Podziel się:

Poznaj program CAD/CAM TopSolid edycja Kuchnie i Szafy

29-03-2021
Do schowka
Firma TopSolution we współpracy z producentem oprogramowania TopSolid SaS przygotowała zupełnie nowe rozwiązanie dla mniejszych producentów mebli skrzyniowych. TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to unikalne narzędzie łączące siłę parametryzacji i elastyczność TopSolid Wood oraz biblioteki korpusów, komponentów i okuć.

Szybka nauka oraz praca

 

„Podczas tworzenia edycji Kuchnie i Szafy zależało nam, aby rozpoczęcie pracy z programem było maksymalnie szybkie i łatwe.” – mówi CEO TopSolution Marcin Skurczyński. Program jest więc prosty i intuicyjny w nauce, a jego całkowite poznanie nie powinno zająć więcej niż jeden dzień.

 

Charakterystyczną cechą TopSolid edycja Kuchnie i Szafy jest to, że etap projektowania w większości opiera się na bibliotekach gotowych konstrukcji zawartych w systemie. Predefiniowane konstrukcje skrzyniowe oprócz zmiany wymiarów pozwalają także na szereg innych modyfikacji, między innymi zmianę kolorów, frontów, uchwytów, ilości półek oraz przegród. W procesie projektowania można korzystać z kilku domyślnych sposobów łączenia lub zastosować swoje unikalne reguły. Jeżeli zaś użytkownik chciałby zbudować nietypową konstrukcję szafki, TopSolid edycja Kuchnie i Szafy wyposażony został w bibliotekę półfabrykatów takich jak boczki, półki, plecy czy fronty szuflad. Przygotowaną szafkę można zapisać w „mojej bibliotece” i wykorzystać przy kolejnych projektach.

 

Aby praca z programem była jeszcze szybsza i przyjemniejsza, można skorzystać również z obszernej bazy okuć i akcesoriów meblowych wiodących dostawców. Są to między innymi Blum, GTV, Grass, Häfele, Hettich, Rejs, Sevroll.

 

Wiele rozwiązań w jednym miejscu

 

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to narzędzie kompleksowe. A to oznacza, że nie tylko zaprojektujemy w nim meble, ale również przygotujemy proces produkcyjny. Na podstawie projektu automatycznie wygenerujemy rozkroje wraz z wyceną za pomocą wbudowanego optymalizatora rozkroju OptiSolid. Użytkownik z poziomu systemu jest także w stanie przygotować pełną dokumentację techniczną, montażową oraz listę zapotrzebowania materiałowego. Przygotowany projekt możemy także zwizualizować, dzięki zaawansowanemu silnikowi graficznemu, który pozwala na tworzenie wysokiej jakości renderów. Posiadacze maszyn CNC w swoich zakładach, dzięki modułowi CAM, dostaną wygenerowane programy.

 

CAD/CAM dla każdego

 

Podsumowując program CAD/CAM TopSolid edycja Kuchnie i Szafy jest rozwiązaniem, które wspomaga w procesie projektowo-produkcyjnym. System zapewnia w pełni technologiczny projekt oraz cały zestaw dokumentów i plików niezbędnych do produkcji mebli kuchennych oraz szaf, choć nie tylko. Edycja Kuchnie i Szafy jest esencją elastyczności TopSolid zamkniętą w bardzo prostym i intuicyjnym wydaniu. Wszystko to w konkurencyjnej i przystępnej cenie 18 999 PLN lub 24 999 PLN z modułem do CNC. Cena zawiera szkolenie oraz półroczne wsparcie techniczne. Zapraszamy na bezpłatną, niezobowiązującą prezentację naszego rozwiązania.

 

Więcej informacji TUTAJ

 

Materiał Partnera zewnętrznego

Podziel się:
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!