajemy pisać o wojnie, która trwa w Ukrainie. W bieżącym wydaniu znajdziecie teksty i felietony, w których pokazujemy, że to był, jest i będzie - tak długo, jak długo będzie toczyła się...
 • Reprezentuję interesy klienta
  Czym zajmuje się Pani firma? Jako firma spełniamy dwie podstawowe funkcje: doradczą oraz zarządczą. Działamy we wszystkich obszarach związanych ze sprzedażą mebli w internecie. Usprawniamy też procesy wewnątrz firmy, wdrażając nowoczesne narzędzia. Jak to wygląda od strony klienta?...
 • Jak uzyskać tańszą i zdrowszą...
  OIGPM i targi MEBLE POLSKA zapraszają na wykład poświęcony optymalizacji polityki energetycznej i zmniejszeniu kosztów oraz wprowadzeniu zdrowej energii w branży meblowej. Prezentacja odbędzie się w najbliższy wtorek w godzinach 14.30-15.45 na targach MEBLE POLSKA w Sali Zielonej we...
 • Jak zwiększyć sprzedaż w...
  Jak pozyskać nowych klientów sklepu meblowego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz biorąc udział w profesjonalnych wykładach dla sklepów wnętrzarskich, które już 17 maja odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorami szkoleń są...
 • Spotkajmy się na targach MEBLE...
  Targi MEBLE POLSKA są największym wydarzeniem dla branży meblarskiej w Polsce. Podczas targów prezentowana jest oferta największych polskich producentów mebli, a wydarzenie ma charakter międzynarodowych kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla branży meblarskiej....
 • 12 maja ruszyła kolejna edycja...
  FSC Furniture Awards to konkurs stworzony przez Forest Stewardship Council®w celu uznania zaangażowania firm z sektora meblarskiego w system FSC i w zrównoważony rozwój . Do udziału w konkursie FSC zaprasza posiadaczy certyfikatów FSC i posiadaczy licencji promocyjnych w...
  
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!