Podziel się:

Szybkie i Intuicyjne Projektowanie Mebli Kuchennych

11-10-2021
Do schowka
TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to nowość w ofercie firmy TopSolution zajmującej się dystrybucją programów CAD/CAM w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje, jest on skierowany do firm projektujących i produkujących meble kuchenne oraz szafy. Korzystanie z profesjonalnego oprogramowania CAD/CAM jeszcze nigdy nie było takie proste i intuicyjne.

 

Łatwość Obsługi

 

Najnowsze rozwiązanie z rodziny programów do projektowania mebli zaproponowane przez TopSolution to przede wszystkim przejrzystość i łatwość obsługi. Program nie jest skomplikowany, posiada bardzo klarowny interfejs i już po kilku chwilach użytkownik wie, gdzie znajdują się najważniejsze funkcje oprogramowania. Samo projektowanie mebli również zostało uproszczone. Najpierw buduje się pomieszczenie, a później na podstawie wbudowanej biblioteki parametrycznych podzespołów, tworzy zabudowę. Tutaj warto podkreślić, że biblioteka jest na bieżąco rozbudowywana i aktualizowana o nowe elementy. TopSolid edycja Kuchnie i Szafy oferuje obszerne bazy dostawców okuć takich jak GTV, Blum, Hettich, czy Häfele. Przygotowywane meble można więc w prosty sposób dostosować do technologii w zakładzie. Bardzo dobrym rozwiązaniem są również zmiany, jakie możemy przeprowadzać zbiorowo. Jeżeli podejmiemy decyzję o wymianie np. połączeń w szafkach, wystarczy kilka kliknięć, a program sam podmieni komponenty. Komponenty z bibliotek mogą zawierać w sobie operacje technologiczne. Np. zlew po wybraniu z biblioteki, należy zapozycjonować, a ten automatycznie wytnie pod siebie odpowiedni otwór w blacie.

 

Wycena

 

TopSolid w swej nowej odsłonie zawiera funkcjonalność generowania wycen na podstawie projektu. Algorytm w tle wykonuje optymalizacje rozkroju dla elementów płytowych i zlicza ilość arkuszy wraz z wycinaniem. Obrzeża oraz komponenty są także zliczane i sumowane z wykorzystanymi okuciami. Wycenę danej wersji dostajemy w kilka sekund.

 

Produkcja i Wizualizacja

 

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to jednak nie tylko projektowanie, ale również wiele innych funkcji, które przydadzą się w niedużym zakładzie stolarskim. Najważniejszą jest możliwość generowania programów na maszyny CNC. Program współpracuje ze wszystkimi dostawcami maszyn obecnych na rynku. Edycja Kuchnie i Szafy umożliwia również generowanie wizualizacji z zaprojektowanej aranżacji pomieszczeń.

 

Dokumentacja

 

Ważnym elementem w trakcie projektowania mebli kuchennych, czy szaf jest również dokumentacja techniczna. Ten element również można przygotować przy pomocy TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Co ważniejsze dokumentacje można edytować po jej wygenerowaniu, dodając nowe widoki, przekroje, a nawet przybliżenia na ważniejsze elementy projektu.

 

Kompleksowe rozwiązanie dla firmy

 

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to kompleksowe rozwiązanie dla firm stolarskich zajmujących się projektowaniem i produkcją mebli kuchennych oraz szaf. Jego największym plusem jest łatwość w obsłudze i mnogość rozwiązań ułatwiających codzienną pracę. Warto podkreślić, że osobie niemającej wcześniej do czynienia z programami CAD/CAM, nauka może zając tylko dwa dni.

 

Możliwości rozbudowy

 

TopSolid edycje Kuchnie i Szafy można w każdej chwili rozbudować do pełnego TopSolid Wood. To coś, czego nie ma konkurencja, a co pozwala skalować oprogramowanie wraz z rozwojem firmy. Małe zakłady nie muszą przechodzić na bardziej zaawansowane programy, porzucając oprogramowanie, które używały na początku. TopSolid daje możliwość rozbudowy wraz z większymi potrzebami firmy.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu TopSolid edycja Kuchnie i Szafy oraz sprawdzić, jak działa w praktyce, zapraszamy do kontaktu.

https://tsintegracje.com/poznaj-topsolid-edycje-kuchnie-i-szafy/

 

Materiał Partnera zewnętrznego

Podziel się:
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!